PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona yan kapak bulamıyorum

avici
10.Ocak.2017, 21:33
Merhaba arkadaşlar daytona akünün olduğu kısımdaki sağ kapak yolda düşmüş farketmedim. Şuan sadece dikilitaş ali ustada var ve 200 lira diyor, tek olarak satmıyor. Bana çok pahalı geldi fiyatı, başka nerede parça bulabilirim yada sol kapağa ihtiyacı olan varsa beraber alabilirz

gorkemYılmaz
10.Ocak.2017, 23:29
Merhaba eger hic bir sekilde bulamaz ve son care olarak dusunurseniz antalya coskun motorda belki cikmasi olabilir (ben klasik model motoruma almistim yari fiyatina) internette numarasi vardir bir arayin konusun varsa bos bir zamanimda gidip bakar akliniza yatarsa kargolayabilirim

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kerem Düzgün
11.Ocak.2017, 00:00
Ahmet ustaya cikma varsa sorabilirsin sefakoy sanayi de yeri istersen ozelden numara da yollayabilirim 👍

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

avici
12.Ocak.2017, 21:44
Ahmet ustaya cikma varsa sorabilirsin sefakoy sanayi de yeri istersen ozelden numara da yollayabilirim 👍

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam numarayı atarsanız çok sevinirim teşekkürler.

avici
12.Ocak.2017, 21:48
Merhaba eger hic bir sekilde bulamaz ve son care olarak dusunurseniz antalya coskun motorda belki cikmasi olabilir (ben klasik model motoruma almistim yari fiyatina) internette numarasi vardir bir arayin konusun varsa bos bir zamanimda gidip bakar akliniza yatarsa kargolayabilirim

Çok teşekkür ederim, cep numaranızı özelden atma şansınız varmı acaba?

gorkemYılmaz
13.Ocak.2017, 16:31
Çok teşekkür ederim, cep numaranızı özelden atma şansınız varmı acaba?
Ozelden gonsrdim numarami