PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DD 250E-10 sipider Koruma demirleri hakkında

Çağlar
07.Haziran.2017, 14:59
Sevgili RR ailesi merhaba,

Kafanızı çok şişirmeden özet ile sıkıntımı size acemi bir RR ailesi adayı olarak anlatmak isterim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-0-km-ve-2.el-motorsikletler-karizma-otomotiv-fatsa-396645139/detay

bu ilandaki spideri aldım yarın kargoyla geliyor eve kadar ben getireceğim ve inanın çok tecrübesizim eğer getiremez isem zaten sizden yardımm isteyeceğim.

sorun şurada benim gibi acemi motorcular için temiz sıfır ciğazı yana yatırmama adına, koruma demiri önerebilirmisiniz ?
satın aldığım kişiye sorduğumda bu modellerde olmadığını söyledi bana.
ama birçok yerde ben gördüm.
lütfen en acilinden bana nerden nasıl alacağımı ve bu modele ne takmam gerektiğini anlatırmısınız.

teşekkür ediyorum. :p

FouL
07.Haziran.2017, 15:11
Hayırlı olsun Dostum Anadolu yakasındaki arkadaşlarımız okuyunca cevap verirler.. nazar

HelmettolgA
07.Haziran.2017, 15:17
Hayirli olsun kardesim spider kullanmadigim icin.ne desem bos.Anadolu yakasindaki arkadaslarla iletisime gecersen biri.mutlaka.yardimci olacaktir.

Bypale
07.Haziran.2017, 15:23
Çağlar hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belssız cezasız bol rüzgarlı kmlerin olsun

250 klasik kasanın koruma demirini spydere takıyolar. Servislere sorabilirsin. Spyder için standart üretim bir koruma demiri mevcut değil

Ömer
07.Haziran.2017, 15:41
Hayırlı olsun, keyifle kullanman dileğiyle nazar

umut.
07.Haziran.2017, 15:45
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle nazar

Çağlar
07.Haziran.2017, 15:47
Çağlar hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belssız cezasız bol rüzgarlı kmlerin olsun

250 klasik kasanın koruma demirini spydere takıyolar. Servislere sorabilirsin. Spyder için standart üretim bir koruma demiri mevcut değil

saolasın dostum ben ali usta ile konuştum süleyman abi saolsun herzamanki gibi yardımseverliliğini gösterdi.
ali usta bana aynısını dedi şimdiye kadar ben hiç takmadım ama e9 modelininkini takanlar var gibilerinden birşey söyledi.

eğer elinde mevcut bulunan var ise kullanmayan satmak isteyen v.s ben burdayım bedavayada alabilirim hiç sorun değil yeterrki verin ve nasıl yapacağımı söyleyin :)

Çağlar
07.Haziran.2017, 15:50
Hayırlı olsun, keyifle kullanman dileğiyle nazar

dostum teşekkür ederim koruma demiri konusunda bilgin var ise faydalanmak isterim :)

Kerem Düzgün
07.Haziran.2017, 16:52
dostum teşekkür ederim koruma demiri konusunda bilgin var ise faydalanmak isterim :)

http://www.regalraptor.org/motosiklet-aksesuarlari/Motosiklet-Koruma-Demirleri?product_id=217

Hakan07
07.Haziran.2017, 16:57
Hayırlı olsun. kazasız belasız inşallah. Kaça aldınız makinayı, ve kargo için ne ücret ödediniz? Teşekkürler.

Çağlar
07.Haziran.2017, 17:11
Hayırlı olsun. kazasız belasız inşallah. Kaça aldınız makinayı, ve kargo için ne ücret ödediniz? Teşekkürler.

kargo için 2 - 3 seçenek sundu karşı taraf 50 tl ye bile yollarım dedi otobüsle :))
aman abi napıyorsun bende trabzonluyum dedim trabzon mode / off yapalım şu iş en sağlam nasıl hallederiz bir konuşalım dedim
hiç pazarlık yapmadım yapsam 100 indirir gibiydi
450 tl kapımın önüne kadar bırakıyor ama çok sağlam önce patpatla sardı ardından etrafına battaniye sardı ardındanda herbiyerinden kamypna bağladı kapalı özel nakliye firmasıyla geliyor şimdi sözleşme vs imzalıyalım dedim adam o ne dedi bende vazgeçtim anlatana kadar motor burada oluyor.

Çağlar
07.Haziran.2017, 17:14
http://www.regalraptor.org/motosiklet-aksesuarlari/Motosiklet-Koruma-Demirleri?product_id=217

saolasın dostum en uygunu budur sanırım..

Oğuzhan Ocak
07.Haziran.2017, 17:49
Hayirli olsun abi :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL
08.Haziran.2017, 00:42
Çağlar Yeni Spyder'in hayırlı olsun kazasız belasız keyifle kullan inşallah nazar :) 8)
Koruma demiri orjinali yok RR klasik kasalarınkini servisler uyduruyorlar 8)

kaan tokyol
08.Haziran.2017, 00:55
hayırlı olsun makinen bence o kadar korkmanı gerektiren bi durum olucağını sanmıyorum ya düşük süratte sakin sakin gelirsin ama yok ben işimi garantiye alıcam diyosan tabi sen bilirsin 8)

Çağlar
08.Haziran.2017, 02:23
başkanım saolasın. ben yinede ne olur olmaz bi dmir taktırayım :))

Çağlar
08.Haziran.2017, 02:28
hayırlı olsun makinen bence o kadar korkmanı gerektiren bi durum olucağını sanmıyorum ya düşük süratte sakin sakin gelirsin ama yok ben işimi garantiye alıcam diyosan tabi sen bilirsin 8)

saol dostum valla durdugu yerde bile devrilebilir makina burda çocuk çoluk hayvan köpek vs çok kapalı araj yok saolsun apartman sakinleri kullanılmayan 50 senelik bahçede ufak bir kulube yapmama izin vermiyorlar napacam bilmiyorum.

Guven
08.Haziran.2017, 02:46
Hayirli olsun kazasiz belasiz kullanman dilegi ile. Bende spyder kullaniyorum koruma demiri gibi yan saseye kendim takacam.egzozlari kendim yaptim sisibara zincir puntalayip kaynatacam. Acikcasi ne yaparsan kendin yapmaya calis ki motoru daha cok benimseyip seviyorsun.