PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 agustos gecesı yanlız kaldım...

sancezz
30.Ağustos.2007, 23:57
DOSTLARIM BU GECE COK UZULDUGUM BIR OLAY YASADIM BU GUN ISLERIMIN YOGUNLUGU NEDENIYLE LISTEYE ADIMI YAZDIRMADIM YAZDIRIPTA GIDEMEZSEM AYIP OLUCAGINI DUSUNDUM AMA ISIMI ERKEN BITIRDIM VE EVE GELIR GELMEZ MOTORUMU KAPTIGIM GIBI SOLUGU HISARDA ARKA BAHCEDE ALDIM BIR AGACIN ALTINDA YAKLASIK 1,5 SAAT BEKLEDIM SONRA MOTOR SESLERIYLE DOGRULDUM DEDIM GELIYORLAR AMA NE GOREYIM EN AZ 60 MOTOR SONRA ARADIM BIZIMKILERI BULAMADIM UZULDUGUM NOKTA BIZIM ORDA AZDA OLSA REGALRAPTORU TEMSIL ETME AMACIMIZ VARDI BENDE BOYLE BIRGUNDE IKI ELIM KANDA OLSA GELMEYE CALISIRIM SONUC HUSRAN OYLE TEK BASIMA KALDIM SONRA BASTIM EVEGELDIM AMA INANININ COK UZULDUM :cry: :cry: :cry: :cry:

ozzymania
31.Ağustos.2007, 00:00
Yüksel bak bende üzüldüm şimdi orada öyle bir başına kalmanı.Ben bazı kişiler gidecek diye bekliyordum ama belkide rastlaşamamışsınızdır yada farklı yerlerde olduğunuzdan birbirinizi görememişte olabilirsiniz tabi buda bir ihtimal.

sancezz
31.Ağustos.2007, 00:07
Yüksel bak bende üzüldüm şimdi orada öyle bir başına kalmanı.Ben bazı kişiler gidecek diye bekliyordum ama belkide rastlaşamamışsınızdır yada farklı yerlerde olduğunuzdan birbirinizi görememişte olabilirsiniz tabi buda bir ihtimal. yok dostum gelen yoktu bızden ben oyle gordum ama topık acıldı da kımse gelmedı ya o uzucuydu bıde bu aralar var ustumuzde bı karabulut sıle ıptal avsa ıptal 30 agstos gecesı yok kımse neyse herseyde bı hayır var saglık olsun :idea:

ozzymania
31.Ağustos.2007, 00:16
Yüksel bak bende üzüldüm şimdi orada öyle bir başına kalmanı.Ben bazı kişiler gidecek diye bekliyordum ama belkide rastlaşamamışsınızdır yada farklı yerlerde olduğunuzdan birbirinizi görememişte olabilirsiniz tabi buda bir ihtimal. yok dostum gelen yoktu bızden ben oyle gordum ama topık acıldı da kımse gelmedı ya o uzucuydu bıde bu aralar var ustumuzde bı karabulut sıle ıptal avsa ıptal 30 agstos gecesı yok kımse neyse herseyde bı hayır var saglık olsun :idea:

bende farkettim var birşeyler sanki.Özellikle bu son bazı gelişmelerden sonra nedense geziler ve katılımlarda bayağı bir azalma oldu.

Dediğin gibi önce şile iptal Bu gün kimse yok.Sonra haftalık toplantıların sürekli gününün değişmesi.Hayırdır diyorum.Tabi elbet herkesin geçerli sebepleri vardır illaki.

Acaba diyorum yazın sonu herkes yoruldu maddi manevi dinlenme zamanı diye nadasamı çekildi herkes.
Tabiki herkesin motor dışında kendine ait özel bir yaşamıda var.

Yoksa birileri birbirlerine kırıldıda yen içindemi saklıyorlar görüşmüyorlar.

infinitedreams
31.Ağustos.2007, 01:53
Kortejde vardım... ama Arka Bahçe'ye gitmedim. Gidileceğini bile oradayken öğrenmiştim.

aslanburclu
31.Ağustos.2007, 02:04
sevgili kardeşlerim kimsenin kimseye kırıldığı yok ...

ama sitede konular çok dağıldı aşırı derecede (çok ilgisiz konu ve durumlarda) geyik muhabbetleri oluştu ...özellikle bazı arkadaşlar eski konulu forumları okumadan feryat figan etmeye başladı çok taze ve tecrübesiz arkadaşlar değişik tarzlarda yazmaya başladı . bazilarımız sinirlendi bazılarımız gerildi bazılarımız patladı ama ya ama anlayan olmadı ve bazıalrımızda geri çekilip izlemeye başladı eeee bunda sonuç bu yazdıklarımı toplayıp,çarpıp,bölüp eşitlersek ...evet eşitlersek her şey eskiye döner. bilmem bişeyler anlatabildimmi

Aksu
31.Ağustos.2007, 14:05
Neden yalnız kaldın, çünkü sabit bir toplantı gününüz yok da ondan. Canı sıkılan şu gün şunun için şurda toplanalım, şu gün şunun yaş günü var toplanalım. Siz ne yapıyorsunuz Çarşamba bir bahane ile başka bir mekanda, Cuma başka bir bahane yine daha başka bir mekan. Yok yıldızları seyredelim başka bir mekan. Benim fikrime göre bu işler böyle olmaz arkadaşlar. Haftanın belli bir günü sabitlersin, sürekli orda toplanırsın, bilirler ki insanlar haftanın şu günü şuraya gidersem regalci arkadaşlarımla görüşürüm.
Hepimizin belli bir işi ailesi akrabası, motosiklet arkadaşlığı harici belli bir çevresi var. Dolayısıyla onlarla da iletişimi koparmaması lazım. Alışveriş yapma zamanı lazım, insan hiç mi hasta veya keyifsiz olmayacak. Tabii işin moku çıkarsa bir araya zor gelirsiniz. Bu anlattıklarım İstanbul şehiriçi buluşmalarla ilgili tabii. Her şeyin her işin bir zamanı var. 24 saat yemek yemiyorsak 24 saat uyku uyumuyorsak 24 saat de motosikletle ilgili olmamamız normaldir.
Bizim Ankara da aynısı sayılır. Bir gün sabitleyemedik, o dedi benim o gün işim var öbürü benim de diğer gün. Dedim ne haliniz varsa görün artık baş koşmuyorum kim yapacaksa çıksın ortaya milleti toplasın ben ortama uyarım. En az faal 15 regalcinin hiçbirinden tık ses çıkmadı, Aksu yazar çizer ararsa işini gücünü bırakıpda belki o zaman toplanacaklar.

lunatic
31.Ağustos.2007, 22:08
PAzar Akşamları gece 12 de Akay köprüsü altında buluşalım dedin de gelmedik mi Aksu abi. Sen ne dersen geliriz. Sadece hafta sonu olmasın demiştim zira hafta sonları uzun yol ve kamp zamanı. Ama ufak bir sürüş, oturup çene çalma için haftanın her akşamı olur.

Aksu
01.Eylül.2007, 20:47
Ahmet merhaba ben şimdi Afyon dayım yarın akşam döneceğim Ankara ya. Biraz önce Cihat abi aradı (Arnova) dönmüş, sordu ne yapıyorsunuz diye, dedim yaz tatili herkes dağıldı ama yine toplanacağız dedim. Bakalım haftanın bir günü sabitleyeceğim ve mekanı da sabitleyeceğim, gelen oraya gelecek ve hatta her hafta yazılmaya gerek de kalmadan yerimize herkes geldiğinde bulacak, birbirlerini. Bu işlerde biraz katı kuralcı olmazsak bu işleri toparlamak da zor oluyor anlaşılan.

sancezz
01.Eylül.2007, 20:50
aksu abım egerkı ıstanbul tayfası bu hafta toplantı yapmazsa ankaraya gelıyom ozledım beee :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aksu
01.Eylül.2007, 20:56
Tamam gelince ara buluşalım görüşelim, Ben bugün Afyon a geldim sabah yolda Ankara çıkışı İzmir yönüne doğru bir Siyah Regal 35 ECU plakalı idi adam öyle gidiyordu ki Ankara Polatlı arası 120-140 sanki racing sürüyo.
Önümüzdeki hafta tayfayı toplama zamanı. Geçenlerde Toraman Melih le görüştük. Abant a da gelenler olacak herhalde 8-9 Eylül de.

sancezz
01.Eylül.2007, 20:58
ok abım ınsallah gun gelecek tum regalcıler bır araya gelıcek o gunu dort gozle beklıyorum :mrgreen: :mrgreen: :cheesy:

inci
01.Eylül.2007, 21:52
ok abım ınsallah gun gelecek tum regalcıler bır araya gelıcek o gunu dort gozle beklıyorum :mrgreen: :mrgreen: :cheesy:
ESKİŞEHİRRRRRRRRRRR

sancezz
01.Eylül.2007, 21:58
ESKİŞEHİRRRRRRRRRRR sıze katılıyorum hocam en uygunu bencede orası :cheesy: :cheesy:

lunatic
01.Eylül.2007, 23:50
Emrah gomtanıma sınır ötesi harekat çıksa da gitsek dedirtmeyin durun!