PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Efsane Geri Döndü....

emrahss
10.Eylül.2007, 10:48
Çok sevdiğim Enduro tarzına geçiş yapmak için malumunuz motorumu satmaya niyetliydim. Bu sebeple motoru İstanbul'a, Motojunior Mehmet Usta'ya yollamıştım. Kısmet değilmiş, orada da satılmadı. Ben de dedim "Yav sezon bitiyor, kendi motorumuz, bari yaya kalmayalım", ve motoru geri getirttim. O hevesle, demirbaş artçım Derya hanım (Komutan Lady) :cheesy: ile birlikte önce Musaözü'ne Çerkes Şenliklerine gittik, sonra İnönü, Çukurhisar, Carrefour derken anlamadan 140 km yol yapmışız, Deya hanım da motoru özlemiş, şenliklerde durmadı bile, hadi gidelim, motorla gezelim filan :cheesy: Geç bile kalmışız, donduk yolda, buraya kış geldi. Ümitler de bi dahaki seneye kaldı. Yaşasın RR kardeşliği, hehehehe...

speedygonzales
10.Eylül.2007, 10:53
hahahahah geldin mi yola ??????
Yol lazımmm, gidilecek , gelinecek yol lazımmmmmm !

jashuaa
10.Eylül.2007, 10:57
gomutanım gözün aydın kavuşmuşsun geri.
dün bende niyetlendim motora binmeye benim uyuz yine çalışmadı kafayı yemek üzereyim. böyle giderse komple sökücem motoru dagıtıcam. bu arada dediğin gibi kış acaip geldi sabah işe gelirken kaloriferleri yaktım :oops:

yenikoylu_ua
10.Eylül.2007, 10:58
Hoş geldi sefa geldi

getto
10.Eylül.2007, 11:02
hehehe hoşgeldin

emrahss
10.Eylül.2007, 11:04
hehehe hoşgeldin

Sen de hoşgeldin birader. Ne motor ya, insan istese de ayrılamıyor..

Deli çerkes
10.Eylül.2007, 11:35
Hoşgeldiniz komutanım. size özel bir sorum olacak . eskişehir çerkes derneklerinin ortak kararı ile her türlü şenlik ve etkinlikte silah atılması yasaklanmıştı. artık düğün davetiyelerine bile yazılıyor bu uyarı. ( gerçi bizim oralarda bu karara uyulmuyor ) . Musaözü şenliklerinde silah atıldımı ?

getto
10.Eylül.2007, 11:41
hehehe hoşgeldin

Sen de hoşgeldin birader. Ne motor ya, insan istese de ayrılamıyor..

öle valla ilk heves mi bilmiyorum ama 2 ay daha ehliyetim olmadığı için işe motorla gidemiyorum ve deliriyorum sabah giderken garajda bakıyor akşam girerken bakıyorum deliricem ya biranönce alsam şu ehliyeti

emrahss
10.Eylül.2007, 12:24
Yok dostum, hiç silah atılmadı, son derece seviyeli ve güzel bir şenlikti. Genel olarak çerkesleri çok severim zaten, en samimi arkadaşım da Çerkestir.

doğan
10.Eylül.2007, 12:29
Emrah komutanım gözün aydın. özlemişsinizdir RR la birbirinizi. Bence sen bu gidişle Transalp'i de alırsın. RR'ı da satmazsın :)

ToMCaT
10.Eylül.2007, 12:44
devrem allah sizi ayırmasın.......... valla motorun yokken çok mahsun duruyorsun....

emrahss
10.Eylül.2007, 14:24
Amin, hehehehe... Yol parası gibi kaldı motor üzerime..

okan
10.Eylül.2007, 14:48
kumandanıııııımmmmm..... :?: :?: :?: :?: gözün aydın yavvv... kavuştun en sonunda küheylanına..... 8) 8) 1 ayın daha var gündüzleri idare eder eskişehirin havası ..... ondan soora daha pinemessin .. tadını çıkarın bence.... hatta al yengemi atla gel buraya hafta sonu bi ekşın yapalım ... soora motoru bu seferde bana bırakırsın satılsın diye .. ben sizi otobüsle geri yollarım....nassı fikir ama.... 8) 8) 8) 8)

aslanburclu
10.Eylül.2007, 19:45
hehehe hoşgeldin

Sen de hoşgeldin birader. Ne motor ya, insan istese de ayrılamıyor.. ya bırak allahını seversen ben her zaman diyorum bizim motorlar satılmaz allah allah anlamıyosunuz ancak atılırrrrrrr..... parolamı unutmayın ALBİNAT.... bide bihalta yaramaz ama sabırla sürdüğümüz gerçek muadillerine göre çok ucuz makinalarımız gerçi allah olmıyanlarada versin ama ne diyim .....

(((((şşşşşşşşşş emrahss kardeş atalarımız çok doğru demiş ....kötü mal sahibine kalırrr.....

ehh ne deyim tekrar hayırlı olsun allah tekerine taş değdirmesin rüzgarın ılık yolun hep açık olsun (sakın kızma haa öylesine içimden geldi yazdım haaaa aklıma bişey daha geldi en iyisi sen Jn.temeli bırak Jn.trafiğe geç yeni varedoralar ın hepsi sana benden yana helal olsun...

sancezz
10.Eylül.2007, 22:26
gercekten rr satılmaz senı ustunde tasırken yaslanan o genc haydut ıhtıyarladıgında aksılesecektır sonra devreye sen gırıp onun dılınden anlayan tek ınsan olacaksın motor calısmıyo mu ancak sen calıstırırsıun bır arkadasın onun ustune bınınce bu ne yaa dıycek bununla nasıl anlasıyorsun sen de dıyceksın cok ıyı ılk gunku gıbı nedenı ne gelınce orasınada sız bır benzetme yapın :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

RızaHoşgör
10.Eylül.2007, 23:46
emrah kardeş sen motoru satabilirsin ama bizi sakın satma:)

BULL
11.Eylül.2007, 00:13
hehehe yeni motorun hayırlı olsun komtanım
yeniden keşvedersin artık Regal'i :cheesy:

emrahss
12.Eylül.2007, 10:12
SAğolun arkadaşlar, satmak ne kelime..

Aksu
12.Eylül.2007, 12:40
Emrah motoru geri getirtmişsin, sevindim. Şimdi keyfin yerine gelmiştir. Dediğin gibi motora binmesen bile kapının önünde olması bile ayrı bir duygu.

müslüm baba
12.Eylül.2007, 12:57
Ne istiyorsunuz siz regalden yaw, kötülüye kötülüye biniyorsunuz, garibimin çektiği çileyi hiçbir motor çekmez, o sıcakta Tosyadan gelirken Alperle birlikte artçılarımızla basabildiğimiz kadar bastık asfalt ağladı be bu kadar cefakar bir motoru kötülemeyin.

Komutanım senin motorsuz olduğunu bilmiyordum haberim olsaydı benimkini sana ara sıra gönderirdim.

emrahss
12.Eylül.2007, 14:25
Sağolun Babalar.. Motoru kötülediğimden değil de tarz değiştirmek istediğimdendi, kısmet değilmiş. Evet Mehmet abi, kapının önünde olması bile iyi bir şey. Dün akşam opera binasındaki Korelilerin gösterisine arabayla değil de motorla gittik misal. Müslüm baba, sağol, söylemen bile yeterli de motor da zati İstanbul'daydı..

inci
12.Eylül.2007, 20:43
emrah komtanım hayırlısı olsun ,zaten bizden ayrılmamıştınız ki :) ;)

[quote=getto]hehehe hoşgeldin

(((((şşşşşşşşşş emrahss kardeş atalarımız çok doğru demiş ....kötü mal sahibine kalırrr.....

...

ben ondan mı satamadım komtanım:(

aslanburclu
12.Eylül.2007, 22:18
emrah komtanım hayırlısı olsun ,zaten bizden ayrılmamıştınız ki :) ;)

[quote=getto]hehehe hoşgeldin

...

ben ondan mı satamadım komtanım:(
ya hocam seninkine hiç bi diycem yok çünkü edirne yolunda gördüm ikinizinde maşallahınız vardı ....

ama bizimkiler kötü yani emrahss..ile benimki onun içinde başımıza kalır ..işte ben bunu bildiğim için satmam diyorum alıcı çıkanın üstüne atarım .... ama bakma emrahın feryadına onunkine satacam dedi alıcı çıktı satmadı niye insan bir parçasını keser satarmı ya anca ağzında işte paşa paşa biner gezer benim gibi...

inci
12.Eylül.2007, 22:39
komtanım bir edirne gezisi işte... başkada bir numara yok ... senin dediğin oldu yani ;kullan at ...edirne"den sonra binemedik... bizim tay pes etti...ogündür yatıyo ....:(

aslanburclu
12.Eylül.2007, 23:17
komtanım bir edirne gezisi işte... başkada bir numara yok ... senin dediğin oldu yani ;kullan at ...edirne"den sonra binemedik... bizim tay pes etti...ogündür yatıyo ....:(

hocam epeydir ortamdan uzaktım motorda bi problemmi var

sancezz
13.Eylül.2007, 00:22
komtanım bir edirne gezisi işte... başkada bir numara yok ... senin dediğin oldu yani ;kullan at ...edirne"den sonra binemedik... bizim tay pes etti...ogündür yatıyo ....:( hocam yaa dun burhan ustanın yanına gıttım bıraz sohbet ederken senın motoru gordum pırıl pırıl parlıyordu daha bın kusur km yol gıtmısınız ve canım motor orada yatıyor merak etıggım su 200luk olunca ıyı bır verım verebılecegınımı soyledıler :idea: :idea: