PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şanzıman Problemi

durqrimast
31.Mayıs.2017, 17:53
Merhaba,

Her RR kullancısı gibi 1 ve 3. dişli hakkı rahmetine kavuştu. Fiyat aldığım zaman şanzıman fiyato 500 işçilik 400 lira diyorlar. Bu arada motoru indirmişken ortaya çıkacak sorunlar ekstradır gibi bir ekleme yapıyorlar. Hal böyle olunca sanki zorla motor indiğine sorun çıkartılackamış hissiyatına kapılıyor insan. Daha makul fiyatlara hızlı bir biçimde bu sorunu çözmek istiyorum. İstanbul'da önerebileceğiniz bir yer var mıdır acaba?

Fatal
31.Mayıs.2017, 17:56
benden tavsiye şansıman değiştiriceksen arka milin masura rulmanını orjinal alıp takma oda dayanmıyo daha önce şanzuman ile ilgili açtığım bir konu var takip edersen aydınlatır ben çok çektim şanzumandan :)

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

durqrimast
31.Mayıs.2017, 18:05
benden tavsiye şansıman değiştiriceksen arka milin masura rulmanını orjinal alıp takma oda dayanmıyo daha önce şanzuman ile ilgili açtığım bir konu var takip edersen aydınlatır ben çok çektim şanzumandan :)

hocam hangi ustaya gittin? Şehir? Dükkan ve Usta ismi varsa telefon ve adres var mı?

Fatal
31.Mayıs.2017, 18:07
ustam ben denizliliyim parçaları ali ustadan alıyordum bi ustaya yaptırıyordum sonradan beter etti beni yeni adam gibi usta buldum

CELİL
01.Haziran.2017, 01:30
Yoğit geçmiş olsun
Sana biraz uzak ama şanzuman için sefaköy RR servis Ahmet usta iyidir ayrıca bizim guruba elinden geleni yapıyor benim ismimi ver yardımcı olur 8)
Ahmet usta tel : 05366135944