PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hafta sonu Bursa'dayım.... 8)

Aybars
02.Mart.2017, 13:44
Selam güzel ailem 8) herkese hayırlı günler... Haftasonu cumartesı-pazar-pazartesı balıkesir üzerinden bursaya geçeceğim... Eğerki bursa veya balıkesırde bulunan aile bireylerimiz müsait olursa görüşmek isterim 8) Bilginizeee 8)

acryvz
02.Mart.2017, 15:23
Bu hafta sonu değilde Bu ay veya öteki ay bir kaç arkadaş ile Bursa planımaz var, teknik işler için , olur ise haber verelim mi?

Oğuzhan Ocak
03.Mart.2017, 00:52
Selam güzel ailem 8) herkese hayırlı günler... Haftasonu cumartesı-pazar-pazartesı balıkesir üzerinden bursaya geçeceğim... Eğerki bursa veya balıkesırde bulunan aile bireylerimiz müsait olursa görüşmek isterim 8) Bilginizeee 8)

Ben Bursa'dayim buyur gel görüşelim beraber surelim :)

Oğuzhan Ocak
03.Mart.2017, 00:53
Bu hafta sonu değilde Bu ay veya öteki ay bir kaç arkadaş ile Bursa planımaz var, teknik işler için , olur ise haber verelim mi?

Abi ben Bursa'da yaşıyorum sizin geldiğiniz sıra Bursa'da olursam elimden geldiğince yardimci olurum muhabbet falan da ederiz super olur :)

Aybars
03.Mart.2017, 13:53

Haftasonu işlerim var biraderin çocuğu oldu o yüzden gıdyorum abı 8) ama müsait olursam haber veririm 8)

Aybars
03.Mart.2017, 13:54
Ben Bursa'dayim buyur gel görüşelim beraber surelim :)

Super numara varmı gelince arayayım yada bana watsupptan yazarsan sevinirim 05542709044

centaur
03.Mart.2017, 14:12
Super numara varmı gelince arayayım yada bana watsupptan yazarsan sevinirim 05542709044

Ümit o da RR Eskişehirden :) Bursa'ya gittiğine bakma :) Bu ara sana her yer Eskişehir :)