PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalyada RR almayı düşünüyorum Yardımcı olurmusunuz

Kaan
09.Nisan.2017, 16:44
İyi günler Kolay gelsin ben 2el regalraptor 250e 9b almayı düşünüyorum sizin biligilerinize danışmak istedim izmirde oturuyorum uzun araştırmam sonucunda hem cüzdanıma hemde görüntüsü olarak beyendim bir motor antalyada bu akşam gidip yarın sabahta kontrol edicem bakarken nelere dikkat etmeliyim neresinden sorun cıkartır bu motor sizede bi linkini atıp sizinde bakmanızı istiyorum teşekkürler Kaan Kılıç
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-memurdan-tertemiz-419114826/detay

ozgur0007
09.Nisan.2017, 17:05
Motor kozmetik açıdan güzel görünüyor. Km si de doğru ise alınabilir. Fiyat olarak kendi sınıfında bi tık fazla ama sorunu yoksa biniciye gider. Motor serik de olduğu için orda götürüp baktiracagin motorunun objektif olması önemli mümkünse antalya merkezde bi saniyede bi yere gösterme şansın varsa işi sağlama almış olursun. Benim bildiğim 2. Vites den atma sorunlarıyla meşhur bir motor ama hepsi deyil bunu kendinde deneyebilirsin. Onerebileceklerim şimdilik bunlar arkadaşların belki eklemek yada düzeltmek istedikleri noktalar olabilir. Kolay gelsin

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali ÜNVERDİ
09.Nisan.2017, 18:08
Kaan merhaba aramıza hoş geldin motoruna inşallah kavuşursun. Önce bizim tanışma başlığımızdan arkadaşlarımıza bir merhaba de ve biraz kendinden bahset arkadaşlarım da sana motor knusunda gereken bilgileri vereceklerdir.Herşey gönlünce olsun.