PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fairing

kaan tokyol
15.Ocak.2017, 17:28
makinaya fairing yaptırmayı düşünüyorum sipariş ettirmektense bir kaynak metal atölyesinde yaptırmayı düşünüyorum acaba sacdan yapılabilir mi fikri olan yada yaptıran var mı?

Seçkin-67
15.Ocak.2017, 17:42
Sacdan zor ve tam istediğin gibi olmayabilir. bence en güzeli fiberglass hem kolay hem şekil vermesi zor değil helede bir tanıdık birinden istediğin tarzda fairing bulursan kalıp olarak kullanılır. Bulamazsan karton bant yapıştırıcıyla kalıp yap belki ilkinde güzel yapamayabilirsin ama sonra tercrübe kazandıkca yaparsın

gabriel cash
16.Ocak.2017, 12:25
sac pek de uygun değil fairing için, yapılmaz değil ama çok zahmetli olur. ille de kendin yapmak istiyorsan polyesterle yapabilirsin.

spue
16.Ocak.2017, 13:02
Selam Kaan,

Göksel'e katılıyorum. Saç çok zor ve gereksiz ağırlık olur. Seçtiğin bir model var ise strafordan kalıp çıkar. Örgü elyaf ile polyester yapıştırıcı veya epoksi yapıştırıcı kullanarak yapabilirsin. Sonrada boya yapabilirsin. Kalıp sende olursa başkaları için de yaparsın.8)

aycanblmts
16.Ocak.2017, 15:10
Ben de düşünüyorum. İşin zor kısmı kalıp çıkartmak sanırım.

yakuponder
15.Temmuz.2018, 02:16
Merhabalar . Facebook’ta ekocustom chopper gibi bir sayfa var. 150 tl ye satılıyor. Bakmanızı tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi