PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz yanaaaaaak :)

Fatal
30.Mayıs.2017, 22:04
Arkadaşlar motoruma beyaz lastik yanağ takmak istiyorum ama 21" janta uygun bulamadım önerileriniz tavsiyeleriniz yada olan yerleri biliyorsanız sevinirim
Boyamayı düşündüm ama çabuk çıkacağı için ilerde çok kötü görünecek diye boyamaktan vaz geçtim şayet bulamazsam jant yanaklarını boyayacağım :) :)

nedemek
30.Mayıs.2017, 22:24
Uğur abi bence bu konuda çok iyi yönlendirir seni o kendi makinasına yapmıştı on numara da görünüyor

centaur
30.Mayıs.2017, 23:50
Uni marka lastik kalemleri var beyaz renkte.. Gayet kaliteli.. Fiyatı biraz tuzlu ama boyayacaksan kalıcı çözüm olur..

nedemek
30.Mayıs.2017, 23:57
Uni marka lastik kalemleri var beyaz renkte.. Gayet kaliteli.. Fiyatı biraz tuzlu ama boyayacaksan kalıcı çözüm olur..

İlker abi bunların kırmızısı var mı?

Bypale
31.Mayıs.2017, 10:33
Mustafa piyasada 21" inç bulmak zor. Ben fabrikasını aradım onlarda perakende satmıyorlar. Bir aksesuarcı arkadaşım vasıtasıyla getirttim. 21" olarak pakette 4 adet var standart. 50-60 tl civarıydı. Arkayada normal 16" binek araba yanağı alıcaksın. Onu piyasada bulursun.

Not: Görsel olarak güzel fakat itinalı kullanmak gerek. Tazyikli su vurmayacaksın. İnik lastikle üzerinde yürümeyeceksin. Kaldırıma falan sürtmeyeceksin yoksa kopmalar oluşur. Kopukluk gördüğün andan itibaren yenilemen yada kopuk tarafın yanağını çıkartman gerek
Seyir esnasında koparsa janta dolanıp tehlike yaratma durumunu hep göz onünde bulundurman gerek. 8)

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170531/28fa2e2ddcfd60727eea8d606866f777.jpg

centaur
31.Mayıs.2017, 15:34
İlker abi bunların kırmızısı var mı?

lastik kalemi sadece beyaz adamım ,kırmızısı yok diye biliyorum.

Fatal
01.Haziran.2017, 00:42
Mustafa piyasada 21" inç bulmak zor. Ben fabrikasını aradım onlarda perakende satmıyorlar. Bir aksesuarcı arkadaşım vasıtasıyla getirttim. 21" olarak pakette 4 adet var standart. 50-60 tl civarıydı. Arkayada normal 16" binek araba yanağı alıcaksın. Onu piyasada bulursun.

Not: Görsel olarak güzel fakat itinalı kullanmak gerek. Tazyikli su vurmayacaksın. İnik lastikle üzerinde yürümeyeceksin. Kaldırıma falan sürtmeyeceksin yoksa kopmalar oluşur. Kopukluk gördüğün andan itibaren yenilemen yada kopuk tarafın yanağını çıkartman gerek
Seyir esnasında koparsa janta dolanıp tehlike yaratma durumunu hep göz onünde bulundurman gerek. 8)

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170531/28fa2e2ddcfd60727eea8d606866f777.jpg

pakette 4 tane var demişsin eğer elinde duruyorsa diğer 2 yana talip olabilirim :) yoksada burdan bulup gönderirim diyorsan sevinirim yoksa denizlide zorr en kötü ihtimal jant yanaklarından hafif boyucam oda işimi görür :) :)

Fatal
01.Haziran.2017, 00:43
sanki birazda motorun uzun görüntüsünü küçültmüş gibi geldi genede canlı görmekte fayda var ama araştırıyorum arka sissy bar ı falan da söktüm bence hoş olur gibi geliyor :)

Bypale
01.Haziran.2017, 00:57
pakette 4 tane var demişsin eğer elinde duruyorsa diğer 2 yana talip olabilirim :) yoksada burdan bulup gönderirim diyorsan sevinirim yoksa denizlide zorr en kötü ihtimal jant yanaklarından hafif boyucam oda işimi görür :) :)

Gönderirim kardeşim dert etme.yanlız diğer 2 taneyi gruptan arkadaşa verdim. İstersen sipariş verip getirmesi için arkadaşa sölerim. Fakat dediğim gibi pakette 4 tane var. 4lü alırım kenarda yedek dursun dersen olur yada forumdan başka isteyen olursa paylaştırırız. Özelden numaramı gönderiyorum sana. Yarın konuşuruz yardımcı olurum

Fatal
01.Haziran.2017, 01:01
varmı 21 beyaz yanak isteyennnn :) :) teşekkürler bro motoru alayımda ustadan malum tamire bakıma para vericem drma göre tekrardan konuşuruz kaydettim numaranı :)