PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba 35 ...

getto
10.Eylül.2007, 11:11
arkadaşlar selamlar..yeni üye oldum ama birkaç aylığına gezilerinize katılamıcam çünkü ehliyetim henüz yok :)
ya bişi sorucam kayıt olduğum kurstan '' kursumuzun öğrencisidri şu tarihte ehliyet alıcaktır '' diye bir yazı istedim,
izmir polisi buna rağmen bişi yapar mı nediosunuz

ozzymania
10.Eylül.2007, 11:15
izmir polisi ona rağmen bir şey yapar.Yazı değil sınavlardan sonra verilen sertifikayı dahi kabul etmezler.İllede ehliyet.

getto
10.Eylül.2007, 11:19
izmir polisi ona rağmen bir şey yapar.Yazı değil sınavlardan sonra verilen sertifikayı dahi kabul etmezler.İllede ehliyet.

anladım teşekkür ederim bir müddet daha ozaman uzakta kalan aşıklar gibi bakışcaz motorla..gerçi yakın mesafelerde kullanıyorum ama o da yetmiyo tabi

Deli çerkes
10.Eylül.2007, 11:39
Evet yapar. önce motorunuzu bağlar. sonra ifadenizi alıp mahkemeye sevkeder. hatta B sınıfı ehliteiniz varsa A2 ibaresini ilave edebilmek için sizden alınıyor. bir fotokopisine kaşe vuruluyor. bunu yaparkende . sadece B sınıfı araç kullanmanızı bu şekilde A2 üzerinde yakalanmamanız konusunda utaıyor. ayrıca ehliyet almanız %100 garanti degilki kurs nasıl böyle bir belge versin.?

getto
10.Eylül.2007, 11:46
Evet yapar. önce motorunuzu bağlar. sonra ifadenizi alıp mahkemeye sevkeder. hatta B sınıfı ehliteiniz varsa A2 ibaresini ilave edebilmek için sizden alınıyor. bir fotokopisine kaşe vuruluyor. bunu yaparkende . sadece B sınıfı araç kullanmanızı bu şekilde A2 üzerinde yakalanmamanız konusunda utaıyor. ayrıca ehliyet almanız %100 garanti degilki kurs nasıl böyle bir belge versin.?

haklısınız ... am insanın içi gidiyor yahu...aşağda yatıyo kartallar gibi...çok kötü bir duygu

doğan
10.Eylül.2007, 12:07
bende ehliyet almadan önce aynı şeyi düşündüm ve her ihtimale karşı kursun öğrencisi old. gösteren kimlik kartını yanımda taşıdım. eğer çevirilseydim. o kartı gösterip eğer iyi niyetli ve anlayışlı bir polisse yırtmayı planlıyordum. ama sen genede ehliyeti almadan trafiğe çıkma derim.

getto
10.Eylül.2007, 12:09
bende ehliyet almadan önce aynı şeyi düşündüm ve her ihtimale karşı kursun öğrencisi old. gösteren kimlik kartını yanımda taşıdım. eğer çevirilseydim. o kartı gösterip eğer iyi niyetli ve anlayışlı bir polisse yırtmayı planlıyordum. ama sen genede ehliyeti almadan trafiğe çıkma derim.

evet bende o niyetle çünkü motoru ilk aldığım gün eve getirirken polis çevirdi bilyomusun hay dedim şansıma bak...bende ne plaka ne ehliyet onları geçtim kimliğim bile yoktu...dedim ki daha yeni aldım bismillah, allahtan anlayışlı polislerdi bıraktılar...

hakkı
13.Eylül.2007, 12:13
getto benden sana bir abi - kardeş tavsiyesi. ehliyeti almadan motorsikletin üzerine dahi oturma. allah korusun istemeden de olsa bir kazaya karıştınmı seni cumbaba gelse kurtaramaz. biraz sabret. allah sağlık sıhat versin daha çok gezicez. gezilere katılamasanda bundan sonra yapacağımız toplantılara katılmaya çalış.

getto
13.Eylül.2007, 13:06
getto benden sana bir abi - kardeş tavsiyesi. ehliyeti almadan motorsikletin üzerine dahi oturma. allah korusun istemeden de olsa bir kazaya karıştınmı seni cumbaba gelse kurtaramaz. biraz sabret. allah sağlık sıhat versin daha çok gezicez. gezilere katılamasanda bundan sonra yapacağımız toplantılara katılmaya çalış.

abi uyarını dikkate alıcam ama şeytan dürtüyo işte arada naparsın...tabi araba ile toplantılara katılırım gerekirse...tekrar gruba hoşgeldiniz

yeaks
13.Eylül.2007, 19:18
başlıkla konu arasındaki bağlantıyı kuramadım :evil: :!:

sancezz
13.Eylül.2007, 21:14
valla dostum makınanı uzerındeyken ehlıyetsız yaklarlarsa acık bır otoparkkta sen temıze cıkana kadar mahkemede o makına bıter yagmurun gunesın altına atıyorlar bırak sımdı asagıda kartal gıbı yatsın sabret alınca cık yola :idea: :idea: :idea: :evil:

speedygonzales
14.Eylül.2007, 08:52
Bir de ehliyet almak lazım dimi???? Valla unutmuşum, yazıyı okuyunca ceplerime , cüzdana baktım yok !:(

getto
14.Eylül.2007, 09:57
çok sakat yahu