PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Merhaba!

thoraman
02.Mart.2007, 16:36
Herkese merhaba yalnızca regal tutkunlarına özel bi site olduğunu görür görmez daldım bir kaç gündür sessiz sedasız tüm forumu okudum:) bayıldım emeği geçen herkese teşekkürler..Ben İstanbuldan Melih yaklaşık 1,5 yıldır bu motoru görüyorum hergece rüyamda:) sonunda alıcak şartları olgunlaştırdım sanırım önümüzdeki 2 ay içinde alıcam artık fuarda olursa fuarda olmazsa da bi şekilde almanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Umarım site daha geniş kitlelerede ulaşır ve daha çok insanı regale aşık etmeyi başarabiliriz..Bundan böyle daha sık görüşmek dileği ile herkese keyifli sürüşler.

aidikurt
02.Mart.2007, 16:49
Kardeşim şimdiden aramıza hoşgeldin istersen fuarlara toplu olarak gidicez katıl bize senide regal sahibi yapalım hemen

emrahkucukgirgin
02.Mart.2007, 16:50
Hoş geldin

En yakın zamanda kavuşman dileğiyle...

Kino
02.Mart.2007, 17:12
thoraman

wellcome to our forum sitesi

hos geldin dostum inşallah senin de RR olur ( olsunda 100 150 veya 250 olsun)

işte sitemiz beynelminel oluyor

wellcome to falan benden sadece 1 ingilizce ama agresus un almanca fransızca italyanca rusca ve hatta Çincesi bile var (umuyorum diliyorum bekliyorum :cheesy: )

thoraman
02.Mart.2007, 18:23
çok saolun ya hakkaten fuarlarada birinizin arkasında boş yer varsa atlayıp gelirim artık:)

GOKHAN
02.Mart.2007, 18:33
hoşgeldin kardeşim sen niyetine gir alırsın benım oyle oldu başka motorlarım varken benı kendine bağladı kerata

carvalho
02.Mart.2007, 18:44
Hosgeldin thoraman kardesim... Katılımını hem sanalda hem de canlı bekleriz...

Alper kardesim, ne güzel bir iş yapmışsın bizi bir çatıda toplayarak... Üye sayımıza bak; her gün ikişer üçer artıyor...

okan
02.Mart.2007, 18:56
thoraman hoş geldin aramıza...

lordskeldan
02.Mart.2007, 19:58
Kardeşim aramıza hoşgeldin
görüşmek tanışmak üzre

emrahss
02.Mart.2007, 20:18
Dostum aramıza hoşgeldin. Dalga dalga büyüyor olmamız ne kadar güzel.

thoraman
02.Mart.2007, 21:27
hoşbulduk kardeşler hoşbulduk.. en kısa zamanda görüşmek üzere:)

agresus
03.Mart.2007, 00:30
:scared: Wellcome to oficel site of Chiness best Japan and American Mix Choper Cruiser legend REGAL RAPTOR's blended Turksh site.
We wish that we'll enjoy together and make a new peace and raptor full world with you...

Kinocum senin için... ama sadece İnklisçesi... diğer diller henüz mevcut diil... Malum dil dile deymeden dil ööğrenilmiyo derler... :mrgreen:

(imla ve yazım yanlışları için ösür dilerim... anca bu kadar deydiydi.. :mrgreen: )

xerline
03.Mart.2007, 17:37
HOŞGELDİN ........

thoraman

aslanburclu
03.Mart.2007, 18:54
welcome thoraman :D

WHERE ARE YOU FROM İSTANBUL....

thoraman
03.Mart.2007, 18:59
mecidikeöydeyim ben abi istanbulda
öğrenciyim aynı zamanda itüde yaş 23