PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : spyder 250 sol ayak basamağı ve kontak

Muhtar
16.Mayıs.2017, 02:25
elinde acaba spyder 250 için sadece sol ayak basamağı olan varmıdır yada uyguna bulabileceğim bi yer biliyormusunuz birde kontak değişmesi gerekiyor bir tek beşiktaşdaki demirtaşda var gözüküyor daha yakında bulabileceğim bi yer varmıdır ??

centaur
16.Mayıs.2017, 07:25
Pegler( sürücü basamağı) için dünya para vermene gerek yok. Eğer kırıldıysa ve parça elindeyse argon kaynağı ile işi çözebilirsin. Kaynak olmuyor yada içine sinmiyorsa bisikletçilerden uygun bir peg edinebilirsin. Ben , benim spyder da öyle kullanıyorum. Benim de sol peg kırıldı. Yaklaşık 6 aydır bisikletçiden edindiğim bir pegi kullanıyorum. Çiftini 20 liraya almıştım.

Oğuzhan Ocak
16.Mayıs.2017, 11:49
Bende Demirtaş motosiklettrn almıştım sag surucu basamağını 90 tlydi yanlis hatirlamiyorsam biraz yüksek fiyat yani Ilker abinin dediği mantıklı :)

Muhtar
17.Mayıs.2017, 06:15
Pegler( sürücü basamağı) için dünya para vermene gerek yok. Eğer kırıldıysa ve parça elindeyse argon kaynağı ile işi çözebilirsin. Kaynak olmuyor yada içine sinmiyorsa bisikletçilerden uygun bir peg edinebilirsin. Ben , benim spyder da öyle kullanıyorum. Benim de sol peg kırıldı. Yaklaşık 6 aydır bisikletçiden edindiğim bir pegi kullanıyorum. Çiftini 20 liraya almıştım.

bendede farklı bir peg var sadece sol farklı ya iki çift alıp hepsini değiştiricem yada tek böle kötü duruyor biraz sanki :)