PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daytona ve Ses Sistemi

maestro
13.Haziran.2017, 17:15
Selamlar. 250lik Daytona'ma bi çift hoparlör takmak istiyorum. Var mı öneriniz ? Ve hoparlörleri motorun neresine takmak doğru olur bunu ? ( gidonlara falan mı yani ? ) :)

FouL
13.Haziran.2017, 17:24
Koruma demirin mevcut ise en uygun orasi olur gibime geliyor.. yinede kullanan arkadaşlar sana yardımcı olur : )

Bypale
14.Haziran.2017, 08:50
Daytonalarda koruma demiri yok. Bu sebeplede çok seçenek yok. Aklıma gelen gidona yada radyatörün en üst kısmından başlayan şasiye monte edebilirsin. İlk akla gelen bunlar. Ama farklı bir yer düşünürsen ekstra aparatlar uydurman gerekebilir. Oda biraz uğraştırır. Kolay gelsin.

Montajı yaptıktan sonra nasıl yaptığını buradan paylaşırsan. Faydalı olacaktır. 8)

AnadoluKartalı41
14.Haziran.2017, 09:58
Bir tanıdığım spyderına hoperlörü maşanın oraya takmıştı, hoperlörler kendinden mp3 lü olduğu için -yani teyip gibi ekstra amfisi olmayıp usb girişleri vs hoparlörün kendine olduğu için- ayrıca bir montaj gereği duymamıştı. Ben amfili kullanıyorum (Lifan LF 250 B) riserların vida bağlantı yerine bir aparat yapıp üzerine montajını yaptım, sırıtmadı güzel oldu. Buraya resim atmayı bilmediğim için atamıyorum istersen özelden numaranı yolla vatsaptan atayım