PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen yardim

Zeki
26.Nisan.2017, 00:27
Arkadaşlar meraba bu gün kaza geçirdim yedek parca bulamıyorum bucadayim bana bi tel numarası verebilir misiniz İzmirde yedek parca bulabilicegim birinin çok büyük bir sıkıntı değil ama sağ ayak pedinin bağlantı demiri ve firen uzantısı kırıldı foto atmayi beceremedim yardim ederseniz minnetkar kalirim Spyder 350 -6

Toprakege
26.Nisan.2017, 02:51
Gecmıs olsun , umarım onemlı bır sey degıldır . Kırılan parca sanırım bu fren pedal levyesı dıye gecıyor . Ben de aynı seyı yasamıstım . Sanayıde gıdıp kaynak yaptırırsan yeterlı oluyor . Kısa vadelı ve saglam olmayacagını soyluyorlar fakat ben yaklasık 5 aydır bu vazıyette suruyorum makınamı . Gayet de memnunum. ozetle en yakın sanayıye gıdıp kaynakla ucuza cozebılırsın , ama orjınal olsun kaynak vs ıstemıyorum dersen ınternette hatırladıgım kadarıyla 200-300 tl fıyatı vardı . Umarım yardımcı olmusumdur ...

alibaba07
26.Nisan.2017, 08:10
Geçmiş olsun. Parçalar elindeyse kaynak yapılabilir. Bağlantı demirini sanayide fazladan yaptırmış ve satan birisi vardı forumlarda bir kac gun öncesi konularda vardır.
Fren uzantısı bulamassan buradaki serviste vardı geçenlerde görmüştüm. Gerekirse alıp sana kargolarim yada servisten direk kendin isteyebilirsin. Ancak bunu da dışardan alabilirsin kendisi için fazladan yaptırmış olanlar ucuza veriyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

centaur
26.Nisan.2017, 08:57
Öncelikle çok geçmiş olsun.. Anladığım kadarıyla sağ sürücü pegi bağlantısı ve fren pedalı kırıldı. Parçaları toparlayabildiysen, kaybolmadıysa sanayide argon kaynağı yapan bir yer işini görecektir. Kaynakçılar ( kaynakçısına göre değişir) nazlanabilir.. Biraz hatır-gönülle işini gördürebilirsin.. Küçük iş diye yapmak istemiyor kimileri.. Takriben 25-50 lira arasına halledebilirsin. Yoksa 300-350 den aşağı kurtarma şansın yok..

aslantürk34
26.Nisan.2017, 10:07
Geçmiş olsun

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Ocak
26.Nisan.2017, 10:35
Kardeşim cok geçmiş olsun izmirden birisi sanirim satıyordu gördüğünde yardımcı olacaktır olmadı (centaur) Ilker abinin dediği gibi halledebilirsin tekrardan geçmis olsun

centaur
26.Nisan.2017, 20:18
Kardeşim cok geçmiş olsun izmirden birisi sanirim satıyordu gördüğünde yardımcı olacaktır olmadı (centaur) Ilker abinin dediği gibi halledebilirsin tekrardan geçmis olsun

İzmir'den Göksel'in elinde olan farklı birşey Oğuzhan.. O parça arkadaşa yaramaz.

aidikurt
26.Nisan.2017, 22:12
Zeki kardeşim gördüğüm kadarıyla İzmirlisin.
İzmir ekibi bu konuda çok bilgilidir.
İzmir ekibiyle tanıştınmı toplantılarına katıldınmı?

kaan tokyol
26.Nisan.2017, 23:05
Gecmis olsun

ali
27.Nisan.2017, 01:34
Hocam resim atabilirsen elimde farklı bi motorun parcaları var yardımcı olmaya calısıyım

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi