PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursa grubu aktif mi?

Asmeransa
11.Mayıs.2017, 13:27
Merhabalar uzun süredir forumu uzaktan takip ediyorum bursa grubunun bir aktifliğini göremedim bursada klup aktif mi aktif ise klup evi veya buluşma yapılan toplantı mekanları ve tarihlerini öğrenebilir miyim. teşekkürler.

Oğuzhan Ocak
11.Mayıs.2017, 14:51
Dostum şu anda bursa da bir tek ben varim eskişehir teşkilatına bag liyim bende aktif bir teskilat yok Bursa'da suan için üst yonetimin izni ve onayıyla kurulacaktır muhakkak... Ben su anda Bursa'dayim istersen görüşüp tanisabiliriz

centaur
11.Mayıs.2017, 15:30
Emrah Merhaba;
Her yeni üye onu taniyabilmemiz ve ona daha iyi yardımcı olabilmemiz için forum kuralları gereği kendini "Tanışma" başlığı altında tanımalıdır. Seni de tanıyabilir isek seviniriz..

Sorunun cevabına gelirsek;
Maalesef şu anda RR Bursa aktif değil. Nedeni yeniden yapılandırılıyor olması.. Oğuzhan Bursa'da ikamet ediyor ve Kütahya'da okuyor. Full Patch Member (Tam Üye) olabilmek adına RR Eskişehir İl Teşkilatı'nın bünyesinde yer alıyor.
Üst Yönetimimiz gerekli şartlar oluştuğunda yada gerek gördüğünde RR Bursa İl Teşkilatı'nı aktif hale getirecektir.

SM-G600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asmeransa
11.Mayıs.2017, 18:35
Dostum şu anda bursa da bir tek ben varim eskişehir teşkilatına bag liyim bende aktif bir teskilat yok Bursa'da suan için üst yonetimin izni ve onayıyla kurulacaktır muhakkak... Ben su anda Bursa'dayim istersen görüşüp tanisabiliriz

Tabii ki ortak bir zamanda görüşüp buluşabiliriz memnun olurum.

Oğuzhan Ocak
11.Mayıs.2017, 18:43
Tabii ki ortak bir zamanda görüşüp buluşabiliriz memnun olurum.
Tamamdir dostum ozelden numaramı yazdım sana görüşmek üzere :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi