PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7 bine ne alınır

kamil
21.Ocak.2017, 12:42
hayırlı gunler aranıza yenı katıldım. superlıght150 vardı sattım uzerıne 2 3 daha koyup rr daytona yada spyder buldum aynı mahalledeyız ama tanımıyorum sorum 7 bine ne alabılırım cıft silindir 250 cc sesı güzel bı chopper ıstıyorum daytona ve spyderın gorunusune hastayım iş ev arası kullancam hafta sonları Allah ne verdiyse gitcem ev iş arası 3+3 6km ne önerirsiniz? (kurallarınızın dışına umarım cıkmamısımdır) bide 5 aylık motor kullanıcısıyım aktıf olarak uye olmak ıstıyorum motorumu alırken anlıcak yardımcı olabılıcek arkadaslar varmıdır acaba..:uyuyorum istanbul

Eray Gürman
21.Ocak.2017, 12:43
http://www.raptorriders.com.tr/forums/showthread.php?13556-Sat%FDl%FDk-Rks-Cruiser-250-emoji1605

bu konuyu inceleyebilirsin

FouL
21.Ocak.2017, 12:55
Raptorriders forumlarına Hoşgeldiniz.. sol üst köşede RR Tüzük Sana nasıl üye olunabileceğine dair klavuzluk yapıyor.. ilk öncelikle bunu okumakla başlayabilirsiniz.. haftalık toplantılarımız oluyor üye olmasan bile bu toplantılara katılabilirsin.. festival ve grup sürüş organizasyonları oluyor veya sosyal projeler bunlara yönetimin izni dahilinde katılım sağlayabilirsin.. umarım bütçene uygun güzel bir makina bulabilirsin..

kamil
21.Ocak.2017, 12:58
toplantılarada katılacagım elbet ama bir an once motorumu almam lazım 1 hafta gecmedi elım ayagımmıs

CELİL
21.Ocak.2017, 13:05
Merhaba Kamil aramıza hoş geldin :)

Daytona ve Spyder karizmatik güzel makinalar yürürü ve motorları aynı kasaları farklıdır makinaların üzerine otur bak hangisi sana daha rahat ve senin gözüne güzel geliyorsa onu alır keyifle kullanırsın kısa sürede gönlündeki makinaya kavuşursun inşallah :) 8)

kamil
21.Ocak.2017, 13:09
hosbulduk celil baskan :) umarım bulurum aslında bı tane var ama suan param yetmıyor daytona ondakı superlıghtı alırkende aklımda regal vardı butcem yetmemıstı bu sefer olucak ıns bana en cok ne arızası cıkarırkı raptor

Murat Kemah
21.Ocak.2017, 13:19
Sezon da yaklaşıyor fiyatlar artacaktır. Ama 7 bin lira ile yorulmamış güzel bir makine bulabileceğine inanıyorum ben. Bu arada aramıza hoş geldin :) Çarşamba günü yağmur olmazsa gel benim motoru bir dene. Hoşuna giderse daytona alırsın.

CELİL
21.Ocak.2017, 13:25
hosbulduk celil baskan :) umarım bulurum aslında bı tane var ama suan param yetmıyor daytona ondakı superlıghtı alırkende aklımda regal vardı butcem yetmemıstı bu sefer olucak ıns bana en cok ne arızası cıkarırkı raptor

Bizim makinaların en masraflı yeri şanzumanıdır ortalama ömrü 25 - 30 bin km dir komple yenilenme maliyeti 1000 -1300 tl civarı tutuyor alırken ona dikkat et tamirciye şanzumanı kontrol ettir onun dışında önemli pahalı bir sıkıntı çıkarmaz 8)

kamil
21.Ocak.2017, 13:32
Sezon da yaklaşıyor fiyatlar artacaktır. Ama 7 bin lira ile yorulmamış güzel bir makine bulabileceğine inanıyorum ben. Bu arada aramıza hoş geldin :) Çarşamba günü yağmur olmazsa gel benim motoru bir dene. Hoşuna giderse daytona alırsın.

cok memlun olurum ya nerdesınız

kamil
21.Ocak.2017, 13:33
celil abi varmı tanıdık tamırcı benımkı bıseyden anlamıyo heralde varsa alırken ona goturelım

CELİL
21.Ocak.2017, 13:35
celil abi varmı tanıdık tamırcı benımkı bıseyden anlamıyo heralde varsa alırken ona goturelım

Avrupa yakasında sefaköy ve beşiktaşda tanıdık servisler var sen nerede oturuyorsun

kamil
21.Ocak.2017, 13:54
Avrupa yakasında sefaköy ve beşiktaşda tanıdık servisler var sen nerede oturuyorsun
istanbul maltepe abi

CELİL
21.Ocak.2017, 13:56
istanbul maltepe abi

Anadolu yakasında 'da ekibimiz var onlar konuyu görünce yardımcı olacaklardır 8)

kamil
21.Ocak.2017, 13:59
tesekkürler yardımlarınız ıcın güzel bi aile olmus burası :)

alibaba07
21.Ocak.2017, 14:08
İnşallah kısa sürede aradığın motora sahip olursun. Daytona da spyder da efsane makinalar, görüntüleri muhteşem bence.

kamil
21.Ocak.2017, 14:17
İnşallah kısa sürede aradığın motora sahip olursun. Daytona da spyder da efsane makinalar, görüntüleri muhteşem bence.
inş hocam ya cok ıstıyorum kafaya koyuncada alırım ama bakalm denıcez alıcaz

centaur
21.Ocak.2017, 16:33
toplantılarada katılacagım elbet ama bir an once motorumu almam lazım 1 hafta gecmedi elım ayagımmıs

Kamil merhaba.. Her yeni üyemizin ''Tanışma'' başlığı altında kendini detaylı bir şekilde tanıtması hem bir forum kuralıdır hem de bizim yeni arkadaşlarımıza daha iyi yardımcı olabilmemizi sağlar. Tanışma başlığı altında kendini tanıtırsan memnun kalırız.

Toplantılara katılmak için motor şartımız yoktur. Toplantılara motoru olmayan pek çok arkadaşımız da katılmaktadır. Katılmanın bir faydası da motor almadan önce pek çok markadan motorları inceleme,fikir alabilme şansın daha yüksek olur. Grubumuz içinde de satılık motorlar var ,onlar hakkında da fikir alabilirsin..
Aktif olarak üye olmak istiyorum demişsin, forumda tüzük mevcut ve şartları tüzüğü okuyarak öğrenebilirsin. Forum bizim mutfağımız.. Hem teknik&teorik bilgi,görsel,materyalleri,tecrübelerimizi buradan paylaşarak birşeyler öğreniyoruz hem de birbirimizi tanıyarak,diyalog kurarak aile bağlarını buradan kuvvetlendiriyoruz. Bu yüzden forumda aktif olmak bizler için çok ama çok önemli..

kaan tokyol
22.Ocak.2017, 04:40
abi lifan royel 250 ye bir bak derim çok hoşuma gitti pek araştırma fırsatım olmadı ama çok şık makine bence v twin olması da güzel

Ali ÜNVERDİ
22.Ocak.2017, 06:07
Kamil aramıza hoşgeldin istediğin makinaya inşallah en kısa sürede kavuşursun.

burock
22.Ocak.2017, 10:25
Aramıza hoşgeldin kardeşim. Kendini biraz daha detaylı tanıtan bir mesaj atarsan harika olur. İstediğin makinaya en kısa sürede kavuşmanın dilerim.

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aybars
22.Ocak.2017, 12:21
İnşallah en yakın zamanda gonlundekıne kavuşursun şimdiden hayırlısı olsun 8)

kamil
22.Ocak.2017, 12:36
abi lifan royel 250 ye bir bak derim çok hoşuma gitti pek araştırma fırsatım olmadı ama çok şık makine bence v twin olması da güzel
Hosbuldum boy ıtıbarı ıle regal ıstıyorum ama bakarım royale belkı oda olur v tvın olması efsane

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kamil
22.Ocak.2017, 12:36
Kamil aramıza hoşgeldin istediğin makinaya inşallah en kısa sürede kavuşursun.
Hosbuldum amin ıns

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmankzlkaya
23.Ocak.2017, 20:56
istanbul maltepe abi

dostum merhaba. ben anadolu yakasında uygun bir servis bulamadım. başka fikri olan vardır elbet. Maltepede bir servis var ama onu kesinlikle tercih etme. Ben pendik tarafında oturuyorum bakım için sefaköy ahmet ustanın yanına gidiyorum hem de boğaz havası almış oluyorum :)

kamil
23.Ocak.2017, 21:15
dostum merhaba. ben anadolu yakasında uygun bir servis bulamadım. başka fikri olan vardır elbet. Maltepede bir servis var ama onu kesinlikle tercih etme. Ben pendik tarafında oturuyorum bakım için sefaköy ahmet ustanın yanına gidiyorum hem de boğaz havası almış oluyorum :)
Alınca berbaber gıderız ozaman :)

özgürlük herşeyindir

kamil
23.Ocak.2017, 21:16
Maltepedekone gıtmıstım kuvevt turkun karsısında

özgürlük herşeyindir

nedemek
24.Ocak.2017, 01:26
7 bine ne alınır demişsin bakınız gruptakilere 7bin'e bırakırım diyor :)
http://www.raptorriders.com.tr/forums/showthread.php?13565-Sat%FDl%FDk-2012-Model-250-Daytona

kamil
24.Ocak.2017, 09:17
7 bine ne alınır demişsin bakınız gruptakilere 7bin'e bırakırım diyor :)
http://www.raptorriders.com.tr/forums/showthread.php?13565-Sat%FDl%FDk-2012-Model-250-Daytona
Gördüm youtubedende takıp ettıgım bı kardesım ama suan 5 bınım var 1 ay sonra anca 7bın olur o :( yoksa kacırmazdım

özgürlük herşeyindir

CaNeR
24.Ocak.2017, 09:47
Eğer düşürsen bütcenede uygunsa benimde 2. motor satılık elimden geldiğinde yardımcı olurum 8)
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-gormeden-gecme-acil-360627724/detay/

kamil
24.Ocak.2017, 11:12
Eğer düşürsen bütcenede uygunsa benimde 2. motor satılık elimden geldiğinde yardımcı olurum 8)
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-gormeden-gecme-acil-360627724/detay/
Bu motoru görmüştüm butcemı aşıyo ama persembe gelınce konusuruz :)

özgürlük herşeyindir