PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : (innocentbystander) Ön cam

innocentbystander
31.Ocak.2007, 19:35
Ön cam takılmış cihazın iki resmi. Şu sis farları da gelse de onları da taksak artık. Başka bir yere de yazmıştım galiba ama bir daha yazayım, bu cam Keeway Superlight 150 camı olup fiyatı 80 YTL'dir.
http://img466.imageshack.us/img466/9421/1000385kx9.jpg
http://img293.imageshack.us/img293/3415/1000386wa0.jpg

okan
01.Şubat.2007, 10:25
bu da güzelmişş güle güle kullan dostum..

madasret
01.Şubat.2007, 17:08
abi cam güzel olmuş, ama çanta işini bir an önce hallet bence raptor çok daha etli butlu görünecek öyle :)

aidikurt
02.Şubat.2007, 00:36
Ön cam takılmış cihazın iki resmi. Şu sis farları da gelse de onları da taksak artık. Başka bir yere de yazmıştım galiba ama bir daha yazayım, bu cam Keeway Superlight 150 camı olup fiyatı 80 YTL'dir.
Alıntı resimini görmek için tıklayın (http://img466.imageshack.us/img466/9421/1000385kx9.jpg) Alıntı resimini görmek için tıklayın (http://img293.imageshack.us/img293/3415/1000386wa0.jpg)
iyi günlerde kullan dostum.Gayet güzel ama biraz ufak kalıyor sl150 camı bu arada benim eski motorum sl150 onun yeride benim için ayrıdır:)

turlabo
01.Mart.2007, 16:12
gayet güzel durmuş cam.birde üzerine besmeleyi şerifi yazdırdım mı.tekerler yere değmez

emrahkucukgirgin
03.Mart.2007, 12:19
Bence de çanta şart... Moıtora güzellik katan en önemli şeylerden biri çanta...

caser
03.Mart.2007, 13:46
[quote="innocentbystander"]Ön cam takılmış cihazın iki resmi. Şu sis farları da gelse de onları da taksak artık. Başka bir yere de yazmıştım galiba ama bir daha yazayım, bu cam Keeway Superlight 150 camı olup fiyatı 80 YTL'dir.

Camı alırken keeway 15o için kullanılan tüm monte aparatlarıyla beraber mi aldın?
Ya da şöyle sorayım. Zamanın varsa olayı tam olarak ayrıntısıyla anlatabilir misin?

aidikurt
05.Mart.2007, 20:11
baba sisleride ekle artık daha hos olur yoksa boyle cılız kalır demedi deme

innocentbystander
06.Mart.2007, 10:43
Camı alırken keeway 15o için kullanılan tüm monte aparatlarıyla beraber mi aldın?
Ya da şöyle sorayım. Zamanın varsa olayı tam olarak ayrıntısıyla anlatabilir misin?

Caser abi, camin orta yerinde gorulen metal parcalar orijinal, yalniz bu fotograflarda gorulemeyen iki tane ufacik tefecik baglanti parcasini benim tamirci eklemek zorunda kaldi. Hangileri oldugunu detay fotograf uzerinde gostereyim, ama motor garajda durdugundan pazardan evvel yapamiycam bunu. Sis lambalari konusunda sabrim tukenmek uzere, benim tamirci unutuyor habire. Sanirim Muslum Baba'ya zahmet verip onun yardimiyla almak zorunda kalicam emre motor'dan.

Bu aralar isler yogunlasti, fazla girip yazamiyorum ama aklim burada.

Bi de olm Engin, senin telefon hic mi cekmiyor birader, ne zaman arasam 'arazi mode: on' yaziyor.

madasret
08.Mart.2007, 20:26
ana !!!!
olm ben ne zaman arasam toplantıdayım, araba kullanıyorum, ahanda kaza yapacam filan sonra burda iftira :)
düzeltme: bunu yazdıktan sonra bi daha aradım çok alakasız bir zaman dedi dostlar :)

aslanburclu
08.Mart.2007, 21:13
kardeş cam güzel olmuş hangi bayiden aldın yoksa şu kelly 150 liklerin camımı

innocentbystander
09.Mart.2007, 15:55
ana !!!!
olm ben ne zaman arasam toplantıdayım, araba kullanıyorum, ahanda kaza yapacam filan sonra burda iftira :)
düzeltme: bunu yazdıktan sonra bi daha aradım çok alakasız bir zaman dedi dostlar :)
Alakasız bi zamandı ama abi n'apiym. Neyse aksam genis genis konustuk iste. Yarin sabah Denizli'den cikip Izmir'e gelicem. Motorla degil maalesef, esim yedi aylik hamile. O kadar da degil yani. Gelince ararim takiliriz ama telefonun acik olsa iyi olur. :roll:

kardeş cam güzel olmuş hangi bayiden aldın yoksa şu kelly 150 liklerin camımı
Keeway Superlight 150 cami evet. Hangi bayiden bilemiyorum, benim servis (Denizli Sahin Motor) getirdi bir yerlerden iste 8)

madasret
09.Mart.2007, 19:15
benim motora binersin gelince :)

ercan
16.Eylül.2007, 23:08
canta sart aynn

ToMCaT
16.Eylül.2007, 23:13
cam şahane çanta bahane....hemen çantayı tak dostum...güle güle kullan...

innocentbystander
17.Eylül.2007, 09:40
cam şahane çanta bahane....hemen çantayı tak dostum...güle güle kullan...

Taktım bile kumandanım. Bakınız nasıl da yakışıklı oldu.

http://img525.imageshack.us/img525/4606/dsc0029pn1.jpg
http://img525.imageshack.us/img525/1315/dsc0020xh5.jpg

Sis lambaları bir yere bağlı değil, boşta duruyor ama olsun, bir çare bulabiliriz belki. Tüm elektrik sistemini paket halinde satıyorlar hani, kamyonlar için yedek tutuyoruz meselâ biz, enstalasyon sanırım adı, bizim raptor için var mı öyle bir şey? Hoş, olsa bile yetersiz olduğu söylenen sistemin aynısı olacağına göre bir şey farketmeyecektir. Hakkı arkadaşımız kışın elektrik sistemini değiştireceğini yazmış, muvaffak olursa onun yolundan gideriz.
Branda ve kilit de alabildim nihayet, artık motorum babamın garajında değil evin önünde duracağından daha sık kullanabileceğim inşallah. Brandayla ilgili malûmatı da ilgili başlığa yazarım bir ara.

müslüm baba
17.Eylül.2007, 14:13
İşte bu regalin en sevdiği aksesuarlar bunlar fazlası işin suyunu çıkarıyor, çok güzel olmuş kardeşim güle güle kullan.

yenikoylu_ua
17.Eylül.2007, 15:09
Sade bir şıklık olmuş fazla abartılı değil güle güle kullan

aslanburclu
17.Eylül.2007, 20:10
istanbulda 70 ytl.aparatları ile denizliye göre takmasıda içinde 80 se çok iyi güle güle kullan kardeşim

sancezz
17.Eylül.2007, 22:53
ıste benım ıstedıgım camın ta kendısı aynısından alcam umarım bulabılırım :cheesy: :cheesy: :cheesy:

emrahss
18.Eylül.2007, 16:06
Güle güle kullan dostum, çok güzel.. Bu arada Yaşar Baba, benim cam işi ne oldu yaw?

dogane
19.Eylül.2007, 12:47
hayirli olsun iyi günlerde kullan ... gayet uyumlu olmus :)

hakkı
19.Eylül.2007, 14:47
çok güzel olmuş. güle güle kullan. sisfarı ve sosis çantanın fiatlarını blirtirmisin? cama gelince ben bişey itiraf etmek istiyorum. arkadaşlar ben camlara sıcak bakmıyorum. pek hoşlanmadım. airodinamik değilmiş gibi geliyor bana. yani geçen hafta deli gibi rüzgara rağmen gümüldürün virajlı yollarında hızım 80-90 arasında kaldı. böyle ön camla o havada o virajlar nasıl dönülür birmiyorum. sanırım camlı bir R&R kullanmadan bilemiyeceğim.
eğer sisleri sen bağlayacaksan bir hatırlatma yapayım, gerçi biliyorsundur ama olsun; sis farlarını elektirik bağlantılarını yaparken muhakkak röle kullan ve aküden slikonlu kablo çek. şasi için sakın gösterge yada far tamburunu kullanma.
allah kaza bela vermesin.

innocentbystander
19.Eylül.2007, 15:41
Sis fari hatirladigim kadariyla 25-30 lira idi. Sosisin tek olarak fiyatini bilemiyorum ama cantalarin ucu birden takim olarak 60 lira. Yalniz cantalarin markasi filan yok, baska cantayla yanyana gormedim ama muhtemelen armodenin cantalarindan daha dusuk kalitelidir. Icine koyacagim branda ile iki tane anahtar, bilemedin iki kilo elma. O kadar kaliteli olmayiversin napiym.
Cam ile ilgili olarak ben de basta ayni seyi dusunuyordum ama motorsikleti uzerinde bir adamla beraber dusununce camsiz durumda aerodinamigi daha kotu olur gibi geliyor bana. Ruzgari sinegi filan cam bertaraf ettigi icin soguk havada dahi rahat rahat gidiliyor, iyidir abi cam. ;)

emrahss
20.Eylül.2007, 15:13
Camın faydası çok fazla, bi sorun da yaratmıyor..

hakkı
21.Eylül.2007, 11:25
cam varken branda rahat takılabiliyor mu? benim brandam lastikleri tamamen kapatıyordu, yere kadar ininyordu. ama sisibarı yükseltince anca arka sinyal lambalarını örtecek kadar inmeye başladı. onada bir modifiye yapmak lazım. camı takıncada aynısı olacak mı? brandayla örtmezsem çoluk çocuk çok kurcalıyor.

inci
21.Eylül.2007, 14:48
turing cam regalde çok şık duruyor bana göre

bozkurt
06.Ekim.2007, 11:50
Hakkı kardeşim,merak etme cam motorun aerodinamik yapısını bozmaz aksine sana daha rahat sürüş zevki sağlar.Yoldaki rüzgar,böcek,çöp,taş gibi etkenlerden de korur.Estetik açıdanda çok güzel durur.Ben regalimle eşimle beraber çok rahat 130 basıyorum.Örtü olarak XL modeli var.Yere kadar değiyor.Umarım bir nebze olsun senin sorularına cevap olmuştur.Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

Aksu
06.Ekim.2007, 12:16
DİKKAT= Keeway camı takacak arkadaşlara uyarıdır. Camın ayaklık ile tuttuğu yani vidalandığı aparatın altına konulan plastik den 2 şer adet koyun yoksa nikelajlı metal cama değiyor ve cam zamanla çatlıyor. Müslüm en son Dipsizgöl de söktü attı, yoksa yolda uçacaktı. Ben de yerine yenisini kestirince söküp atacağım çünkü heryeri çatladı, altına birer tane daha plastik conta joydum ama iş işten geçti.
Dostum bak motorun çantalar ve sislerle beraber şimdi birşeye benzemiş. Çantasız Regaller tamponsuz arabaya benziyo bence çok çirkin, yeni traş olmuş bebeler gibi duruyor, tüysüz gibi kılçık gibi, elbisesiz gözüküyor. (Ula amma benzetmeler yaptım ha.)

aslanburclu
06.Ekim.2007, 21:31
Güle güle kullan dostum, çok güzel.. Bu arada Yaşar Baba, benim cam işi ne oldu yaw?

babam motoru satmıyoruz artık demi istanbula gönderince ben de işin ucunu bıraktım...

handojoe
06.Ekim.2007, 23:07
evet bu cam kee way superligh ın camı aparatlarıda kee way ın çok güzel bir cam... tavsiye ederim...

matemmatik
12.Mart.2008, 03:57
İyi ki motorun son halini görmeden oy kullanmamışım. Son fotoğrafları görünce ilk bakışta bu regal değil diyesim geldi... Allah kaza bela vermesin. Çok ucuza çok şık bir hal almış makinan.

crm84
12.Nisan.2008, 17:16
arkadaşım bu camın modelını yazmışın cok saol cokta guzel olmus motorun ama nerden temin ettiğinide yazarsan sevinirim ii günlerde kullanman dileğiyle:D

kıvılcım
12.Nisan.2008, 18:21
güle güle kullan kardeşim allah kazadan beladan korudun güzel olmuş

police96
25.Mayıs.2008, 12:13
İyi günlerde kullanın.

telkarinn
30.Haziran.2011, 19:14
Hakkaten son resimleri görünce içim gitti yaaa...Bende de şuan aynı durum var.Çanta ve güzel ve estetik ön cam arıyorum..