PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosikletli tek hücreliler

Serhat
08.Temmuz.2017, 23:56
Merhaba Raptor Riders ailesi,

Bugün tekrar başka bir abukluk ile karşınızdayım. Başımdan -aslında başımı belaya sokabilecek bir olay geçti. Hemen anlatayım.

Sahilde çay bahçesinde oturmuş, güzelce zaman geçirmekteydik. Vefat etmiş bir motosikleti kullanan ve yanında yürümekte olan kişiler motorumu fark ettiler. Bu nasıl motormuş , aslında benim motorum daha güzel bu tırt vs tarzı konuşmalar geçti aralarında. Bu anlattıklarım şuan size yabancı gelmiyor çünkü her gün ne yazık ki bu tarz insanlarla karşılaşıyorsunuz.

Olay burada farklı bir renge giriyor. Yanda yürüyenlerden bir tanesi , motosikleti kullanana, senin anahtarı versene bu motorda deneyelim dedi. Zeka o kadar düşük ki aynı model araçların anahtarlarının birbirlerini çalıştıracağını düşünüyor ki o motorla benimkisi aynı marka bile değil. Ben şanslıydım ve eleman anahtarı vermedi. Şimdi bu tarz insanların, böyle karaktersiz davranışları neticesinde geçirdiğiniz güzel bir akşamın mahvolmasına nasıl yaklaşırdınız? Örneğin anahtarı kontağa sokmaya çalışırken herhangi bir hasara maruz kaldığınızı varsayın? Hasarı vs. geçelim, elinde bir anahtarla sizin motorunuza yönelen bir kişiyi ne yaparsınız? Resmen hırsızlık girişimi değil midir bu?

Anahtarla deneme teşebbüslerinde bulunmadıkları için birşey yapmayıp oturduğum yerden izlemek ile yetindim. Fakat olayı icraate geçirselerdi enselerine yapışıp, bir şekilde polis gelene kadar zapt etmek gerekirdi diye düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Bypale
09.Temmuz.2017, 00:38
Doğrusu senle aynı fikirdeyim. Müdahale edebilecek kadar mesafeden o son anı onlara yaşatmadan kaskı kafasına vururdum :)

Serhat
09.Temmuz.2017, 00:46
Hocam kaska acırım gerçekten. :) Insanlar ne şartlar altında çalışıp bişeyler alıyor ve bu tarz gereksizler ile uğraşıyorlar ona yanıyorum. Malın mı var derdin var yemin ederim.

Eray Gürman
09.Temmuz.2017, 01:10
Hocam kaska acırım gerçekten. :) Insanlar ne şartlar altında çalışıp bişeyler alıyor ve bu tarz gereksizler ile uğraşıyorlar ona yanıyorum. Malın mı var derdin var yemin ederim.

yooo okadarına acımıycaksın, vurdunmu bayıltıcaksınki ayıldığında bidaha o kafa o şekilde çalışmıycak

Serhat
09.Temmuz.2017, 01:32
Kaskı bu şekilde kullanmayı yavaş yavaş düşünmeliyim o zaman. :)

centaur
09.Temmuz.2017, 10:40
Kaskı çıkarmadan kafa atmak en karizmatik çözüm gibi geliyor

SM-G600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Ocak
09.Temmuz.2017, 14:10
Bence en güzeli yere alıp bacağını kirip birakcan o cat sesi ona huzur verecektir eminim[emoji1][emoji1]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mrsivasle
09.Temmuz.2017, 18:35
Fazla merak iyi degil kisacasi sonuclarina katlanacak o kisi kimse mesela ona olan bir anahtar benim aklima gelen simdilik su anahtari ustune binip kafaya vurdunmu marsalir hafif ara gazi verecen sonra benzerlik varmi sorusunu o cilingirci arkadasa soracan yok diyene kadar kontagi kapamiyacan :) sen iyi sabretmissin

Ömer
10.Temmuz.2017, 10:33
Sakinliğini koru, bunlardan çok var, hepsini bitiremeyeceğine göre kendini yakmaya değmez. Ama motora zarar verme noktasında müdahale şart...