PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : neden crouser

barismert
30.Ağustos.2007, 01:43
abiler neden crouser motorları tercih ettiniz hız yok şehir içinde trafikte çok kıvrak diil neden crouser neden Regal Raptor

(bende kullanıyorum nedenini çözemedim)

SAYGILAR

yeaks
30.Ağustos.2007, 01:45
şekli var bikere daha zevkli temizlemesi nikelajlarını parlatması hoşuma gidiyo bende kanuni racer vardı regal kadar sevmiyordum onu çocuğum gibi bakıyorum regalime yeni yeni aksesuarlar alıyorum ayrıca efendi bi duruşu var racer da gaza gelip tehlikeli şeyler yaparsın tamam bunda da yaparsın ama racer kadar deil ne blim belkide bi sebebi yoktur motor diye almışımdır ama 3. motorumda sonunda doğru motoru bulduğuma eminim

barismert
30.Ağustos.2007, 01:46
DÜZELTME: Cruiser DİE yazılıyomuş idare edin

handojoe
30.Ağustos.2007, 01:56
insanın kendisine benzetebileceği bir motor tipi... yada kendini onunla bütünlemenin en iyi yoludur cruiser, her türlü teknik konuyu alt üst eder, ve üzerinde herşey yakışır, 68 kuşağının özgürlükçü baş kaldırışını yansıtır, rock ve sert müziği dinlettirir. yalnızlığı çağrıştırır. V twin motoru gücü anlatır. hızlı gitmek ona yakışmaz o yavaş gidecek ve kendini seyredenlerin içine sinsice sinecek. göze ve gönle hitab edecek, bir felsefesi ve yaşam tarzı olacak. sesli olacak çok sesli olacak kendisi gibi yanında bir çoğu olacak ve kimseyi geçmeyecek, artçısında bir sevgili olacak, yanda heybeleri heybelerinin içinde yol azığı olacak, çadırı ve kanpeti olacak, daha neler var acaba...

hando

aslanburclu
30.Ağustos.2007, 11:25
abiler neden crouser motorları tercih ettiniz hız yok şehir içinde trafikte çok kıvrak diil neden crouser neden Regal Raptor

(bende kullanıyorum nedenini çözemedim)

SAYGILAR

kardeşim daha yaşın çok genç şimdi anlamazsın ilerki yaşlarda canını ve sevdiklerini nasıl sevdiğini ve bu yüzden crouser de karar kıldığını otamatikman anlıyacaksın ....... ( unutmayın bütün race'ciler, Endurucular ,, Krosçular,,, bir gün muhakkak crouser'ci oluyor ....

ToMCaT
30.Ağustos.2007, 11:26
afilli motor afilli.... :D

aslanburclu
30.Ağustos.2007, 11:29

güzel kardeşim yeni yıldızın hayırlı olsun ..... inşallah defne yapraklı yıldızlarınıda görürüz

ToMCaT
30.Ağustos.2007, 11:32

güzel kardeşim yeni yıldızın hayırlı olsun ..... inşallah defne yapraklı yıldızlarınıda görürüz

teşekkür ederim yaşar baba.... hepimize, vatana millete hayırlı olsun....

innocentbystander
30.Ağustos.2007, 11:33
Kutlarim ben de. Usttegmen midir yuzbasi mi?

emrahss
30.Ağustos.2007, 13:10
Ben bunun cevabını bulamadım, o yüzden enduroya geçiyorum, hehehe... Darısı başınıza..

inci
30.Ağustos.2007, 13:32
MOTOSİKLET ;BİSİKLETE MOTOR TAKILARAK OLUŞtURULMUŞTUR HATIRLAYIN BİSİKLET HANGİ MOTORSİKLETİN TİPİNE YAKIN TABİİki cruser.... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
diğerleri, motosikletin icadından çooooooooooooooooooooooooook sonra değiştire değiştire bu hallere gelmişlerdir....
8) yani motosiklet dendimi akla CRUSER gelmeli ... :P :P :P

sancezz
30.Ağustos.2007, 14:07
ozı abıme katılıyorum arkamdakı hatun sekılden sekıle gırıp korkup sıkılcagına cruserıma bıner sohbet ede ede gısderız :mrgreen: :mrgreen:

Deli çerkes
30.Ağustos.2007, 14:12
Sevgili Barışmert herkezin farklı bir nedeni var.

Benim nedenim şu: sıkıntılı bir mesleğim var. hayatımda yeni bir şey kalmadı. bugün dünün ,dün de bir önceki günün aynısı. hiç bir değişiklik yok. ev otel gibi git yemek ye uyu işe git. eskiden müzik ile uğraşırdım sıkıldım bıraktım.bir yere gitmek istiyorum ama yol ve park gözümde büyüdüğü için vazgeçiyorum.açıkcası Asosyal bir adam oldum çıktım. yeni aktivitelere ihtiyacım var.motorsiklet fikri nicedir var. ancak bu sene çok fena depreşti .ve almak kaçınılmaz oldu.

neden regal derseniz. bana göre regal bir montajlanmış bir KİT , yani temel bileşenlerden başka bir fazlası yok. siz kullanımınıza göre ihtiyaçlarınızı beliirliyor ve motorunuzu bu yönde geliştiryorsunuz. ön cam kullanma ihtiyacınız varsa cam sissy bar tatmin etmiyorsa daha gelişmiş bir sissy bar takviyesiyle , sis farları ile kombinasyonlar yaparak, kimseye bağımlı olmadan kendi zevkinize göre bu motoru şekillendirip istediğiniz modeli kendiniz yapabiliyorsunuz. dolayısıyla hiç bir motor basma kalıp birbirinin aynı olmuyor.

Diğer bir güzel özelliği ekonomik ve yapı olarak sağlam olması. motor saşe ile güven duygusu veriyor. gazı açtığınız anda çıkan egzozst sesi hem çok hoş ,hemde sizi görmeyen araç sürücülerine sizin orada olduğunuzu anlamasını sağlıyor.tam ağır abi motoru yeterince hızlı , yeterince oturaklı yeterince gösterişli.istediğiniz her yere götürebiliecek bir motor.bundan dolayıdır ki bunu alınca yaz kış demeden alıp başımı dağlara taşlara, börtüye böcüğe vurmak istiyorum ancak bunun yanı sıra grup gezilerine ve yeni dostlar edinmeyide istiyorum. regal grubu internete görebildiğim sırf motorsiklet grubu değil her anlamda en aklı başında grup. bu gruba dahil olmak hakikaten bir şans büyüğüyle küçüğüyle her telden insanlar mevcut.

Bu yüzden yegane tercihim Regal Raptor.

xerline
30.Ağustos.2007, 14:15
Yere yakın olmak istiyor insan, birazda siyahın esrarengiz, birazda nikelaj güneşe aynı güzellikte cvp verebilmek için, birazda agır ama içten konusmaya baslarsa herkes suspus olur onu dinleme ye baslar...

Not:cümleler kopuk olabilir. müşteriler geliyor :oops:

yenikoylu_ua
30.Ağustos.2007, 14:20
Bence tamamen tarz ve zevk meselesi

Deli çerkes
30.Ağustos.2007, 14:22
Bu resmi görene kadar bende depo ve yan çantalara Air Brush yapmayı planlıyordum. ancak bu resmi görünce fikrim tamamen değişti. şimdi krom kaplamacı arıyorum.

http://img527.imageshack.us/img527/9968/2007012511169735671damgbe7.jpg (http://imageshack.us)
http://img527.imageshack.us/img527/9968/2007012511169735671damgbe7.56c82c6cd0.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=527&i=2007012511169735671damgbe7.jpg)

yan metal çanta yapacak bir cakacı ve krom kaplamacı bulursam Regali bu hale getirmeye çalışacağım

doğan
30.Ağustos.2007, 15:47
Motor sevdasına tutulduğumda en beğendiğim motorlar racing lerdi. şekli ve sesinden dolayı. Ama ilk motorum olan regali alınca cruiser in farklı bir tarzı olduğunu gördüm. Emniyet ve asalet açısından cruiser derim ben.

infinitedreams
30.Ağustos.2007, 16:57
Diğer türlerde motorun üstüne çıkıp 'kullandığımı' hissediyorum.
Cruiser'da motora binip 'onunla sürdüğümü' hissediyorum.

Motosiklet kullanmak eğlencelidir...
Cruiser sürmek terapidir...

okan
30.Ağustos.2007, 17:03
insanın kendisine benzetebileceği bir motor tipi... yada kendini onunla bütünlemenin en iyi yoludur cruiser, her türlü teknik konuyu alt üst eder, ve üzerinde herşey yakışır, 68 kuşağının özgürlükçü baş kaldırışını yansıtır, rock ve sert müziği dinlettirir. yalnızlığı çağrıştırır. V twin motoru gücü anlatır. hızlı gitmek ona yakışmaz o yavaş gidecek ve kendini seyredenlerin içine sinsice sinecek. göze ve gönle hitab edecek, bir felsefesi ve yaşam tarzı olacak. sesli olacak çok sesli olacak kendisi gibi yanında bir çoğu olacak ve kimseyi geçmeyecek, artçısında bir sevgili olacak, yanda heybeleri heybelerinin içinde yol azığı olacak, çadırı ve kanpeti olacak, daha neler var acaba...

handoHANDO... sen şair felan olmayı düşündünmü hiç.. yada şöyle söllim... şair olanların senden neyi fazla...duygularını çok güzel bi üslupla ifade ediyorsun....tebrikler... 8)

yeaks
30.Ağustos.2007, 18:18
sesi güzel............ :D hele smokeheadı takınca :mrgreen::mrgreen:

sihirli_eller
30.Ağustos.2007, 18:35
bi yaşam tarzıdır.

gençer
30.Ağustos.2007, 18:42
bi yaşam tarzıdır.

başka söze ne hacet .. arkadaşım olaya noktayı koymuşsun tebrikler..: :alkis: :alkis: :alkis:

sihirli_eller
31.Ağustos.2007, 20:50
bu tebrikler bence bütün chopper kullananlara :alkis:

lunatic
31.Ağustos.2007, 21:35

hando
Bunu üstüne ne denir bilmem. Bence özgürlük en önemlisi. Atlayıp biyere yeişeceğim diye kendini saate bağlamanı gerektirmeyen, sakin sakin zevk ala ala süreceğin bir motor. Oraya gidince nerede kalacağım nerde yiyeceğim ula bu çantayı racing motorun neresine bağlayacağım dedirtmeyen, seni hizmet sektörüne bağımlı yapmayan, çanlasında bütün ihtiyacını aldığın (yetmediği yede artçı koltunu, depo üstünü altını önünü arkasını kullandığın) bir motor. Ulan gene mi benzin bitti dedirtmeyen, benzin istasyonlarına bağlı hale getirmyen bir motor.Grup içinde yaşayıp yalnızlığın özgürlüğünü çıkarmanı sağlayan motor. "Brave Hearth" da Mel Gibson'ı parçalarlarken bağırdığı gibi (içim parçalanmadan tabiii) bağırmak istiyorum: "Freeedoooommmmm"...