PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PROFİL GÖRÜNÜM DÜZENLEMESİ HAKKINDA

Tayfun
05.Eylül.2007, 00:58
Arkadaşlar dikkat ettiğim bir husus var, herkesin profilinde bir resmi var ve bu resim ya küçük yada kendimize ait olmayan kim olduğumuz belli olmayan resimler, birde isim karmaşası var, çok arkadaşımızın adı bilinmiyor ve toplantılarda profilindeki nicki ile hitap ediliyor, ben bunun şu şekilde düzeltilmesi için kısa süreli bir ankete karar verdim (3 gün). Bence profil resmimiz kendimize ait olan ve yakından çekilmiş bir yüz resmimiz olmalı, profil adımız ise her hangi bir nick yerine kendi ismimiz olmalı, imza kısmına ise motorumuzun plakasını ve oturduğumuz yeri semtine kadar yazmalıyız bence (örn: istanbul-fatih) bu şekilde herkes kendine yakın olan arkadaşını bilir ve herhangi 1 durumda (kaza, arıza vs..) ilk önce ona ulaşmaya çalışır. Teklifim bu arkadaşlar, vereceğiniz oylara göre netice belli olsun. İlk örnek olarak kendi profilimi hemen değiştiriyorum, saygılar...

Kino
05.Eylül.2007, 01:09
haklısın tayfun zaten bu yüzden üye alımına biraz dur dedik gibi

senin dediğinde doğrudur. aslında zaten çoğumuz birbirimizi tanıyoruz ama hani derler ya namın yürüsün diye

belki nicklerde oynamak istemeyebilirler ama resim konusunda hatta plaka yer konusunda da haklı gibi görünüyorsun

bana aslında fark etmez nede olsa Mersin adana tarafından antalya tarafına 10 km bile yok.

diğer arkadaşlar ne der bilemem ama resim konusunda +1 8) 8)

Tayfun
05.Eylül.2007, 01:18
Bence arkadaşlar biraz fedakarlıkta bulunmalı kino baba, ha illaki nick olacaksa imza kısmına yazılsın, hemen güncelliyom profili :)

Kino
05.Eylül.2007, 01:23
bak mesela bana halen Kino baba diye hitap ediyorsun
adım Ergun desem Ergun baba ne kadar karizmatik değil dimi :mrgreen: :mrgreen:

eee imzamızı attık sen değiştirdin şimdi de bu imza güzel .

tayfun zaten bu isim olayı fan klupte var aslında kan grubu falanda herhalde olmalı o kadar afişe olmasa da olur icabında yine de fark etmez bana

Okanım vay be avatarda eskişehir kokusu alıyorum...

carvalho
05.Eylül.2007, 10:35
Tayfunum gezginim çelebim, dediğin detaylar fan club bilgilerinde zaten var, biliyorsun. Sen hemen göze görünsün istiyorsun ama imzalar dediğin detayda olacaksa bence göz yorar ve sıkıcı olur. Ayrıca farklı imzalarda farklı sözler cümleler çok keyifli oluyor.

Nick olayı da güzel be :) Kimi nick'iyle kimi ismiyle özdeşleşiyor. Sitenin farklı bir lezzeti...

Benim şahsi kanaatim tabii...

xerline
06.Eylül.2007, 12:29
Sonucta siteye misafir girişinide goz onunde bulundurmak lazım. kişisel bilgilerimizin hemen hemen hepsi funclupta zaten mevcut diye düşünüyorum.

okan
06.Eylül.2007, 12:34
Bence arkadaşlar biraz fedakarlıkta bulunmalı kino baba, ha illaki nick olacaksa imza kısmına yazılsın, hemen güncelliyom profili :)bak bu güzel işte.. imza kısmanda yazabilir....

kino baba .. eskişeeer unutulurmu yavvvv......

Tayfun
06.Eylül.2007, 22:26
Sende olmasan kimse tınlamıyo sayın yetkilim, hadiş kullan yetkilerini bakiim ;)

aslanburclu
06.Eylül.2007, 23:12
ahanda bende değiştirdim

Tayfun
06.Eylül.2007, 23:25
Wayyyyyy komtanım kar sikisi değilmi bu :P

lunatic
06.Eylül.2007, 23:38
Buyrun ben de değştirdim. Ne zamandır bir fotom olsada dosya halinde atıversem diyordum. İyi ki aklıma getirdin. Bu karadeniz gezisi işe yaradı. Sonunda rulo doldu. Her nekadar vesikalık olmasa da vesikayla da işimiz yok zaten. Ancak nickime mikime dokundurtmam onu söööliim peşinen. :x :P

Tayfun
07.Eylül.2007, 01:33
Olur olur ha gayret ağalar :)

aslanburclu
07.Eylül.2007, 19:31
Wayyyyyy komtanım kar sikisi değilmi bu :P

eh kışın bi tur veririm.. :cheesy: :cheesy:

BULL
07.Eylül.2007, 19:52
iyide bu nick zaten değişmiyorki
imza falan değişiyor sadece
yoksa herkes yenidenmi kayıt yaptırıcak???

gidikurt
07.Eylül.2007, 21:27
iyide bu nick zaten değişmiyorki
imza falan değişiyor sadece
yoksa herkes yenidenmi kayıt yaptırıcak???

Alemsin sen valla :):):):):)

RızaHoşgör
07.Eylül.2007, 23:38
Arkadaşlar dikkat ettiğim bir husus var, herkesin profilinde bir resmi var ve bu resim ya küçük yada kendimize ait olmayan kim olduğumuz belli olmayan resimler, birde isim karmaşası var, çok arkadaşımızın adı bilinmiyor ve toplantılarda profilindeki nicki ile hitap ediliyor, ben bunun şu şekilde düzeltilmesi için kısa süreli bir ankete karar verdim (3 gün). Bence profil resmimiz kendimize ait olan ve yakından çekilmiş bir yüz resmimiz olmalı, profil adımız ise her hangi bir nick yerine kendi ismimiz olmalı, imza kısmına ise motorumuzun plakasını ve oturduğumuz yeri semtine kadar yazmalıyız bence (örn: istanbul-fatih) bu şekilde herkes kendine yakın olan arkadaşını bilir ve herhangi 1 durumda (kaza, arıza vs..) ilk önce ona ulaşmaya çalışır. Teklifim bu arkadaşlar, vereceğiniz oylara göre netice belli olsun. İlk örnek olarak kendi profilimi hemen değiştiriyorum, saygılar...

destekliyorum kardeşim.

Tayfun
10.Eylül.2007, 02:45
Oylama çok az olmuş ama değişmesi yönünde olmuş, admine konuyu aktarıp bi değerlendirme yapmak lazım.

yenikoylu_ua
10.Eylül.2007, 11:47
Bence Nick ler iyidir çünkü aynı isimden birden fazla üyemiz olma olasılığı yüksek mesele ben şu anda ismimle üye olamıyorum çünkü var soyadınıda yanında yaz desende çok uzun imza kısmına gelince tabiki bu bilgiler oraya yazılabilir yani isim kangrubu yer plaka ama bunlarda fanclup bölümünde var aslında bunları profil bölümüne eklenirse daha iyi olur gibime geliyor

carvalho
11.Eylül.2007, 15:53
Bence Nick ler iyidir çünkü aynı isimden birden fazla üyemiz olma olasılığı yüksek mesele ben şu anda ismimle üye olamıyorum çünkü var soyadınıda yanında yaz desende çok uzun imza kısmına gelince tabiki bu bilgiler oraya yazılabilir yani isim kangrubu yer plaka ama bunlarda fanclup bölümünde var aslında bunları profil bölümüne eklenirse daha iyi olur gibime geliyor

Aynen katılıyorum...

okan
11.Eylül.2007, 16:17
...

carvalho
11.Eylül.2007, 17:21
Oylama çok az olmuş ama değişmesi yönünde olmuş, admine konuyu aktarıp bi değerlendirme yapmak lazım.

İsteyen istediği gibi yapsın Tayfunum gezginim... Bunun için bağlayıcı bir kural koymak gereksiz. Senin önerine uyanlar da bayaa var... Bak, Okan mesela...

müslüm baba
11.Eylül.2007, 17:38
Bunun en çok ben eziyetini çekiyorum zaten hafızam zayıf birde garip garip nicler olunca ne okuyabiliyorum nede aklımda tutabiliyorum bu yüzdende bir çoğunuzu üzmüşümdür, Müslüm baba beni nasıl hatırlamaz diyenler oldu ama ne yapayım isimler olmayınca niclerde okunmaz şeyler olunca hatırlayamıyorum, fakat sanal ortam belkide bunu gerektiriyor bilmiyorum ama sizler bu konuyu daha iyi değerlendirirsiniz.

getto
11.Eylül.2007, 17:43
babacım seni arayıp çok soru sorabilirim ...mahsuru yoktur umarım, tanıtayım kendimi de onur izmirden

okan
11.Eylül.2007, 17:53
babacım seni arayıp çok soru sorabilirim ...mahsuru yoktur umarım, tanıtayım kendimi de onur izmirdenara tabi kardeşşş.. başın sıkışınca gündüz müslüm babayı arııcan .. gecede 2 den soora aksu baba yı arııcan.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aslanburclu
11.Eylül.2007, 21:14
aman bana bulaşmayın yoksa dayanamam düşerim yollara

yenikoylu_ua
11.Eylül.2007, 21:23
Olurmu mesai bitimiyle gece 2 arası boş o saattede seni arıcaz komtanım

müslüm baba
11.Eylül.2007, 23:36
babacım seni arayıp çok soru sorabilirim ...mahsuru yoktur umarım, tanıtayım kendimi de onur izmirden

SEN BU PİS MOTORCULARA BAKMA KARDEŞİM İSTEDİĞİN SAATTE ARIYABİLİRSİN YARDIMCI OLABİLİRSEM NE MUTLU BANA.

Aksu
12.Eylül.2007, 00:13
babacım seni arayıp çok soru sorabilirim ...mahsuru yoktur umarım, tanıtayım kendimi de onur izmirdenara tabi kardeşşş.. başın sıkışınca gündüz müslüm babayı arııcan .. gecede 2 den soora aksu baba yı arııcan.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ankara dan da beni gece gündüz 24 saat arayın ama uygun techizatınız da yanınızda olsun ki ( yedek sigorta ampül tornavida pense anahtar takımı vs. ) aradığınıza değsin.

sancezz
12.Eylül.2007, 01:10
bencede mantıklı gecen bunu dusundum tayfun kardes elıne fıkrıne saglık bazen cekınıyrum nıck bellı dostumun adını bılmıyom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :oops: