PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GREX KASK G4.1 PRO KINETIC M.White 4

RMZNL
13.Nisan.2017, 12:55
http://www.motosikletonline.com/GREX-KASK-G41-PRO-KINETIC-MWhite-4,PR-16420.html

arkadaşlar bu kask hakkında ne düşünüyorsunuz.şehir için fazla sürat yapmayan sadece yazları motor kullanan birine tavsiye eder misiniz

WOLF
13.Nisan.2017, 13:25
Ben siyah modelini kullanıyorum. Hem soğukta hem normal sezonda. Şehir içi şehirdışı. Ben tavsiye ederim. L beden var su biraz büyük geldiği için saha yeni aynısından birdaha aldım. L beden boşta. Hem full Face hem açık. İşlevsel ve kaliteli. Zaten nolan firmasının ürünü.

RMZNL
13.Nisan.2017, 13:52
Kafa ölçüsü birebir bu listelere uyuyor mu? Ona göre sipariş vereceğim kafamı olctukten sonra

kaan tokyol
13.Nisan.2017, 17:35
Kafa ölçüsü birebir bu listelere uyuyor mu? Ona göre sipariş vereceğim kafamı olctukten sonra

Bence deneyerek alsan daha iyi olur ya bende shark var kafam l olur diyodun m oldu falan yada sıkarsada bos yere uğrasma bence

acryvz
13.Nisan.2017, 18:24
Atıl la Ali Bey kullanıyor rahat ama ... kazaya karşı en güvenilir kasklar fullface olanlar olduğunu unutmadan tercihini yaparsın...saygılar

WOLF
13.Nisan.2017, 21:09
Atıl la Ali Bey kullanıyor rahat ama ... az güvenlili .... bilgine ...

Malzemesi: Polikarbon
· Türü : Modüler Kask (Çenesi çıkabilir, farklı şekillerde kullanılabilir)
· Kaskın ağırlığı: 1270 gr.
· Kaç farklı kabuk boyutu: Çoklu Kabuk Boyutu
· Güvenlik sertifikaları: UN ECE REG 22.03
· Dahili Güneş vizörü: Var
· Çizilmez cam ya da UV filtreli cam: Var
· Havalandırma kanalları: Ön Hava Girişleri ve Arka Hava Çıkışları
· Çene bağlantı sistemi: Mikrometrik
· Yıkanabilir ve çıkarılabilir astar: Var
· Çene rüzgar pedi ve burunluk: Var
· Pinlock (buğu önleyici) takılabilir vizöre sahi

Acar abiye katılmıyorum. açık kasklar arasında çeneye kadar geniş olmasından dolayı daha güvenli. diğer sadece açık kaskların yanları çenenin yukarısında kalıyor.

Murat Kemah
14.Nisan.2017, 02:58
Ben siyah modelini kullanıyorum. Hem soğukta hem normal sezonda. Şehir içi şehirdışı. Ben tavsiye ederim. L beden var su biraz büyük geldiği için saha yeni aynısından birdaha aldım. L beden boşta. Hem full Face hem açık. İşlevsel ve kaliteli. Zaten nolan firmasının ürünü. L beden satılıkmı atıl abi :)

Büyüke
16.Nisan.2017, 22:46
Sorunun cevabı olmayacak ama :) ben 1 yıldır G9.1 modelini kullanıyorum. Arkadaşlarda yazmış zaten Grex Nolan ürünü. Kaliteli ürün. Havalandırma kanalları gayet yerinde. Ağustos ayında yaptığım 2300 km lik akdeniz turu sırasında hiç terletmedi desem yeridir. Kask içindeki uğultu konusunda her kaskta olur. Havalandırma kanallarını açıp da içinde ses olmuyorsa o arkadaşın duyma sorunu vardır :) . G4.1 ile G9.1 arasında kalmıştım. G4.1 yapısı itibari ile o çenedeki parça komple çıkıyor. Bu yüzden olsa gerek o arada büyük bir boşluk var. Bu tasarımdaki kasklarda ( SCORPION EXO-COMBAT, BELL ROUGE, SHARK RAW v.s. ) standart şikayet boğazdan çeneye doğru yoğun şekilde rüzgar aldığı yönünde kullanıcı yorumları vardı. Kaskta ana konu güvenlik olduğu için kesinlikle fullface almalısın. Ya da en azından çene açılabilir modelden. Beden konusunda da denemeni öneririm mutlaka. Şimdiden hayırlı olsun.

CELİL
16.Nisan.2017, 23:20
L beden satılıkmı atıl abi :)

Evet satılık görünce cevap verir :)

WOLF
17.Nisan.2017, 13:14
Murat kardeşim elimde fazla olduğu için satmayı düşünüyorum tabi
İlgilenirsen özelden telimi vereyim.

Murat Kemah
18.Nisan.2017, 12:35
Murat kardeşim elimde fazla olduğu için satmayı düşünüyorum tabi
İlgilenirsen özelden telimi vereyim. Yarın pazarlık yaparız abi :)8)

WOLF
18.Nisan.2017, 13:29
Yarın pazarlık yaparız abi :)8)

Tamam haber bekliyorum