PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona Sele

TonEmre
18.Nisan.2017, 15:15
Merhabalar, daha önceden daytonaya yaylı sele takan veya kendi tekli selesi haricinde sele takan oldumu? Nerden temin etmeliyim veya nerede yaptırmalıyım?

nedemek
18.Nisan.2017, 15:27
bro bobber sele olarak araştırırsan bulursun internette ama Şirinevler bu işin membahı Ahmet usta ile konuşmuştum o da Şirinevler dedi sele konusunda

kaan tokyol
18.Nisan.2017, 16:43
Bense bi adamda gormustum sele satin almak pahalı olur onun yerine kendin yapsan cok daha ucuza gelir adam sac parca kestirmisti kendi poposuna gore sonra dericide sunger ve deriyle kaplatmisti altinada yay ver gerekli civatalarla koltugu sabitlemisti öyle yaparsan daha uyguna gelir herhalde

TonEmre
18.Nisan.2017, 16:55
Bense bi adamda gormustum sele satin almak pahalı olur onun yerine kendin yapsan cok daha ucuza gelir adam sac parca kestirmisti kendi poposuna gore sonra dericide sunger ve deriyle kaplatmisti altinada yay ver gerekli civatalarla koltugu sabitlemisti öyle yaparsan daha uyguna gelir herhalde

Bende öyle düşündüm. Motoru mat kahve yada turuncum trak bir renge kaplayıp kahverengi yaylı sele koymayı düşünüyorum en düşük maliyete sanırım dediğin gibi yapabilirim