PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siteyle ilgili sorun yaşayanlar.

aidikurt
04.Şubat.2017, 23:08
Arkadaşlar tüm düzenlemeleri yaptım hala bir hata veya farklı bir durum ile karşılaşıyorsanız lütfen bu başlık üzerinden paylaşın . :soru?

WOLF
05.Şubat.2017, 12:40
Aşağıda belirtilmiş Hatalardan biri oluştu
Belirtilen süre dolduğu için bu işlem yapılamadı !

Geri butonu ile geri gidin yada sayfanızı yenileyiniz.

bir türlü mesaj atamıyorum. yukarıdaki hatayı veriyor. 5 ila 6 denemeden sonra bazen msj atıyor.

WOLF
05.Şubat.2017, 12:41
bazı form başlıklarında ilk denemede mesajı gönderiyor.

yazdığım bazı cevaplar bir sonraki gün baktığımda yazım görünmüyor

WOLF
05.Şubat.2017, 12:44
bu başlık altında yazımı yazıp kolay gönderiyorum. ama online geyik başlığında yazı yazamıyorum. yukarıda belirttiğim hatayı veriyor

Kerem Düzgün
05.Şubat.2017, 15:05
Belki senin yazmani istemiyolar 😂😂😂😂

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FouL
05.Şubat.2017, 15:38
bu başlık altında yazımı yazıp kolay gönderiyorum. ama online geyik başlığında yazı yazamıyorum. yukarıda belirttiğim hatayı veriyor

Devrem tarayıcından cookinleri bir temizle istersen.. öyle denermisin..

aycanblmts
05.Şubat.2017, 21:01
Videolar oynamıyor. Sadece siyah bir ekran. Benim ayarlar mı bozuk acaba..

Aybars
05.Şubat.2017, 22:21
abı farklı tarayıcıdan actım sıkıntı cıkmadı ya telefondan yazınca bıraz sorun olmustu laptoptan sıkıntı yok 8)

Barmen
07.Şubat.2017, 02:56
Benim telefonumada forumdan yazılan veya paylaşılan hiçbişey görünmemeye başladı yani telefon mesaj gibi ses verirdi şimdi ise hiçbirses yok acaba siteden mi kaynaklı??

RAPTOR RİDERS ANTALYA

Barmen
07.Şubat.2017, 03:01
Bildirim yok ses yok 😐

RAPTOR RİDERS ANTALYA

nickziki
07.Şubat.2017, 11:25
Benim mesajda bahsettiğim "okunmamış/yeni mesajlar"la "okundu kabul et"de hala sıkıntı var sanki.

aidikurt
08.Şubat.2017, 00:10
Anladıgım kadarıyla hala sıkıntı yasıyanlar var hazırlık yapıp vbulletın 5 e taşımak dışında bır yolumuz kalmadı anlaşılan. Hazırlıklara başlayayım o zaman

aycanblmts
08.Şubat.2017, 18:09
Explorer kullanarak foruma giremiyordum. Online durumdayım ama şifre istiyordu. Chrome kullandığımda girebiliyordum. Veya tablet cep vs gibi. Şimdi hiçbirinden giremiyorum. Sadece tepetaklak ile girebildim. Ama bunu da sevmiyorum zaten ekranım küçük.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CELİL
09.Şubat.2017, 18:13
Arkadaşlar sistem her kişide farklı tepki veriyor yaşadığımız sıkıntıları buraya yazalım :(

WOLF
09.Şubat.2017, 19:42
bilgisayardan yazıyor um. mesajı gönderiyorum. ardından ana sayfaya dönünce tekrar kullanıcı adı ve şifre istiyor. her mesaj dan sonra şifre giriyorum.

biraz öncede yandex den girememeye başladım. şifreyi giriyorum girer girmez siteden atıyor.

google dan şimdi girdim ama her msj sonrası ana sayfaya dönünce veya aynı konuda sayfa numarası değiştirince tekrar sepetliyor beni.

FouL
10.Şubat.2017, 10:42
Arkadaşlar sorun düzelmiş Sanırım.. Herşey stabil gözüküyor.. Sorun yaşayan varmı hala ? buradan mesaj yazabilir..

Barmen
10.Şubat.2017, 12:59
An itibariyle herşey güzel olmuş ve düzelmiş 😁😁😁😍👍👍

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bombacı
10.Şubat.2017, 13:27
Bir daha sikinti olmaz insallah gunlerdir forumsuz kaldim:)

FouL
04.Temmuz.2017, 12:04
Daha önce Ana sayfadaki okumadığım konular daha kalın (Bold) gözüküyordu.. Şuan okunsada okunmasada bold duruyor.. okumadığım konuları takip etmemi zorlaştırıyor.. Düzenleyebilirmiyiz eski hali ile..

acryvz
04.Temmuz.2017, 12:25
Daha önce Ana sayfadaki okumadığım konular daha kalın (Bold) gözüküyordu.. Şuan okunsada okunmasada bold duruyor.. okumadığım konuları takip etmemi zorlaştırıyor.. Düzenleyebilirmiyiz eski hali ile..

katılıyorum , ayrıca sağ resmimiz altındaki okunmamış mesajlardan okuduğumuzda da okunan mesajlar eksilmiyor , buda bizim gibi sık forumda olanlara okunmuş-okunmamış mesaj ayırımızda zor oluyor... foruma gir çık yapınca şifre ile başa dönüyor, düzeliyor yani , taki yeni mesajlar geline kadar ,yinede hallediyoruz lakin , alıştığımız bir sistem var .... dı ...

aycanblmts
04.Temmuz.2017, 13:45
Ben de bir sorun yok. Her şey normal çalışıyor. Bir aralar çıkan timsahlar geldi aklıma. :)

aslantürk34
04.Temmuz.2017, 14:04
Çok reklam çıkıyor önceden yoktu

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aidikurt
04.Temmuz.2017, 14:46
Murat kardeşim güncellemeden sonra oldu. Düzeltmenin bir yolunu arıyoruz. Bilgilendirme için teşekkürler.

aidikurt
04.Temmuz.2017, 14:47
Çok reklam çıkıyor önceden yoktu

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tapatalktan kaynaklanan sorun bizim çözebileceğimiz bir durum değil.
Malesef tapatalk reklamları çoğalttı.

Cydia
04.Temmuz.2017, 16:37
Murat kardeşim güncellemeden sonra oldu. Düzeltmenin bir yolunu arıyoruz. Bilgilendirme için teşekkürler.

Abi özel mesaja bakabilirseniz sevinirim. Selamlar.