PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba ben inci

inci
02.Mart.2007, 00:09
MERHABA :D
Ben inci, aralık ayından beri regal raptor ,DADYW 100E kullanıyorum ,gökhan ve müslüm abi sayesinde siteyi öğrendim ve bu akşam üye oldum umarım aranıza kabul edilirim ,
herkese selamlar

aidikurt
02.Mart.2007, 00:22
Ben inci, aralık ayından beri regal raptor ,DADYW 100E kullanıyorum ,gökhan ve müslüm abi sayesinde siteyi öğrendim ve bu akşam üye oldum umarım aranıza kabul edilirim ,
herkese selamlar
hoşgeldin aramıza.

GOKHAN
02.Mart.2007, 00:47
OOOOOOOoooooooo hocam hoşgeldin mekana kalıcı olman dileyi ile

inci
02.Mart.2007, 01:10
herkese selamlar
hoşgeldin aramıza.

OOOOOOOoooooooo hocam hoşgeldin mekana kalıcı olman dileyi ile

Teşekkür ederim hoşbuldum :D ,ben de kalıcı olmayı diliyorum Gökhan "cığım

emrahkucukgirgin
02.Mart.2007, 01:45
Hoş geldin İnci

Ben de eşime almak istiyorum... 100E... Nasıl memnun musun?

Yol tutuş, hız nasıl? Krom aksamda paslanma oluyor mu?

Kazasız sürüşler dilerim...

inci
02.Mart.2007, 02:18
Hoşbuldum teşekkür ederim
aslında çok seviyorum motorumu ,ama birkaç kez sorun çıkardı,tedirginliğim var bu yüzden ,Paslanma olmadı henüz zira;hiç ıslanmadı kapalı yerde duruyo,yol tutuşu; iyi, hız olarakta 100 yaptım en fazla:)
eşinize selamlar ,size de kazasız sürüşler dilerim

agresus
02.Mart.2007, 02:19
:D Hoş gelinmiş efenim... gezilerde de - ki biz bi türlü yapamadık adam akıllısını , malum havalar- aramız da görmek isteriz seni de... annat bi kendini " ben inci demekle olmaz öölee... ne iş yaparsın, nerden katılırsın... :?

okan
02.Mart.2007, 02:26
aramıza hoş geldin inci...

inci
02.Mart.2007, 02:31
hoşbuldum :D
gezisiz olur mu olmaz....katılılmayı çok isterim...
ben istanbul"dayım,öğretmenim küçük yaşlardan itibaren motosiklet sevdası çekerdim. Nihayet yıllarca peşinden koştuğum hayalimi bu yıl yakaladım iki tekerim,sevgili demir atım olmadan bunca yıl nasıl yaşamışım şaşırıyorum kendime ,tek korkum çevremde ki motocular gibi bakkala dahi motorla gidip göbeklenmek (gökhan sen hariç ) :evil:

GOKHAN
02.Mart.2007, 02:38
gezisiz olur mu olmaz....katılılmayı çok isterim...
ben istanbul"dayım,öğretmenim küçük yaşlardan itibaren motosiklet sevdası çekerdim. Nihayet yıllarca peşinden koştuğum hayalimi bu yıl yakaladım iki tekerim,sevgili demir atım olmadan bunca yıl nasıl yaşamışım şaşırıyorum kendime ,tek korkum çevremde ki motocular gibi bakkala dahi motorla gidip göbeklenmek (gökhan sen hariç ) :evil:
varya sen görürsün sana ceza olarak gül yasağı koyacam :evil:

agresus
02.Mart.2007, 02:46
:cheesy: Eyvallah... hafta sonu - ki hava patlayacak gibi ve yine selçuğun akü işi de yatacak gibi ama- maşukiye gezisi planlıyoduk... Gökhan babayı da alır gelirsiniz o zaman.. biz de şu makinanın modifiyeli halini - ve tabi ki senin 100'lük çelik tayını - görme , hoş beş muhabbet etme şansını yakalamış oluruz... olmadı zati bi şekil -eğer uyarsa- hafta içi güssel ve temiz bi gecede gökhan abi ve diğer avrupa yakası kardeşlerimle Yeşilköy sahilde çay içmek istemekteyim ...ayyrrııı..... :mrgreen:

okan
02.Mart.2007, 02:50
çatliicam yaa....rakı balık bitti şimdide 5 çaylarındamı buluşuyonuss...biz napacass taaa burdann beri... :?

agresus
02.Mart.2007, 02:53
Taam..Taam... buluşur sana geliriz... sende bize sabah kahvaltısında bol tereyağlı açık kaşarlı pide ısmarlarsın... :mrgreen:

okan
02.Mart.2007, 02:57
gecenin yarısında bilem matrak adamsın yaa...yanlız pideler kıymalı olacak bizim burda öööle kaşarlı felan annamaslar..

agresus
02.Mart.2007, 03:00
Taam ... gıymalıda olur.. o zaman kapalı olsun ama... :D
Bizi matrak bulman senin ruhunun güzelliği biraderim....

GOKHAN
02.Mart.2007, 03:02
:cheesy: Eyvallah... hafta sonu - ki hava patlayacak gibi ve yine selçuğun akü işi de yatacak gibi ama- maşukiye gezisi planlıyoduk... Gökhan babayı da alır gelirsiniz o zaman.. biz de şu makinanın modifiyeli halini - ve tabi ki senin 100'lük çelik tayını - görme , hoş beş muhabbet etme şansını yakalamış oluruz... olmadı zati bi şekil -eğer uyarsa- hafta içi güssel ve temiz bi gecede gökhan abi ve diğer avrupa yakası kardeşlerimle Yeşilköy sahilde çay içmek istemekteyim ...ayyrrııı..... :mrgreen:
haberim olsun yeter gökten kemik yağsa ben gelirim yeterki işim musade etsin.ben bukiş hergün motora bindim yamurda daha keyifli oluyor

okan
02.Mart.2007, 03:06
eyvallah kardeşim ... aynı duygularla..

agresus
02.Mart.2007, 03:09
:cheesy: Eyvallah abii... o zaman ilk fırsatta Yeşilköy diyoruz kısmetse... Yağmur bana da sorun olmaz... Hatta hafta sonu gidilemez kararı çıkarsa isterseniz biz bize gelebilenlerle bi öğleden sona çayı yapalım... nedersiniz... :?:

Hatta üşenmiim ben buna yarın bi de konu başlığı açiim... :roll:

GOKHAN
02.Mart.2007, 03:21
:cheesy: Eyvallah abii... o zaman ilk fırsatta Yeşilköy diyoruz kısmetse... Yağmur bana da sorun olmaz... Hatta hafta sonu gidilemez kararı çıkarsa isterseniz biz bize gelebilenlerle bi öğleden sona çayı yapalım... nedersiniz... :?:

Hatta üşenmiim ben buna yarın bi de konu başlığı açiim... :roll:
okey rone parkta buluşalımmı? iş ile bir sorun çikmazsa kesin beraberiz

emrahss
02.Mart.2007, 10:19
Hoşgeldin İnci Hocam. Allah tekerini düz bastırsın.

Kino
02.Mart.2007, 11:06
İnci aramıza hosgeldin;
sanırım sende istanbul'dansın her nekadar Türkiye yazmış olsanda ben anladım :wink:
agresus bak nasıl çakıyorum mevzuları ya :mrgreen:

inci dikkat et agresus adamı komaya sokarda adam farkında olmaz :mrgreen: dogrumu okannn :!: :!:

inci kardeşim herkese oldugu gibi , sanada allah kaza bela vermesin

bu arada ne öğretmeni oldugunu belirtmemişsin :?

ayrıca hız olarak en fazla 100km yapmışsın walla bravo ben 90 dan fazla yapamıyorum :duvar: oda otobanda falan neyse

tekrar aramıza hoşgeldin artık bize RR100 detaylarını ve güzelliklerini anlatırsın hatta resimlerinide bekliyoruz RR100 ve sen

okan
02.Mart.2007, 11:38
hemide gecenin sabaha dönen saatlerinde bilem gülme krizine giriyom valla..

yasinsubay
02.Mart.2007, 11:51
Hosgeldin dostum

inci
02.Mart.2007, 15:15
aramıza hoş geldin inci...

İnci aramıza hosgeldin;
sanırım sende istanbul'dansın her nekadar Türkiye yazmış olsanda ben anladım :wink:
agresus bak nasıl çakıyorum mevzuları ya :mrgreen:

inci dikkat et agresus adamı komaya sokarda adam farkında olmaz :mrgreen: dogrumu okannn :!: :!:

inci kardeşim herkese oldugu gibi , sanada allah kaza bela vermesin

bu arada ne öğretmeni oldugunu belirtmemişsin :?

ayrıca hız olarak en fazla 100km yapmışsın walla bravo ben 90 dan fazla yapamıyorum :duvar: oda otobanda falan neyse

tekrar aramıza hoşgeldin artık bize RR100 detaylarını ve güzelliklerini anlatırsın hatta resimlerinide bekliyoruz RR100 ve sen
hoşbuldum çok teşekkür ederim :D
ingilizce öğretmeniyim,istanbuldayım biraraya geldiğimizde elbette anlatırım ve bunu bir an önce yapalım diyorum:)

Hosgeldin dostum
hoşbuldum yasinsubay :D

Hoşgeldin İnci Hocam. Allah tekerini düz bastırsın.
hoşbuldum
arkadaşlar bu sıcak karşılama için çok teşekkür ederim ,bu kadarını ummuyordum hepinize tek tek diyorum ki;TEKERİNİZE TAŞ DEĞMESİN " :D

agresus
03.Mart.2007, 15:47
Ammiinn... En azından hayırsızı değmesin...

aslanburclu
03.Mart.2007, 19:16
kerdeş sende hoş geldin

turlabo
11.Mart.2007, 23:59
aramıza hoş geldin

lordskeldan
13.Mart.2007, 02:24
aramıza hoşgeldin :cheesy:

FATİH
15.Mart.2007, 21:49
Ablacım hoşgeldin :cheesy:

aslanburclu
15.Mart.2007, 22:25
aloooooo yawwww aidikurt yetişşşşş

ya arkadaş artıkşu sitede üyelere ayrım değil kimse yanlış anlamasında şöyle ufaktan bi cinsiyet ayrımı koysakmı ne dersin mesela erkek üyelerin görüntüsüne pipo bayanlarımızada şöyle kibar bi etek ha nereyemi hani isimlerin yanında ufak insan şekileri varya ahanda tam oraya

yaww ne olur ne olmaz baksana herkes bi tatlı ve hoş isimler koyuyor yanlış bişey yazıpta sakata gelmiyelim valla sonracıma çok ayıplar olur yawwwww.

deep-impact
15.Mart.2007, 23:22
inci hanım camiaya hoşgeldiniz kazasız belasız hayırlı sürüşler dilerim size.

okan
16.Mart.2007, 00:21
hehehe.. valla komtanım açık söllim bende inci aplamızı ilk başta erkek sannettiydim ..kusura bakmasın biras çekinerek yasdıydım.. sooora çok kıymetli bi örtmen aplamıs olduununöörendim... :roll:

aslanburclu
16.Mart.2007, 23:45
ya inci kızımızı şöle 100 lüğün üstüde bi fotoğrafını görsek de hanıma bi göstereyim onada alayım diyom yok ya bu makinayı bayanlar kullanırmı diyo görsün bakalım nasıl kullanılıyo