PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Harley Davidson - Living By It (Görülesice Klip)

infinitedreams
07.Eylül.2007, 00:23
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eearlyriders%2Enet%2Fshowth read%2Ephp%3Fp%3D54278

We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going.
We believe in bucking the system that’s built to smash individuals like bugs on a windshield.
Some of us believe in the man upstairs, all of us believe in sticking it to the man down here.
We believe in the sky and we don’t believe in a sunroof.
We believe in freedom!
We believe in dust, tumbleweeds, buffalo, mountain ranges and riding off in to the sunset.
We believe in saddlebags and we believe that cowboys had it right.
We believe in refusing to knuckle under to anyone.
We believe in wearing black because it doesn’t show dirt or weakness.
We believe the world is going soft and were not going along with it.
We believe in motorcycle rallies that last a week.
We believe in roadside attractions, gas station hot dogs and finding out what’s over the next hill.
We believe in rumbling engines, pistons the size of garbage cans, fuel tanks designed in 1936, freight train sized head lights, chrome and custom paint.
We believe in flames and skulls.
We believe life is what you make it and we make it one hell of a ride.
We believe the machine you sit on can tell the world exactly where you stand.
We don’t care what everyone else believes

handojoe
07.Eylül.2007, 00:45
hani bişey görünmüyor oynatmıyor ki

infinitedreams
07.Eylül.2007, 01:42
hani bişey görünmüyor oynatmıyor kiEkranı ve ortasındaki 'play' tuşunu göremiyorsan bilmiyorum.
...ama görünüyorsa play'e iki kez basman gerekebilir. Çift tık değil ama. İki ayrı tık.

Tayfun
07.Eylül.2007, 02:12
Offfffffff of :(

speedygonzales
07.Eylül.2007, 09:42
Toplu sürüşteki disipline ve yüzlerdeki mutluluk ifadesine hayran kaldım !
Budur !
TEŞEKKÜRLER ! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

emrahss
07.Eylül.2007, 09:51
Harbiden etkileyici, sözleri de öyle. Harley, Levi's, Coca Cola, Marlboro, Zippo, hep Amerikan efsaneleri. Dünyayı hep askerler fethedecek diye bir şey yok ki..

okan
07.Eylül.2007, 10:06
Budur !
TEŞEKKÜRLER ! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:senin gibi kıçını kaldırıp kontak kapatıp eksoz patlatan yok en azından.....tam sana göre dimi disiplin ... allahın spidisi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ozzymania
07.Eylül.2007, 10:19
Budur !

Bunlar motoru tor tor tor sürüyorlar.Senin gibi hor hor değil :P
Battaniye diyorum başka birşey demiyorum. :D :D :D

ToMCaT
07.Eylül.2007, 10:28
Süperrrrrrrrrrrrr paylaşım için teşekkürler....

speedygonzales
07.Eylül.2007, 10:29
Yine naaptım olum anlamadım bişiiiiiiiiiiii?????????????

ozzymania
07.Eylül.2007, 10:30
Sipidi seni bu harleycilerin yanına 15 günlük staja göndericem.Hatta bende gelicem :)
Kimse beni halay başı yapmaz bundan sonra :)

deep-impact
07.Eylül.2007, 16:04
bir iki dakika'lığınada olsa kendimi onlar gibi hissetmeme sebep olduğun için sana teşekkür ederim.harika birşeydi ya.

carvalho
07.Eylül.2007, 19:53
Bunların hepsi taklit regal :x :x

sihirli_eller
07.Eylül.2007, 19:55
gercekten cok guzeldi spidiyle birlikte benide staja yollaaaaaaaaaaaaa

inci
07.Eylül.2007, 22:12
eh nihat ben ne diyeyim sana....tam da motorumun olmadığı şu dönemde neler hissettim anlatılır gibi değil ....

Kino
07.Eylül.2007, 22:43
nihat sonunda " Amin " yazmamışsın

muhteşem görüntüler buralardan işte feyz almak gerekli diye düşünüyorum.

teşekkürler nihat.. seyrederken sanki rüzgar yüzüme yüzüme vuruyordu vallaha 8) 8)

RızaHoşgör
07.Eylül.2007, 23:47
Budur !

yaw zibidim senmi diyon disiplin diye :)

spydx
08.Eylül.2007, 00:09
Valla seyrederken tüylerim diken diken oldu gece bu saatte motora binesim geldi ....zaten haftalardır motorun yüzünü göremiyorum işten....

sancezz
08.Eylül.2007, 00:47
Budur !
ask olsun speddy bız bole gıtmıyormuyuz sana ole gelmıs yalovadan karamurselebızde bole gıttık ama vapurdan ınınce gebzeden ole bır dagıldık kı orasını hıc karıstırma hepımız yuzunde bır utanc kım nere gıttı anlamadık :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

infinitedreams
09.Eylül.2007, 22:28
nihat sonunda " Amin " yazmamışsın

muhteşem görüntüler buralardan işte feyz almak gerekli diye düşünüyorum.

teşekkürler nihat.. seyrederken sanki rüzgar yüzüme yüzüme vuruyordu vallaha 8) 8)"Amin"i özellikle yazmadım abi. İçime sinmedi pek. Ama sözler de, görüntü de mükemmel. Harley-Davidson beni bir motosiklet sahibi yapamadı belki ama bu kliple beni aldı götürdü uzaklara.
Uzayıp giden, çeşitli hareketler yapan race videolarına bakıyorum, sonra bu klibi izliyorum. Sanırım bu yüzden cruiser'cıyım. Motosikletle oynamak var, motosikleti sürmek var.

aslanburclu
10.Eylül.2007, 01:16
bizim istanbul gurubundan tek fark sayıları fazla kardeşim...( ha birde bunların hepsi it kılıklı yaw)

Tayfun
10.Eylül.2007, 02:43
Bizdeki sayıda fazla ama millet lütfedip gelmiyoki, şöyle 200 regalci çıksa piyasaya günaha girerler sanki, bizde devletin kadrolu elemanı gibi sabit 10-15 kişi kendimizi yaşatmaya ve ses getirmeye çalışıyoruz, miskin herifler uyanın ya ...

ozzymania
10.Eylül.2007, 11:10
Geçen gün sipidi ile yalovada sürerkende aynı sırıtkan ifade benim suratımda oluştu.Yani o keyfi almak için harleymi bilmiyorum.Ama REGAL'imden çok keyif alıyorum.

speedygonzales
10.Eylül.2007, 11:17
Budur !

yaw zibidim senmi diyon disiplin diye :)

Derler ya adın çıkmış milyona , inmezzz diye !
Rıza abi , çevremde olan bir kaç kazadan sonra bu işin oyuncak olmadığını ve , abilerimin söylediklerine paralel , olması gerektiği şekli ve yapılması gerekenleri uygulamaya başladım !
Valla bak , başladım !
En azından tedbirsiz binmemeye çalışıyorum. Kask takıyorum kaskkk !
Lütfen inanın !

doğan
10.Eylül.2007, 12:48
Bu günleride görecekmiydik. Gözlerim yaşardı valla :mrgreen:

handojoe
13.Eylül.2007, 00:35
çok güzel bir clip...

harley bir marka burdaki motorlar bir honda olsaydı clip daha mı kötü olurdu? hayır...

bazı olaylar ve cisimler efsaneleşir, ve değerine değer katar. ve insanlara kendini kabul ettirir...

biraz incelenirse aslında hiçte öyle olmadıkları görülür... hiçkimse ve hiçbirşey görüldüğü gibi değildir...

ama insanlar efsanelere ve kahramanlara bayılır, zaten toplumlarda hep bu iki unsurun üzerine kurulmazlar mı?