PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ATAMA !!! Eskişehir İl Teşkilatı Sorumlusu İlker Kenar (centaur)

aidikurt
04.Ekim.2017, 02:43
Sevgili RaptorRiders Motosiklet Grubu , Ailesi;

Bildiğiniz üzere RaptorRiders Eskişehir bu sene hızlı bir atağa geçerek ; en zor aşama olan kemik bir kadro kurmayı başarmıştır.

Bu kadronun kurulmasının her aşamasını bizlerde RaptorRiders Motosiklet Grubu olarak keyifle takip ettik ve gururlandık.

Başta İlker Kenar (centaur) ve diğer bu yola emek veren kardeşlerimizinde desteğiyle RaptorRiders Eskişehir İl Teşkilatı Kurulmuştur
Allah utandırmasın Dostluğunuz daim yolunuz ve farınız hep açık olsun.

RaptorRiders Yönetim Kurulu olarak RaptorRiders Eskişehir İl Teşkilat Sorumlusu olarak İlker Kenar (centaur) kardeşimiz atanmıştır.

Kendisine Bu büyük Ailenin huzurunda teşekkür eder Yeni görevinde başarılar dileriz.

centaur
04.Ekim.2017, 03:26
Değerli Başkanlarımız ve Sevgili Üst Yönetimimize RR Eskişehir adına teşekkür ediyorum. Bu güzel aileye layık olmak için çok çalıştık ve durmadan çalışmaya da devam edeceğiz. Ailemizi resmi bir teşkilat olarak temsil etmek ise ayrı bir gurur olacak. Allah utandırmasın inşallah. Şahsıma tevdi edilen bu kıymetli görev için de minnettarım, onur duydum.

SM-G600F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

downoflight
04.Ekim.2017, 05:23
Hayırlı, uğurlu olsun hepimize abi. Allah utandırmasın :)

ASUS_Z01BD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bypale
04.Ekim.2017, 07:05
Tüm Eskişehir Teşkilatına hayırlı uğurlu olsun.

Uzun zamandır verilen emeklerin karşılığı olarak artık resmi bir yapıya sahip olmanız bizleride çok sevindirdi. Tebrik ederim.
Yolumuz ve Rüzgarımız daim olsun.
Saygılar sevgiler

acryvz
04.Ekim.2017, 07:39
İlker kardeşim , grup için çalışmaların , tüm RR ailesini kucaklaman , misafirperverliğin her zaman tarafımdan takdir görmüştür . Liderlik vasıfların ve vefan atanmadan öncde benim gönlümde Eskişehir sorumlusu olarak bir tek seni bildim ve tanıdım , atanman zaten olan ve hakettiğin başarının usule uygun hale gelmesi oldu ... Hayırlı olsun ... Eskişehir grubunun dahada büyümesini dilerim , İstanbuldan bir kardeşin olarak elimizden gelen her şey , evimiz , yüreyimiz sana daima açıktır , tüm sorunlarında elimizden geldiğince yanındayım ... Senin ve tüm ailenin tekeri daima düz bassın ... Saygı ve sevgilerimle ...

Barmen
04.Ekim.2017, 08:18
Hayırlı olsun allah utandırmasın [emoji123][emoji106][emoji106][emoji119]

RAPTORRIDERS ANTALYA

DarkMacros
04.Ekim.2017, 09:09
Değerli Başkanlarımız ve Sevgili Üst Yönetimimize RR Eskişehir adına teşekkür ediyorum. Bu güzel aileye layık olmak için çok çalıştık ve durmadan çalışmaya da devam edeceğiz. Ailemizi resmi bir teşkilat olarak temsil etmek ise ayrı bir gurur olacak. Allah utandırmasın inşallah. Şahsıma tevdi edilen bu kıymetli görev için de minnettarım, onur duydum.

Tebrik ederim İlker abi :) Memleketimin böyle bir yapıda kemik kadroyu kurmasından ve buna İlker abinin önderlik etmesinden oldukça gururlu ve mutluyum :)

Birkan Bozkuş
04.Ekim.2017, 09:20
İlker abi tebrik ederim seni ve ekibini kutlarım hayırlı uğurlu olsun

Hakan07
04.Ekim.2017, 09:56
Tebrikler üstat.

CaNeR
04.Ekim.2017, 09:58
Hayırlı uğurlu olsun ilker abi. Gruba verdiğin emeğin ve çalışmalarının hepimiz farkındaydık.Resmi olarak bu göreve getirilmen hepimizi mutlu etti.Eskişehir olarak inşallah daha da ileriye gideceksiniz.Allah utandırmasın, önce size sonra tüm Raptor Riders ailesine hayırlı olsun.

Ali ÜNVERDİ
04.Ekim.2017, 10:00
İlkerciğim bugüne kadar ki emeklerin ve ailemize katkıların için teşekkürler ve bundan sonraki katacakların içinde başarılar diliyorum. Tüm Eskişehir üyelerimize selamlar. Hayılı uğurlu olsun.

alibaba07
04.Ekim.2017, 10:37
Hayirli olsun, Allah utandirmasin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FouL
04.Ekim.2017, 10:45
Çok mutlu oldum.. Gururlandım.. Eskişehirde resmi bir kapımız oldu.. Tebrikler..

CELİL
04.Ekim.2017, 10:46
Eskişehir ve ilker Kardeşimize Hayırlı olsun başarılarınızın devamını diliyorum 8)

Ömer
04.Ekim.2017, 11:03
İlker hayırlı olsun, zaten başarılıydın, devamını dilerim...

gabriel cash
04.Ekim.2017, 11:04
çok sevindirici bir haber. hayırlı uğurlu olsun.

spue
04.Ekim.2017, 11:10
İlker,
Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.
Her çabanın, uğrasın, emeğin bir karşılığı vardır. Çok fazla emek, zaman harcadın, özveri ile koşturdun ve sonunda Eskişehir İl teşkilatına kavuştu. Dilerim bu çabalarınız devam eder ve gönlünüzdeki organizasyonu geliştirir ve yaşatırsınız.
Nezdinde Eskişehir'deki tüm kardeşlerimizi kucaklarım.

Oğuzhan Ocak
04.Ekim.2017, 11:12
Verdigin emeğin karşılığını aldığın için hem senin adına (Ilker abi) hemde artık resmi bi yapıya burunduğumuz için RR Eskişehir adına çok mutluyum. Durmak yok çalışmaya devam :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadirercan
04.Ekim.2017, 12:22
İlker abi sana ve teşkilata hayırlı olsun :Rockn Roll:

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nedemek
04.Ekim.2017, 12:34
Pek kıymetli İlker abim emeklerinin karşılığını almana, o kadar uzun süren yalnızlığın ardından Eskişehir teşkilatının kurulması ve bunun resmileşmesine inan bu ailenin bir parçası olarak daha mutlu olamazdım. Verilen bu görevde başarılarının devamını diler tekrar tebrik ederim :) 8):Rockn Roll:

HelmettolgA
04.Ekim.2017, 12:48
İlker kıymetli kardeşim fazlasıyla hakkettiğin vede sana yakısır bir sorumluluk hayırlısı olsun kardeşim......:hastayız::Rockn Roll:

kaan tokyol
04.Ekim.2017, 13:06
Hayirlı olsun ilker abi birlikte guclenerek nice kilometrelere :Rockn Roll:

Zafer
04.Ekim.2017, 13:08
Çok güzel bir haber Hayırlı olsun başarılarınızın devamını diliyorum.

Kalona
04.Ekim.2017, 13:27
İlker abim hayırlı uğurlu olsun , verdiğin emeklerin karşılığını aldın .
Teşkilat olarakta artık resmi olarak daha da aktif olmak dileğiyle:Rockn Roll:

Murat Kemah
04.Ekim.2017, 13:59
Tebrik ederim ilker abi. Allah utandırmasın.8)

Cydia
04.Ekim.2017, 14:13
Abicim hayırlı olsun, bu aileye katkılarınız büyük, başarılarınızın devamını dilerim [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bahadır
04.Ekim.2017, 14:21
Abi uzun zamandır bekliyordum ve istiyordum bunun olmasını.Senin için de Eskişehir ekibi için de hayırlısı olsun.Allah utandırmasın.
En kısa zamanda görüşmek üzere :)

K.Erkut
04.Ekim.2017, 14:54
Hayırlı olsun İlker. Görevinde başarılı olacağından eminim bu nedenle görevinde başarılar demiyorum.

centaur
04.Ekim.2017, 14:56
Bu aile büyük bir aynadır. Nasıl durursanız sizi öyle gösterir. Bu yüzden şahsıma sarfedilen onur verici cümleler aslında tüm arkadaşlarımın bendeki yansımasıdır. Ve birlikte olmadıkça yelek sadece bir deri , patch bir resim motor ise kuru-soğuk bir demirdir. Hepinize teker teker teşekkür ederim. İyi ki varsınız ve iyi ki bu ailenin bir neferiyim..

aycanblmts
04.Ekim.2017, 15:23
İlker kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Tekeriniz düz bassın.

Erman
04.Ekim.2017, 15:43
Vay süper haber :) Hayırlı olsun ss'e :)

eNkaZw
04.Ekim.2017, 16:51
Hayırlı olsun ilker abim. çok sevindik :) tebrikler :Rockn Roll:

cabe
04.Ekim.2017, 16:52
Hayırlı olsun RR Eskişehir

Antalya'dan selamlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

zebani
04.Ekim.2017, 17:30
Ailemize hayırlı olsun. sizede hayırlı görevler sayın Eskişehir ŞEF'imiz :)

gorkemYılmaz
04.Ekim.2017, 20:45
Hayirli olsun abi

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

newmoon06tr
04.Ekim.2017, 21:10
Tebrik ederim ilker, hayırlı olsun

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bjorngelotte
04.Ekim.2017, 22:53
Hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim ilker abi

bulut
04.Ekim.2017, 23:28
Hayirli olsun dostluklar daim olsun :)

Crixus
04.Ekim.2017, 23:51
Abicim hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim. Birlikte nice km lere

Eray Gürman
05.Ekim.2017, 00:22
ilker abi herkesle aynı duygu ve düşünceleri taşımaktayım, hayırlı olsun, allah utandırmasın.

WOLF
05.Ekim.2017, 12:39
İlker tebrik ederim. Çok sevindim. Başarılar diliyorum. Herkese çok selam

Ahmet Ateşler
05.Ekim.2017, 12:51
Hayırlı uğurlu olsun allah utandırmasın

Tugay Güreşen
05.Ekim.2017, 13:03
Eskişehir teşkilatını bu zamana kadar omuzlayan İlker abimiz zaten bu görevi layıkıyla yapacaktır.Hayırlısı olsun Allah utandırmasın.

İlker Akgül
06.Ekim.2017, 01:05
Tebrik ederim adaş kolay gelsin[emoji6]

İlker Akgul Antalya-merkez