PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ptt İle Motor Kargolamak

GorkemSen
12.Ocak.2017, 17:26
Merhaba Herkese Bneım bır sorum olucak Şimdi Ben Motorumu degıstırmek üzereyim baska bir sehirden 2. el bir motor alıcam Duydugum kadarıyla Ptt kargo 102.5 tl ye Türkiyenin her yerine Motor kargoluyormus Bilgisi Olan varsa bilgilendirebilerse Sevinirim

bronks
12.Ocak.2017, 17:43
Enteresanmis. Evet bilgisi ona var mı ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kerem Düzgün
12.Ocak.2017, 18:12
Merhaba Herkese Bneım bır sorum olucak Şimdi Ben Motorumu degıstırmek üzereyim baska bir sehirden 2. el bir motor alıcam Duydugum kadarıyla Ptt kargo 102.5 tl ye Türkiyenin her yerine Motor kargoluyormus Bilgisi Olan varsa bilgilendirebilerse Sevinirim

En doğru bilgiyi PTT şubelerinden sorgulaman daha doğru olacaktır. Ben de hiç duymadım böyle bir kargo muhabbeti sanmıyorum açıkçası da 102.5 tl ye motor taşıyacaklarını 8)

FouL
12.Ocak.2017, 18:13

biraz saçma geLdi bana.. yük ve ebat olarak çeşitli motorlar var mantıken boyle birseyin altına girmez dünyada hiçbir kargo şirketi mantıken.

Oğuzhan Ocak
12.Ocak.2017, 18:13
Pttyi bende ilk defa duydum da normal otobus firmaları götürüyor :)

Oğuzhan Ocak
12.Ocak.2017, 18:15
biraz saçma geLdi bana.. yük ve ebat olarak çeşitli motorlar var mantıken boyle birseyin altına girmez dünyada hiçbir kargo şirketi mantıken.

Abi bende netten bakmıştım kargo firmalari taşıyor falan tarzinda yazilar vardı ama 102.5 tl bayagi ucuz geldi ben kykya dilekce yolladı 6 tl mi ne almışlardı :)

GorkemSen
12.Ocak.2017, 18:21
http:///moto-sohbet/140798-motosikletin-kargo-ucreti-neredeyse-motosiklet-fiyatina.html
Hocam Kb yın Eski bir tarihmiş ama Buradaki kişinin yorumlarını İlettim Böyle bişey gördüm acaba varmı diye

GorkemSen
12.Ocak.2017, 18:23
http:///forum/moto-sohbet/165678-sehirlerarasi-motor-tasima.html

102,5 da buradan gördüm

CELİL
12.Ocak.2017, 18:39
http:///moto-sohbet/140798-motosikletin-kargo-ucreti-neredeyse-motosiklet-fiyatina.html
Hocam Kb yın Eski bir tarihmiş ama Buradaki kişinin yorumlarını İlettim Böyle bişey gördüm acaba varmı diye

http:///forum/moto-sohbet/165678-sehirlerarasi-motor-tasima.html

102,5 da buradan gördüm

Merhaba Görkem Forum kurallarımız gereği başka forumların linkini burada paylaşmıyoruz 8)

burock
12.Ocak.2017, 19:45
Otobüs firmaları götürüyor . En son arkadaşım Ankara'dan Maraş a 150 TL ye götürdü . Hiç bir sorun da yaşamadı

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alibaba07
12.Ocak.2017, 19:59
eğer doğruysa super birşey ancak pttnin 102 tl ye motoru kargo ile götüreceğini hiç zannetmiyorum.

Aybars
12.Ocak.2017, 21:18
Kardeşim yerinde olsam gider alır gelirim hem motorunla kaynasman için güzel bir fırsat hem de senin için bı tecrübe diye düşünüyorum yinede senin fikrin önemli şimdiden hayırlı olsun kardeşim 8)

atay iman
13.Ocak.2017, 11:35
Ptt nin böyle bir güzelliği var mı,araştırılmalı.zayıf ihtimal diye düşünüyorum.

Serhat
07.Haziran.2017, 13:57
Belki kendi elemanlari ile motoru kurye gibi yollayabilirler?

srcndml
07.Haziran.2017, 17:35
arkadaşlar bizzat ptt yi aradım motoru sandıklatıp kargolayabiliyoruz. ornek olarak 2m uzunluk 1m genişlik 1m yukseklık ebatlarında 150 kiloluk toplam agırlıktaki bir koliyi. dagıtım merkezin dagıtım merkezine olmak üzere 525 tl ye gönderebiliyoruz.
not: sadece dagıtım merkezin dagıtım merkezine dagıtım yapılıyormuş.

Çağlar
07.Haziran.2017, 18:18
Enteresanmis. Evet bilgisi ona var mı ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
deme!! bugün 450 verdim kargoya :/

Çağlar
07.Haziran.2017, 18:19
arkadaşlar bizzat ptt yi aradım motoru sandıklatıp kargolayabiliyoruz. ornek olarak 2m uzunluk 1m genişlik 1m yukseklık ebatlarında 150 kiloluk toplam agırlıktaki bir koliyi. dagıtım merkezin dagıtım merkezine olmak üzere 525 tl ye gönderebiliyoruz.
not: sadece dagıtım merkezin dagıtım merkezine dagıtım yapılıyormuş.

oh iyi ben 450 verdim kapıma kadar geliyor hemde 2 metre uzunlugunda regal raptor spider :D

DarkMacros
08.Haziran.2017, 11:41
Arkadaşlar Bazı Otobüsler motosikletleri kabul ediyor Travego tipi otobüs olması gerekiyor tabi. Ama ben En son motorumu sattım İzmir'den Ankara'ya Ambar firması ile anlaştım 150 TL ye götürdüler. Pazarlık yapın mutlaka otobüslerde de mutlaka sadece şöför ile konuşmaya çalışın. Yada taşıyıcılar kooperatiflerine gidin olduğunuz şehirden göndermek istediğiniz şehir için bir kaç yere fiyat sorun. Mutlaka uygun fiyata bulursunuz.