PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Raptor Riders Motorsiklet İncelemeleri

CaNeR
22.Eylül.2017, 10:01
Sevgili arkadaşlar
Aşağıdaki linkten veya ana sayfada solda yer alan motorsiklet incelemeleri sayfasından Raptor Riders üyelerimizin kullanmış olduğu ve incelemelerinin yer aldığı sayfada sizde aklınızda olan ve kullanmakta olduğunuz makineler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.8)

http://www.raptorriders.com.tr/forums/dbtreview.php?ri=Motosiklet%20%DDncelemeleri

acryvz
22.Eylül.2017, 10:57
Benim bir ay önce oluşturduğum ve onaylanan incelememin yayınlanmasını talep ediyorum.arz ederim.

CELİL
22.Eylül.2017, 12:03
Benim bir ay önce oluşturduğum ve onaylanan incelememin yayınlanmasını talep ediyorum.arz ederim.

Merhaba Acar senin inceleme onayda gözükmüyor sen tekrar yükle ben onaylarım 8)

acryvz
27.Eylül.2017, 15:07
Merhaba Acar senin inceleme onayda gözükmüyor sen tekrar yükle ben onaylarım 8)

İncelemem tekrar yüklenmiş ve onayınıza sunulmuştur, bilginize sunarım...Saygılarımla...

CELİL
27.Eylül.2017, 15:11
İncelemem tekrar yüklenmiş ve onayınıza sunulmuştur, bilginize sunarım...Saygılarımla...

Acar yüklemeyi göremiyorum sen görüyormusun

acryvz
27.Eylül.2017, 15:30
Acar yüklemeyi göremiyorum sen görüyormusun

"incelemeniz onay aşamasında " ibaresi çıktıktan sonra sayfadan çıktım , nasıl ve nereye bakacağımı bilmiyorum , bana (veya kullanıcıya)özel bir menümü var acaba ? cep telefonumdan yükledim , bu bir sorun olabilir mi ? bilgisayardan denememi ister misin ?

CELİL
27.Eylül.2017, 15:44
"incelemeniz onay aşamasında " ibaresi çıktıktan sonra sayfadan çıktım , nasıl ve nereye bakacağımı bilmiyorum , bana (veya kullanıcıya)özel bir menümü var acaba ? cep telefonumdan yükledim , bu bir sorun olabilir mi ? bilgisayardan denememi ister misin ?

Yüklemen hiçbir yerde görülmüyor akşam taci ye soralım 8)

acryvz
27.Eylül.2017, 16:07
Yüklemen hiçbir yerde görülmüyor akşam taci ye soralım 8)

birazdan bilgisayardan da yükleyip ,ekran resmi gönderirim...

acryvz
27.Eylül.2017, 22:43
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170927/c2f850dafde132cce81e45a45505ff04.jpg
Yükleme yapmıyor bu ekran çıkıyor şimdide..

acryvz
28.Eylül.2017, 20:01
753

yükleme oldu sanki .... ekran görüntüsü yolluyorum ...

CELİL
28.Eylül.2017, 20:39
753

yükleme oldu sanki .... ekran görüntüsü yolluyorum ...

Acar malesef forum ekranında görülmüyor :(
Taci ve Alper ile görüştüm sistem seni tanımıyor olabilirmiş yarın Alper bakacak

Ömer
29.Eylül.2017, 09:48
Sitenin Acar beyi tanıması için daha ne yapması gerekiyor, tatlı, börek, sıradakini merak ettim :)

Acar malesef forum ekranında görülmüyor :(
Taci ve Alper ile görüştüm sistem seni tanımıyor olabilirmiş yarın Alper bakacak

cabe
04.Ekim.2017, 17:34
İncelemeleri hala merakla bekliyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bypale
05.Ekim.2017, 00:32
İncelemeleri hala merakla bekliyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ana sayfada mevcut zaten. :) Kolaylık olsun linke tıkla 8)
http://www.raptorriders.com.tr/forums/dbtreview.php?ri=Motosiklet%20%DDncelemeleri