PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 8.000 Kilometre'dir kullandığımr Regal raptor 250 daytona (Yorumladım) Moto Vlog

Rednexi
01.Şubat.2017, 12:22
Selam RR kardeşlerim ve abilerim
aramızda yeni almayı düşünen kişilere fikir olur edasıyla bide kanalda istek üzerine böyle bir video çektim
biraz çok muhabbet ettim ama yararlı olur diye düşünüyorum
izlemek isteyenler için link https://youtu.be/eHe2KkTJhb8

aycanblmts
01.Şubat.2017, 21:13
Motor kullanmayı özlemişim. Bu video iyi geldi. 8)

Oğuzhan Ocak
02.Şubat.2017, 01:00
Eline sağlık kardeşim aramızdan birinin böyle şeyler yapması güzel :)

gorkemYılmaz
02.Şubat.2017, 20:55
Eline saglik abi seni devamli takip ediyorum[emoji106]
Bende kisa sure once kask kameramla cekimler yapiyordum hatta youtube kanali olusturmayi dusundum fakat kamera pek iyi bir sey degildi sesler falan com kotuydu bende sinava hazirlandigim icin pek ugrasmadim hatta bugun kamerayı sattim [emoji23]
Fakat yazin tekrar bu ise baslayip bir kamera edinmeyi dusunuyorum sen bu is icin ne model urunler kullaniyorsun

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaan tokyol
03.Şubat.2017, 01:12
Cidden insan izledikçe çıkıp gezesi geliyo

Rednexi
07.Şubat.2017, 10:49
Eline saglik abi seni devamli takip ediyorum[emoji106]
Bende kisa sure once kask kameramla cekimler yapiyordum hatta youtube kanali olusturmayi dusundum fakat kamera pek iyi bir sey degildi sesler falan com kotuydu bende sinava hazirlandigim icin pek ugrasmadim hatta bugun kamerayı sattim [emoji23]
Fakat yazin tekrar bu ise baslayip bir kamera edinmeyi dusunuyorum sen bu is icin ne model urunler kullaniyorsun

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim benim kullandığım next aee sd21 , ses kaydını telefondan yapıp pcde birleştiriyorum :D

bu arada çıkıp gezmek isteyen arkadaşlar dün ve bugün gezmiştir umarım yarın yağmur yağışı başlıyor :(