PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bell rogue hakkindaki fikirleriniz

Bombacı
31.Ocak.2017, 16:35
Baslikta belirtmis oldugum marka model kaski begendim inceledigim videolarda guvenlik acisindan oldukca iyi oldugu belgeler aldigi anlatiliyor ama tabikide fiyatida oldukca sevimli. Sizce bu maliyete degermi gorunus olarak neler dusunuyorsunuz ailemden yardim almak istedim

nedemek
31.Ocak.2017, 16:51
Baslikta belirtmis oldugum marka model kaski begendim inceledigim videolarda guvenlik acisindan oldukca iyi oldugu belgeler aldigi anlatiliyor ama tabikide fiyatida oldukca sevimli. Sizce bu maliyete degermi gorunus olarak neler dusunuyorsunuz ailemden yardim almak istedim

yarımsaat kadar önce bu kaskı inceliyordum fiyatı yüzünden "Oha hööööh" gibi insancıl olmayan tepkiler gösterdim :) nazi kaskı modelleri açıkçası normal full face kasklarla kıyaslanamaz bile o yüzden pek tavsiye etmeyeceğim :/

FurkanC.
31.Ocak.2017, 19:37
Shark vancore der geçerim

alibaba07
31.Ocak.2017, 20:55
Kaskın görüntü çok hoş,
fiyatı oha seviyelerinde (ben bir kaska 1000 tl den fazlasının gereksiz olduğu kanısındayım ancak paran varsa neden olmasın)
bana açık kasklar hiç güven vermiyor yazları şehir içi kullanım olabilir

WOLF
31.Ocak.2017, 22:03
görüntü olarak güzel. bence kısa mesafede ok. ama uzun yolda süratte sıkıntı olacaktır. artı biliyorsundur. bu tip kasklar pek güvenli değil. güvenli bir kaskın yanında bukadar paran varsa alınır. arada gezintide fena olmaz. ama güvenlik açısından ben almam. ki bu fiyata hiç almam. şaka gibi.

Oğuzhan Ocak
01.Şubat.2017, 01:50
bence çok güzel de bi açık kask için o para verilir mi bence hayır...

UğurOrhon
01.Şubat.2017, 02:49
Kaskın görüntü çok hoş,
fiyatı oha seviyelerinde (ben bir kaska 1000 tl den fazlasının gereksiz olduğu kanısındayım ancak paran varsa neden olmasın)
bana açık kasklar hiç güven vermiyor yazları şehir içi kullanım olabilir
Aynen Ali abi. Ancak paran varsa neden olmasın kısmına yine de katılamıyorum. :) En nihayetinde o paralar ekipman/motor/güvenlik/benzin parası olarak kullanılabilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alibaba07
01.Şubat.2017, 08:02
Aynen Ali abi. Ancak paran varsa neden olmasın kısmına yine de katılamıyorum. :) En nihayetinde o paralar ekipman/motor/güvenlik/benzin parası olarak kullanılabilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paran varsa kısmından kastım 80-100 bin liraya motor alan birisi için bu miktara alınabilir. Tabi bizim ruhumuz fakir olduğundan Harley alsak kaç para yakar bu derdine düşeriz [emoji1]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atay iman
01.Şubat.2017, 11:04
Benimde merak ettiğim ve görsel olarak çok beğendiğim bşr model.fiyat üzücü ama sanırım kask,bulunduğu segmente göre üst düzey kalitede malzemeden yapılmış.yüksek süratlerde rahatsız eder mi bilemiyorum.kullanıcısından öğrenmek gerekir

Tugay Güreşen
01.Şubat.2017, 11:49
Shark vancore der geçerim

Açık kaska o parayı vermektense Furkanın dediği gibi vancore hem fullface hemde iron a yakışır :D

berkehrercan
01.Şubat.2017, 23:34
Gereksiz..

Bombacı
03.Şubat.2017, 01:08
Sharkta güzel ama o gozluk yerindeki kayıs kısmıs bollasıyor diye yorumlar yapmıslar suan düşünce halindeyim çok kanıma girerse o kask alabilirim

kaan tokyol
03.Şubat.2017, 01:38
bende furkan ve tugaya katılıyorum bende shark raw var ve memnun musun diye sorarsan evet derim ama arasında pek bi fark olmayan vancoreyi tercih ederdim benim aldığımda yanlış hatırlamıyorsam arasında fazla bir miktar vardı ama 1000 tl vereceksem eğer bi 50 yüz daha verip kapalısını almakta fayda var çünkü benim kaskta da yüksek süratler de konfor pek kalmıyor ve çene kısmından çok hava alıyor bu yüzden buff takmam gerekiyor ve dediğin kaskıda gözlüklü kullanman gerekecek ki bence gereksiz ve tahminimce hoş durmuyor gözlükle bu yüzden vancore yılan gibi durur ama bence ryu mat modeline bayıldım bide üstüne ıron ve kulüp yeleğiyle cidden efsane durur kırmızılıklar ve mat siyah renkleri birbirini güzel tamamlar görende moda ikonu sancak ama bir bak sende hak vereceksin 8)