PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ***21 EYLÜL HALI SAHA OLAYI *** (ALTUNİZADE VEZİR)

carvalho
30.Ağustos.2007, 12:20
Hatırlatırım :)

Bu akşam GS ve Kayseri Erciyes'e de UEFA yolunda başarılar dilerim.

Bir de asla çözemediğim bir durum var. Motorcular genelde futbolla pek ilgilenmiyorlar. Ya da şöyle diyeyim. Ülke genelinde futbola ilgi (kişisel tahmin) %70 iken motorcu camiada %25'i geçtiğini zannetmiyorum...

Fena mı olurdu 14 raptorrider bulsaydık, motorlarımızı halı sahaya çekip bir güzel maçlar yapsaydık...

Earlyriders bir ara düzenli yapıyordu bu işi. Hatta bir maçlarına ben de katılmıştım. Biraz şov da yapmıştım tabi söylemesi ayıp, öhö öhö...

moonchild
30.Ağustos.2007, 12:22
Beşiktaş'ı da Fenerbahçe'yi de kutluyorum... Allah yollarını açık etsin ama Carvalçuk'un dediği gibi nedense pek ilgimi çekmiyo. Stadın karşısında oturuyorum diye olsa gerek Fener'i tutuyorum ama daha bir kez maça gitmişliğim yok!

ToMCaT
30.Ağustos.2007, 12:23
Beşiktaşı tebrik ediyor...

Galatasaray ve Kayseri Erciyes Spor ada UEFA yolunda başarılar diliyorum...

Kazanan Türk Futbolu olsun

ÇeLeBi MuRaT
30.Ağustos.2007, 12:57
Başarılar bütün takımlara...

emrahss
30.Ağustos.2007, 12:58
Hayırlı olsun. İnşallah şampiyonluğunu da görürüz.

gidikurt
30.Ağustos.2007, 13:03
Fener bahçeyi ve Beşiktaşı kutluyoruz Galatasaraya'da başarılar.

yenikoylu_ua
30.Ağustos.2007, 14:13
Kardeşim bütün Beşiktaş camiasını tebrik ederim darısı bizim başımıza

HERYERDEYİZ

BULL
30.Ağustos.2007, 14:32
Hatırlatırım :)

Bu akşam GS ve Kayseri Erciyes'e de UEFA yolunda başarılar dilerim.

Bir de asla çözemediğim bir durum var. Motorcular genelde futbolla pek ilgilenmiyorlar. Ya da şöyle diyeyim. Ülke genelinde futbola ilgi (kişisel tahmin) %70 iken motorcu camiada %25'i geçtiğini zannetmiyorum...

Fena mı olurdu 14 raptorrider bulsaydık, motorlarımızı halı sahaya çekip bir güzel maçlar yapsaydık...

Earlyriders bir ara düzenli yapıyordu bu işi. Hatta bir maçlarına ben de katılmıştım. Biraz şov da yapmıştım tabi söylemesi ayıp, öhö öhö...
kardeşim bence de harika olurdu...
hatta şu haftalık buluşmaları halısaha maç organizasyonuna çevirsek?
oynamak isteyenler -yada toptan anlayan raptorcular- (varsa) oynar
diğerleride seyirci olur tezahürat yaparlar
taa eğlenceli olmazmı???