PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4rider mont

By_Çaki
31.Mart.2017, 17:08
Deri mont almak istiyorum. Hem motorda hem de günlük hayatta kullanmak içim. 4riderin Armor Deri ceketine baktım çok kalın ve sert geldi
4RIDERS Neo Deri ceketi nasıldır kullanılan malzeme aynı mıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nedemek
31.Mart.2017, 17:42
Ahmet selam, 4riders armor mont kullanıyorum, günlük hayatta da şirkette molalarda dışarıya çıktığımda aktif kullanıyorum düşünebilirsin rüzgar geçirmiyor :artiz:

By_Çaki
31.Mart.2017, 19:08
Hay bendeki şansa. Montlara zam gelmiş.

Ercan_35
01.Nisan.2017, 01:33
4riders deri mont dana derisi birazdaha yumuşak deri istersen yakın fiyatlarda difi deri mont mevcut ben alırken 2 si arasında kalmıştım difi daha rahat ve yumuşak olduğu için tercihimi bu yönde yaptım ben aldığımda motomqx ta 4 Rider peşin 675 ₺ difi 810₺ idi. Şuan difi tercih ettiğim için pişman değilim mont rahat ve rüzgar geçirmiyor

By_Çaki
30.Kasım.2017, 17:28
Deri ceketlerde indirim var daha önce alanlar mont bedenini ve boy-kilolarını yazabilir mi fikir açısından. Ya da hangi bedeni almalıyım boy 165 kilo 75

Ömer
01.Aralık.2017, 12:32
Deri ceketlerde indirim var daha önce alanlar mont bedenini ve boy-kilolarını yazabilir mi fikir açısından. Ya da hangi bedeni almalıyım boy 165 kilo 75

Beden tablolarına bakarak yardım alabilirsin. Sitelerde genellikle bedeni bilmeyenler için bazı yerlerin ölçülerini alarak kaç beden senin uygun diye bir seçenek sunuyorlar.
Bu arada 4R ile ilgili indirim var ama beden maalesef yok. % 50 indirim diyor, sadece 1 tane beden de stok gözüküyor. O da gitmeyen beden :)

By_Çaki
01.Aralık.2017, 12:40
4R nin sitesinde beden ölçüleri yok. Sahibindende birisi satıyor 170 boy 61 kilo xs oluyor demiş ama

Ömer
01.Aralık.2017, 12:46
Buradan yararlanabilirsin.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/content10/Beden-tablosu-kask-bedeni-mont-bedeni-kask-mont-pantolon-eldiven-branda-olcusu

By_Çaki
01.Aralık.2017, 20:53
Chappermate sipariş ettim S beden inşallah uyar. Emeği geçenlere teşekkürler.

Bahadır
01.Aralık.2017, 23:34
Chappermate sipariş ettim S beden inşallah uyar. Emeği geçenlere teşekkürler.

choppermate korumalı değil.benim boy 175 kilo 65 S beden bana tam oldu.250 liraya geliyor indirimle.ihtiyacı olanlar kaçırmasın

By_Çaki
01.Aralık.2017, 23:54
Benim boy 165 kilo 75 ole mu acaba.