PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil servis arıyorum !!

Canki
08.Mart.2017, 03:07
Herkese iyi akşamlar ;
Kasım ayında ufak bir kaza yaptım ve motor bloğum kaldırıma çarptığım için delindi. Delindiğinden dolayı bütün tağ dışarı aktı ama o şekilde marşa basmadım. Deliği macunla kapattık ve hiç bir türlü sızıntı olmuyo ama başka biyerden yağ akıyor anlam veremedim.
Sonuca gelicek olursak bana bi usta lazım yardımcı olabilicek olan varsa çok sevinirim motor çalışmıyor şuan buarada beylikdüzündeyim ilgilenenlere şimdiden teşekkürediyorum.

HakanAtay
08.Mart.2017, 03:30
Merhaba

Öncelikle geçmiş olsun.

Sefaköy de Ahmet usta varmış başkan Celil abiden aldım tavsiyeyi hiç gitmedim ustaya ama forumda birkaç kişi övmüş adamı işini hakkını vererek yapıyor sanırım regal raptordan da anlıyormuş.
numarasını özelden verebilirim isterseniz.

Canki
08.Mart.2017, 11:21
Merhaba

Öncelikle geçmiş olsun.

Sefaköy de Ahmet usta varmış başkan Celil abiden aldım tavsiyeyi hiç gitmedim ustaya ama forumda birkaç kişi övmüş adamı işini hakkını vererek yapıyor sanırım regal raptordan da anlıyormuş.
numarasını özelden verebilirim isterseniz.

Valla verebilirsen çok memnun olurum teşekkürler

nedemek
08.Mart.2017, 11:24
Can selam, geçmiş olsun öncelikle. Sefaköy'de Ahmet usta var armoni park avm nin orada sanayide, Regal Raptor'un yetkili servisi zaten kendisi. Elinden geleni yapar mümkün olduğunca işinin de ehlidir

Kerem Düzgün
08.Mart.2017, 11:54
Can geçmiş olsun Ahmet usta işini düzgün yapan sayılı kişilerden biridir ufak işlemlerde hatta ücret bile almaz sana da gereken yardımı gösterecektir. 8)