PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rr muayenesi

slark
18.Şubat.2017, 00:34
Herkese selam motorumu ilk kez muayeneye sokacağım egzozlar yarıya kadar boş ve sesi oldukça fazla çıkıyor muayeneden hafif kusurlu olarak gecebilirmiyim tecrübeli arkadaşlar sizin kullandığınız taktikler var mı veya ne yapmam gerekiyor

Murat Kemah
18.Şubat.2017, 10:16
Egzozları orjinaliyle değiştirmediğin sürece geçirmiyolar. Gitmeden önce sinyalleri stop lambasını farları her şeyi kontrol et. Orjinal far için bana hafif kusurlu yazdılar adamlar. Neymiş yetersizmiş. :uyuyorum

centaur
18.Şubat.2017, 11:59
Egzozları orjinaliyle değiştirmediğin sürece geçirmiyolar. Gitmeden önce sinyalleri stop lambasını farları her şeyi kontrol et. Orjinal far için bana hafif kusurlu yazdılar adamlar. Neymiş yetersizmiş. :uyuyorum

Aynen.. Ben orjinal egzozu açtırdım sıkıntı olmuyor muayenede.. Lakin boru egzoza onay vermiyorlar..

centaur
18.Şubat.2017, 12:01

Bi farba cam al 25 lira ve bir de h4 ampül.. Tek eksisi park iptal oluyor. Onun dışında verim 6 kat artıyor ..

slark
19.Şubat.2017, 20:02
Başka nelere dikkat etmem gerekiyor