PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yan ve arka çanta

Musika-raptor
26.Temmuz.2017, 17:36
Dd250e-9b için sağ yana tek çanta bir de arka çanta modelleri için link atabilcek var mı?
teşekkür ederim

Kerem Düzgün
26.Temmuz.2017, 18:00
https://www.google.com.tr/search?q=CHOPPER+%C3%87ANTA&oq=CHOPPER+%C3%87ANTA&aqs=chrome..69i57j0l5.2902j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

nedemek
26.Temmuz.2017, 18:07
Sercan selam, forum üyelerimizin forum kuralları gereği önce tanışma başlığından kendilerini tanıtmalarını beklemekteyiz ki biz de kiminle muhattap olduğumuzu bilelim

centaur
26.Temmuz.2017, 18:12
Tanışma Başlığı altında kendini detaylı bir şekilde tanıtırsan memnun oluruz..

Soruna gelecek olursak ;
https://www.motobakkal.com/images/products/00/67/59/6759_buyuk.jpg
Şahsen kullanıyorum tavsiye ederim..

Musika-raptor
26.Temmuz.2017, 20:28
Merhaba tabiiki kendimi tanıtayım aranıza yeni dahil olduğumu söylemiştim ki kimle muhattap olduğumuz derken bir insanla muhatap oluyorsunuz onu da ekleyelim..

centaur
27.Temmuz.2017, 20:13
Merhaba tabiiki kendimi tanıtayım aranıza yeni dahil olduğumu söylemiştim ki kimle muhattap olduğumuz derken bir insanla muhatap oluyorsunuz onu da ekleyelim..Sevgili Hocam;
Genelde yanlış kullanılan bir kelimeyi mesleki titizlikle düzelttiğiniz için minnettarız. Muhatap kelimesi günlük yaşamda genellikle agresif jargonun bir parçası olduğu ve irrite etmek maksadıyla kullanıldığı için alınganlığın merkezi kelimelerindendir. Lakin biz motorcular forum dediğimiz "dost cemi"nde bu kelimeyi sözlük manasıyla kullanmaktayız. Yanlış anlaşıldıysak affola..

Ömer
28.Temmuz.2017, 09:47
Sercan kardeşim biraz gergin başlamışsın muhabbete, biraz sakin biraz daha anlayışla okursan yazılanların sert olmadığını fark edeceksin.

Merhaba tabiiki kendimi tanıtayım aranıza yeni dahil olduğumu söylemiştim ki kimle muhattap olduğumuz derken bir insanla muhatap oluyorsunuz onu da ekleyelim..

nedemek
28.Temmuz.2017, 10:14

Hocam selam, insan yerine koymamış olsaydım zaten kiminle yerine "neyle" muhatap olduğumuzu sorgulardım :) bir eğitim görevlisi olarak bunu farketmemeniz, forum içerisinde birbirimiz ve yeni gelen herkese nasıl kucak açtığımızı araştırmamış olmanız bir eğitimci olduğunuzu göz önünde bulundurarak açıkçası beni pek bir üzüp derinden yaraladı. yanlış anlaşıldıysam affola..

Musika-raptor
28.Temmuz.2017, 13:18
Evet giriş biraz gergin oldu doğrudur dost meclislerinde bulunmuşuzdur bize adım atana kucak açana biz de gideriz eyvallah. benim takıldığım yer üslup kısmıydı benim de hatam olduysa affola sıkıntı yok:)