PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : geri döndüm ben

innocentbystander
29.Ağustos.2007, 18:03
Merhabalar

Hatirlayan da vardir hatirlamayan da, o yuzden buraya bi goruneyim dedim. Senenin baslarinda uye olup aktif katilimcisi oldugum siteye is yogunlugu sebebiyle epeyce seyrek, o da okuyucu olarak girebildim bi sure. Arada gecen surede site mevcudu epey yukselmis. Tabi isin kotusu bu yogunluk yuzunden motorla da gezemedim, iste bir iki defa santiyelere gitme bahanesiyle bindim, bir defa da uyelerimizden doktor shiga ile tavas ilcesine gidip pide yemistik. Akabinde doktor shiga kaza gecirip kolunu kirdi. Haziran'da da oglum dogunca motor yatti epeyce. Bu arada tek aktivitem nihayet sis lambalari ve cantalari taktirabilmem oldu :D. Fotografini eklerim. Insallah bu Pazar nihayet gezintiye cikabilicem ama halâ da tereddutum var, oglani bi tek pazar gunu doyasiya gorebiliyorum, onda da motorla gezmek iyi fikir mi :?: bilemiyorum ama Kasim 2006'da aldigim motorla sadece 800 km yapmisim, 'rookie' likte kurtulamiycam bu gidisle. :(

Adim Aydin, Denizli'de oturuyorum, insaat muhendisiyim. Tevellut 1977 olup 30 yasini idrak etmis bir bireyim.

Ha bi de bi ara far camim dustu diye tantana etmistim, 'vidasi dusmustur' diye tahmin edenler oldu, 'olur mu canim oyle sey' diyenler oldu, halbuki alt tarafi farin on kapagi idi dusen. Peligom la yapistirdim cillop gibi oldu bitti.

Aksu
29.Ağustos.2007, 18:15
Tamam seni hatırladım, hatta şaka yollu bozuk atmıştık, yaw kardeşim farın civataları düşene kadar hiç mi bakmadın bu alete, birde kağıt yapıştırıcısı ile yapıştırıyorsun demiştik.
Oğlun a Allah uzun ömür versin analı babalı büyüsün. Birde şu nick adını değiştirsen, çok mu aradın yoksa çok mu düşündün uydurmak için, Aydın kardeşim bak Aydın nasıl kolay oluyor. Olayı hatırlamasam nick adından hayatta tanımazdım seni.
Tekrardan hoşgeldin.

innocentbystander
29.Ağustos.2007, 18:30
Abi rumuz biraz okunma özürlü gerçekten. Sevdigim rock grubu Pearl Jam'le ilgili bi sey, pek tercih edilmeyen (e haliyle yani) bi rumuz oldugu icin kullaniyodum motosiklet.net te, eksi sozluk te filan. Burda da elim otomatik ona gitti iste. Mesela bi motosiklettr.com muydu neydi bi site vardi ya hani siz vardiniz orda, muslum baba vardi, inci hoca vardi. Oraya kapanmadan kisa sure once uye olmustum, bu rumuz uzun diye kabul etmemisti, ben de Zeppelin olmustum o zaman. 'Bu ne kardesim boyle nick mi olur' diyosaniz baska bisey bulur aidikurt a rica ederim degistirir herhalde.

Hulâsa,

Benim adim tomas
Bunlar bana komas

aslanburclu
29.Ağustos.2007, 18:31
güzel kardeşim oğlun oldu ha çok sevindim allah uzun ömür versin analı babalı büyütsün .....

yenikoylu_ua
29.Ağustos.2007, 18:33
Allah analı babalı büyütsün aramıza tekrar hoşgeldin

gidikurt
29.Ağustos.2007, 18:38
Aramıza tekrar hoşgeldin.Bebeğinizide allah size bağışlasın...:)

inci
29.Ağustos.2007, 18:44
:) ben yine burdayım hoşgeldin.... :cheesy: oğlun da dünyaya hoşgeldi:):) RABBİM uzun ömür versin anasıyla- babasıyla ,büyümek nasip olsun 8) ...motoruna bin arada bir korkma oğlun sana bunu hesabını sormaz ,hatta büyüdüğünde babasının bir motorcu olduğunu öğrenince çok mutlu olur ....

innocentbystander
29.Ağustos.2007, 19:07
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

ToMCaT
29.Ağustos.2007, 20:11
tekrar hoşgeldin... allah oğluna uzun ömür versin bahtı açık olsun inşallah...

ÇeLeBi MuRaT
29.Ağustos.2007, 20:25
Hoş geldin...Analı babalı sağlıklı büyüsün...

okan
30.Ağustos.2007, 00:18
yeniden hoşgeldin aramıza.. baba olmuşsun tebrik ederim.. allah hepinize uzun ömürler versin...

jashuaa
30.Ağustos.2007, 00:59
hoşgeldin ekşisozlugun kaçkin yazari :mrgreen: :mrgreen:

tcserkan
30.Ağustos.2007, 11:03
Arkadaşlar,, mayıs ayında aranıza katıldım. fakat ben diyeyim ihmalkarlık siz deyin teknik problem,, aranızda pek aktif olamadım. inşallah bu hatamı telafi edicem. Adım burhan. 28 yaşındayım. Muhasebecilik mesleği ile esenlerde çalışıyorum. Zeytinburnunda oturuyorum. Yeni nişanlandım :) 2006 Regal raptor 250 9-B class gri renk bir motorsiklet sahibiyim. Ve hala şu profilime nasıl resim koyacağımı öğrenemedim. Bilmemek ayıp değil herhalde yardımcı olursanız sevinirim.

emrahss
30.Ağustos.2007, 13:13
Hadi analı babalı büyüsün inş.