PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ANKARA RR Küllerinden Doğuyor - Sen Yoksan, Bir Eksiğiz…

newmoon06tr
15.Ekim.2017, 12:34
RAPTOR RİDERS forum üyelerine öncelikle Ankara’dan selamlar.
Son zamanlarda Celil ve Alper Başkanımız ile yaptığımız görüşmelerde; vermiş oldukları pozitif enerji ve manevi destekler sonucunda, Ankara RR Teşkilatını tekrar ayağa kaldırmak için bir adım atmaya karar verdik. Geçmiş zaman içerisinde, Ankara RR Teşkilatının tekrar tekrar kurulup dağılmasını bizzat şahit olmuş birisi olarak, misyonumuzun ve varlığımızın devamlılığını ispatlamadaki zorluğun, bizden öncekilere kıyasla kolay olmayacağının farkındayız.

BİZLER KİMİZ ?
Bizler yaşını başını almış, ununu elemiş, motor sevdası hiçbir zaman içinden çıkmamış, birlikte zaman geçirmekten zevk alan, saçlarını rüzgara bırakmakta biraz özürlü (hepsi değil), 40 üzeri yaş ortalaması olan genç delikanlılarız.(40 yaş üzeriyiz, allah sonumuzu hayır etsin.)

Newmoon06tr (Ali YENİAY) Emekli Asker,
Kurt (Mehmet DEMİRTAŞ) Güvenlik Uzmanı,
Atlıgezgin (İbrahim BÜYÜKKARA) Asker,
RC_Ali (Ali SARIÇİÇEK) Asker,
Greywolf (Erdem ATAN) Beden Eğitimi Öğretmeni

NEDEN ŞİMDİ ?
Şu an Ankara’da; havanın güneşli olduğu, çiçeklerin açtığı, kuşların ötüşüp, böceklerin gezinmeye başladığı, insanların kanlarının sıcak aktığı, kalplerinin hızlı attığı ve motosiklet sezonunun tam zamanı olmayıp; yüzünü yalayan soğuğunu içinde hissettiğin, affedersiniz bir yerlerinizin donmaya başladığı iklim şartlarındayız. Bizler; dostluğu, güveni, kardeşliği, yardımlaşmayı ve paylaşmayı ilke edinerek, soğuk Ankara havasında yapacağımız buluşmalardaki birlikteliğimizle birbirimizi ısıtacak, bizlerle aynı şarkıyı söyleyecek arkadaşlarımızı aramızda görmek için bu mevsimde adım atma kararı aldık. Zor şartlarda bizimle tanışmak ve birlikte olmak isteyen, motosiklet zehrini damarlarında hisseden (motorsikletli/motorsikletsiz) tüm ANKARALI Raptorları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bu oluşumu başlatmak, emek harcayarak bir yerlere getirmek, zamanla büyümek ve bu büyümenin sonucunda sahiplenerek karşılığını almak bizlerin elinde. SEN YOKSAN, BİR EKSİĞİZ.

Zamanla, çok uzak değil, en geç 2018’in baharına kadar ANKARA RR Teşkilatının katlanarak büyüyeceğine inancımız tamdır. Forumda iki gün önce kendimizi tanıtmamızın ardından, sizler tarafından gelen olumlu tepkiler için teşekkür ederiz. Bu zorlu yolda, bizlere göstereceğiniz hoşgörü ve vereceğiniz manevi destekten dolayı şimdiden şükranlarımızı sunuyoruz.

A N K A R A

*Bu konu, RAPTOR RİDERS Yönetiminin bilgisi dahilinde açılmıştır.

kurt
15.Ekim.2017, 12:51
Ali abim çok güzel, içten, samimi bir yazı olmuş ellerine sağlık teşekkür ediyorum.
Bu bağlamda bende elimden gelen yardımı
yapacağıma emin olabilirsin. Her zaman seninleyiz bunu unutma.[emoji106]

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

newmoon06tr
15.Ekim.2017, 13:36
Ali abim çok güzel, içten, samimi bir yazı olmuş ellerine sağlık teşekkür ediyorum.
Bu bağlamda bende elimden gelen yardımı
yapacağıma emin olabilirsin. Her zaman seninleyiz bunu unutma.[emoji106]

Teşekkür ederim Mehmet,
hepimiz birlikte BİZ'iz. Hep birlikte bu yolda ilerleyeceğiz, dostluğumuzun daim olması dileğiyle.

Ömer
15.Ekim.2017, 13:51
Yolunuz açık olsun, bizlerde bu yolda sizlere elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Hepinize kolaylıklar dilerim.

newmoon06tr
15.Ekim.2017, 13:53
Yolunuz açık olsun, bizlerde bu yolda sizlere elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Hepinize kolaylıklar dilerim.
Ömer, sizlerin hoşgörüsüne ve manevi desteğinize ihtiyacımız var, herşey için teşekkürler.

FouL
15.Ekim.2017, 14:20
evet Ankara birilerinin elinin taşın altına koyması lazım.. Yenilenen Tüzük doğrultusunda Ankara'nın emin adımlar ile büyüyeceğine eski havasını yakalayıp dahada sağlam olacağına inanıyorum.. Başarılar..

kurt
15.Ekim.2017, 14:27
evet Ankara birilerinin elinin taşın altına koyması lazım.. Yenilenen Tüzük doğrultusunda Ankara'nın emin adımlar ile büyüyeceğine eski havasını yakalayıp dahada sağlam olacağına inanıyorum.. Başarılar..Teşekkürler Murat Ankara olarak hep özlemini duyduğumuz sıcak arkadaşlıklar dostluklar kurmak için bu yola çıktık.

alibaba07
15.Ekim.2017, 14:43
Yolunuz açık olsun.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

downoflight
15.Ekim.2017, 15:20
Muhabbetiniz daim, yolunuz açık olsun üstadlarım :) aramızdaki mesafe de çok olmadığından sık sık görüşür, ortak buluşmalar yapar kaynaşırız imkanlar el verdikçe umarım :)

aidikurt
15.Ekim.2017, 15:30
Ankara dolu dizgin geliyor . :Rockn Roll: İnanmak başarmanın yarısıdır derler siz bu yola inanmışsınız bizlerde sizlere inandık başırılı oalacagınızdan hiç şüphemiz yok sonuna kadar yanınızdayız kardeşlerim. Sağolun , varolun ; hepbirlikte tek yürek tek bilek aşamayacağımız engel yoktur.

Oguzhan2616
15.Ekim.2017, 18:59
yolunuz açık olsun abi en yakın etkinliklerde görüşmek tanışmak üzere:)

newmoon06tr
15.Ekim.2017, 19:57
Yolunuz açık olsun.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhabbetiniz daim, yolunuz açık olsun üstadlarım :) aramızdaki mesafe de çok olmadığından sık sık görüşür, ortak buluşmalar yapar kaynaşırız imkanlar el verdikçe umarım :)

Temennileriniz için çok teşekkür ederiz, manevi desteğinize her zaman ihtiyacımız var, ankaradan selamlar.

newmoon06tr
15.Ekim.2017, 20:02
Ankara dolu dizgin geliyor . :Rockn Roll: İnanmak başarmanın yarısıdır derler siz bu yola inanmışsınız bizlerde sizlere inandık başırılı oalacagınızdan hiç şüphemiz yok sonuna kadar yanınızdayız kardeşlerim. Sağolun , varolun ; hepbirlikte tek yürek tek bilek aşamayacağımız engel yoktur.

Alper kardeşim, hoşgörünüz ve verdiğiniz destekle buradayız, zamanla RR ailesini daha da büyütmek için çaba sarf edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın, ankaradan selamlar.

Bypale
15.Ekim.2017, 20:08
Herzaman yanınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın. Hepimiz birtakım zorluklara rağmen sevincide üzüntüyüde paylaşmış ve herzaman bu paylaşımın içinde RaptorRiders grubunu daha iyiye taşımaya çalışmaktayız. Şimdi bir dalımız daha meyve vermeye başladı. Yine taşlayanlar olacaktır. Lakin kökümüz sağlam oldukça yıkılmayacağız. Sizlerin bu oluşuma emek vermesine çok sevindim. Hepbirlikte daha iyi günlere yollara ve yıllara olsun. Hayırlı ve baki olsun. Tebrikler.

Saygılar Sevgiler

Hasan Yeşilırmak
15.Ekim.2017, 20:23
Yolunuz açık olsun Ankaralı olarak teşkilatı tekrardan canlanmaya başlaması beni çok mutlu etti Tebrikler yolunuz açık olsun :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CELİL
15.Ekim.2017, 20:55
Arkadaşlar Hepiniz aramıza tekrar hoş geldiniz :)
Bildiğiniz üzere geçmişde Ankara ile sorunlar yaşadığımızdan bir daha Ankara'da teşkilat açma taraftarı değildik ama Ali Yeniay kardeşimiz ile görüşmelerimiz sonucunda sizi bize anlattı bizi ikna etti ve Ali'nin önderliğinde ve tüm arkadaşların desteği ile Ankara teskilatını yeniden ayağa kaldırma kararı aldık Allah utandırmasın Hayırlısı olsun yolunuz açık olsun inşallah 8)

Zafer
15.Ekim.2017, 21:09
Yolunuz açık olsun RR Ankara Elazığdan selamlar

newmoon06tr
15.Ekim.2017, 21:27
Herzaman yanınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın. Hepimiz birtakım zorluklara rağmen sevincide üzüntüyüde paylaşmış ve herzaman bu paylaşımın içinde RaptorRiders grubunu daha iyiye taşımaya çalışmaktayız. Şimdi bir dalımız daha meyve vermeye başladı. Yine taşlayanlar olacaktır. Lakin kökümüz sağlam oldukça yıkılmayacağız. Sizlerin bu oluşuma emek vermesine çok sevindim. Hepbirlikte daha iyi günlere yollara ve yıllara olsun. Hayırlı ve baki olsun. Tebrikler.

Saygılar Sevgiler

Uğur güzel sözlerin, manevi desteğin ve hissettirdiğin kardeşlikten dolayı çok teşekkür ederiz, Ankara'dan selamlar.

newmoon06tr
15.Ekim.2017, 21:38
Arkadaşlar Hepiniz aramıza tekrar hoş geldiniz :)
Bildiğiniz üzere geçmişde Ankara ile sorunlar yaşadığımızdan bir daha Ankara'da teşkilat açma taraftarı değildik ama Ali Yeniay kardeşimiz ile görüşmelerimiz sonucunda sizi bize anlattı bizi ikna etti ve Ali'nin önderliğinde ve tüm arkadaşların desteği ile Ankara teskilatını yeniden ayağa kaldırma kararı aldık Allah utandırmasın Hayırlısı olsun yolunuz açık olsun inşallah 8)

Abi verdiğiniz destek için teşekkür ederiz, mehmet-ibrahim-ali-erdem ile birlikte bu oluşumun bir parçası olacağız. Biz birbirimize güveniyoruz, inşallah hep birlikte RR ailesini daha iyiye taşımaya çalışacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın, Ankara dan selamlar.

newmoon06tr
15.Ekim.2017, 21:42
Yolunuz açık olsun RR Ankara Elazığdan selamlar

Yolunuz açık olsun Ankaralı olarak teşkilatı tekrardan canlanmaya başlaması beni çok mutlu etti Tebrikler yolunuz açık olsun :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Bursaya, Elazığa ve İzmire selamlar.

Zafer
15.Ekim.2017, 21:55
Verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Bursaya, Elazığa ve İzmire selamlar.

Selam alınmıştır Ali abi 8)

centaur
15.Ekim.2017, 22:26
Sevgili Ankara;
Herşeyden önce cesaretinizi ve bu zorlu yola attığınız adımı kutluyorum. Önünüzde sıkıntılı lakin bir o kadar da güzel bir süreç olacak. 2 yıllık çabalarımızın sonucunda RR Eskişehir 'in resmi teşkilat olmasının verdiği mutluluğun hemen ardından böyle güzel bir haber olmak bizi gerçekten sevindirdi. Pek çoğunuzla eski meslektaş olmak vesilesiyle bu engebeli süreçte çok çabuk organizasyon oluşturabileceğinize şahsen güvenim tam.. Allah yolunuzu kolay eylesin inşallah ve kısa bir süre içerisinde samimiyetiniz,sadakatiniz ve dostluğunuzla Ankara'yı ayağa kaldırın.. Üst Yönetimden alacağımız koordinasyon ve onay sonrası RR Eskişehir olarak en kısa zamanda sizlere bir moral ziyareti planlayacağız inşallah.
Yolunuz açık olsun..

Rc_ali
15.Ekim.2017, 22:34
Ali abim Çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık, herdaim birlikteyiz 👍👍

Atlıgezgin
16.Ekim.2017, 00:20
RAPTOR RİDERS forum üyelerine öncelikle Ankara’dan selamlar.
Son zamanlarda Celil ve Alper Başkanımız ile yaptığımız görüşmelerde; vermiş oldukları pozitif enerji ve manevi destekler sonucunda, Ankara RR Teşkilatını tekrar ayağa kaldırmak için bir adım atmaya karar verdik. Geçmiş zaman içerisinde, Ankara RR Teşkilatının tekrar tekrar kurulup dağılmasını bizzat şahit olmuş birisi olarak, misyonumuzun ve varlığımızın devamlılığını ispatlamadaki zorluğun, bizden öncekilere kıyasla kolay olmayacağının farkındayız.

BİZLER KİMİZ ?
Bizler yaşını başını almış, ununu elemiş, motor sevdası hiçbir zaman içinden çıkmamış, birlikte zaman geçirmekten zevk alan, saçlarını rüzgara bırakmakta biraz özürlü (hepsi değil), 40 üzeri yaş ortalaması olan genç delikanlılarız.(40 yaş üzeriyiz, allah sonumuzu hayır etsin.)

Newmoon06tr (Ali YENİAY) Emekli Asker,
Kurt (Mehmet DEMİRTAŞ) Güvenlik Uzmanı,
Atlıgezgin (İbrahim BÜYÜKKARA) Asker,
RC_Ali (Ali SARIÇİÇEK) Asker,
• Erdem ve Kadir (Beden Eğitimi Öğretmeni olup, uygun zamanda foruma ve bizlere katılmalarını bekliyoruz.

NEDEN ŞİMDİ ?
Şu an Ankara’da; havanın güneşli olduğu, çiçeklerin açtığı, kuşların ötüşüp, böceklerin gezinmeye başladığı, insanların kanlarının sıcak aktığı, kalplerinin hızlı attığı ve motosiklet sezonunun tam zamanı olmayıp; yüzünü yalayan soğuğunu içinde hissettiğin, affedersiniz bir yerlerinizin donmaya başladığı iklim şartlarındayız. Bizler; dostluğu, güveni, kardeşliği, yardımlaşmayı ve paylaşmayı ilke edinerek, soğuk Ankara havasında yapacağımız buluşmalardaki birlikteliğimizle birbirimizi ısıtacak, bizlerle aynı şarkıyı söyleyecek arkadaşlarımızı aramızda görmek için bu mevsimde adım atma kararı aldık. Zor şartlarda bizimle tanışmak ve birlikte olmak isteyen, motosiklet zehrini damarlarında hisseden (motorsikletli/motorsikletsiz) tüm ANKARALI Raptorları aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bu oluşumu başlatmak, emek harcayarak bir yerlere getirmek, zamanla büyümek ve bu büyümenin sonucunda sahiplenerek karşılığını almak bizlerin elinde. SEN YOKSAN, BİR EKSİĞİZ.

Zamanla, çok uzak değil, en geç 2018’in baharına kadar ANKARA RR Teşkilatının katlanarak büyüyeceğine inancımız tamdır. Forumda iki gün önce kendimizi tanıtmamızın ardından, sizler tarafından gelen olumlu tepkiler için teşekkür ederiz. Bu zorlu yolda, bizlere göstereceğiniz hoşgörü ve vereceğiniz manevi destekten dolayı şimdiden şükranlarımızı sunuyoruz.

A N K A R A

*Bu konu, RAPTOR RİDERS Yönetiminin bilgisi dahilinde açılmıştır.
Ali abi, senin azmin bizide ateşliyor her zaman arkandayız.

newmoon06tr
16.Ekim.2017, 00:47
Sevgili Ankara;
Herşeyden önce cesaretinizi ve bu zorlu yola attığınız adımı kutluyorum. Önünüzde sıkıntılı lakin bir o kadar da güzel bir süreç olacak. 2 yıllık çabalarımızın sonucunda RR Eskişehir 'in resmi teşkilat olmasının verdiği mutluluğun hemen ardından böyle güzel bir haber olmak bizi gerçekten sevindirdi. Pek çoğunuzla eski meslektaş olmak vesilesiyle bu engebeli süreçte çok çabuk organizasyon oluşturabileceğinize şahsen güvenim tam.. Allah yolunuzu kolay eylesin inşallah ve kısa bir süre içerisinde samimiyetiniz,sadakatiniz ve dostluğunuzla Ankara'yı ayağa kaldırın.. Üst Yönetimden alacağımız koordinasyon ve onay sonrası RR Eskişehir olarak en kısa zamanda sizlere bir moral ziyareti planlayacağız inşallah.
Yolunuz açık olsun..

ilker, öncelikle tekrar, teşkilat olmanızı kutluyorum. Arkadaşlarımızın destek ve güvenleriyle inşallah RR ailesini bir parça daha birleştirmek için bu yola girdik. sizlerinde desteğiyle inşallah üstesinden gelecegiz. RR Eskişehir olarak bizlere ziyaretiniz, bizi çok mutlu eder, her zaman bekleriz, ESKİŞEHİR e selamlar.

acryvz
16.Ekim.2017, 01:09
Çok sevindirici bir haber , hepiniz tecrübeli eğitimli insanlarsınız , o yüzden problem yaşıyacağınızı düşünmüyorum , çıkan sorunlarıda tecrübenizle halledersiniz , sonuçta en az bir ortak zevki yaşayan insanlarla birlikte sevdiğiniz ve yapmaktan mutlu olduğunuz şeyi yapacaksınız ... motor kardeşliği bir başkadır ... sürmek çoğu zaman dertleri alır ... bize düşen her şeyde yanınızdayız ,her şey gönlünüzce olsun , tekeriniz daima düz bassın ... sevgiler saygılar ....

Birkan Bozkuş
16.Ekim.2017, 09:19
Bu zorlu yolda birlik ve beraberliğinizle tüm zorlukları aşacağınızı ve çelik gibi sağlam bir oluşum kuracağınızı temenni ediyorum

Yolunuz ve Farınız hep açık olsun

spue
16.Ekim.2017, 10:25
Ankara'daki dostlar,
uğraşınız ve çabanız mutlaka sizi hedeflediğiniz noktaya çıkaracaktır. Hepinize harcadığınız ve harcayacağınız emeğinize, çabanıza, zamanınıza ve özverinize şimdiden teşekkürler. Umarım dostluklarınız sağlam ve daim olur. Hedefi sürmek, özgürlük hissini ve sadece mutluluğu değil sorunu, acıyı da paylaşmak olan grubumuz her zaman yanınızda olacaktır. 8) Kolay gelsin.

CaNeR
16.Ekim.2017, 10:47
Ankara olarak yeniden ayaklandığınızı görmek güzel, dostluğunuz birlikteliğiniz eksik olmasın 8)

Ali ÜNVERDİ
16.Ekim.2017, 10:59
Arkadaşlar tekrar merhaba; çıktığınız bu yolda bahtınız, yolunuz ve farınız hep açık olsun. Hep destek tam destek.

kurt
16.Ekim.2017, 11:02
Arkadaşlar tekrar merhaba; çıktığınız bu yolda bahtınız, yolunuz ve farınız hep açık olsun. Hep destek tam destek.Teşekkürler Ali abi

newmoon06tr
16.Ekim.2017, 13:48
Arkadaşlar tekrar merhaba; çıktığınız bu yolda bahtınız, yolunuz ve farınız hep açık olsun. Hep destek tam destek.

Ankara olarak yeniden ayaklandığınızı görmek güzel, dostluğunuz birlikteliğiniz eksik olmasın 8)

Bu zorlu yolda birlik ve beraberliğinizle tüm zorlukları aşacağınızı ve çelik gibi sağlam bir oluşum kuracağınızı temenni ediyorum

Yolunuz ve Farınız hep açık olsun

Çok sevindirici bir haber , hepiniz tecrübeli eğitimli insanlarsınız , o yüzden problem yaşıyacağınızı düşünmüyorum , çıkan sorunlarıda tecrübenizle halledersiniz , sonuçta en az bir ortak zevki yaşayan insanlarla birlikte sevdiğiniz ve yapmaktan mutlu olduğunuz şeyi yapacaksınız ... motor kardeşliği bir başkadır ... sürmek çoğu zaman dertleri alır ... bize düşen her şeyde yanınızdayız ,her şey gönlünüzce olsun , tekeriniz daima düz bassın ... sevgiler saygılar ....

Güzel mesajlarınızdaki bizlere vermiş olduğunuz destekten dolayı sizlere teşekkür ederiz. Biz RR AİLESİne bir parça daha birleştirmek için buradayız. İnşallah zamanla hedeflerimize ulaşırız. Ankara'dan İstanbul'a selamlar.

denizyoruk
16.Ekim.2017, 14:34
Bak işte bu olaya çok sevindim :) Hoşgeldin ANKARA! sizleri aramızda görmek cok güzel :) umarım önümüzdeki süreçte dayanışmamız desteğimiz birlikteliğimiz devamlı olur, Festivallerde sürüşlerde beraber vakit geçiririz.. Hepinize saygılar sevgiler tekrar hoşgeldiniz aramıza!

Kalona
16.Ekim.2017, 14:40
Çok sevindim gerçekten , İnşallah en kosa sürede görüşmek tanışmak dileğiyle :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DarkMacros
16.Ekim.2017, 16:57
Ankara'da olması gereken bir kıvılcımdı o da sağlanmış görünüyor. Bence çok güzel bir haber çok sevindim :)

aycanblmts
16.Ekim.2017, 17:03
Bu güzel habere sevindim. 40 yaş üstü olmak bence en güzeli. (Bkz: prfoil :) Yolunuz ve farınız açık olsun. Başarılar dilerim.

Mehmet Üstünbaş
16.Ekim.2017, 17:24
Hayırlı olsun arkadaşlar. yolunuz açık olsun. İnşallah en kısa zamanda hep birlikte süreriz.

newmoon06tr
17.Ekim.2017, 00:01
Ankara'daki dostlar,
uğraşınız ve çabanız mutlaka sizi hedeflediğiniz noktaya çıkaracaktır. Hepinize harcadığınız ve harcayacağınız emeğinize, çabanıza, zamanınıza ve özverinize şimdiden teşekkürler. Umarım dostluklarınız sağlam ve daim olur. Hedefi sürmek, özgürlük hissini ve sadece mutluluğu değil sorunu, acıyı da paylaşmak olan grubumuz her zaman yanınızda olacaktır. 8) Kolay gelsin.

Süleyman abi, temennilerin ve desteğin için çok teşekkür ederiz,

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WOLF
17.Ekim.2017, 12:30
ali abi hayırlı olsun benden oradakilere selamlar. kolaylıklar dilerim size. umarım yakın zaman da görüşmek üzere.

havaların elverdiği sürece 10 kasım için ankaraya sürüş planlıyorum. umarım bir aksiklik olmaz hem bu anlamlı günde görevimi yerine getirmiş hemde sizlerle tanışmış olurum.

newmoon06tr
18.Ekim.2017, 00:47
ali abi hayırlı olsun benden oradakilere selamlar. kolaylıklar dilerim size. umarım yakın zaman da görüşmek üzere.

havaların elverdiği sürece 10 kasım için ankaraya sürüş planlıyorum. umarım bir aksiklik olmaz hem bu anlamlı günde görevimi yerine getirmiş hemde sizlerle tanışmış olurum.

Atıl çok teşekkür ederim, arkadaşlarında sana selamları var. sizlerin desteğiyle inşallah bu işi becereceğiz. 10 kasım için buralara yolun düşerse, sana eşlik etmek isterim, her zaman bekleriz. Ankara'dan selamlar.

newmoon06tr
20.Ekim.2017, 20:52
Ankara RR Teşkilatını oluşturmak adına, atmış olduğumuz adımda; bizleri hoşgörü ile karşılayan, yazdıkları yorumlarla samimiyetlerini bizlere yansıtan;

* BAŞKAN ve KURUCU BAŞKANımıza,

* İstanbul Anadolu Yakası sorumlusu SÜLEYMAN abi, yardımcısı CANER ve Anadolu Yakası RR üyelerine,
* İstanbul Avrupa Yakası Sorumlusu ALİ abi, yardımcısı UĞUR ve Avrupa Yakası RR üyelerine,
* Eskişehir İl Teşkilatı Sorumlusu Meslektaşım/Kardeşim İLKER ve Eskişehir RR Üyelerine,

sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Eray Aksoy
04.Mart.2019, 01:38
Konu eski ancak gelinen sürecin önemi adına yazıp tekrardan hatırlanmasını sağlamak istedim.Her zaman savunduğum ve tüm varlığımla inandığım bazı prensiplerim vardır.

1) Üstlerine saygı ve itaat.Hiyerarşi.Fikirlerine katılmadığın yerde bunu adaba uygun bir şekilde,edep içinde dile getirip anlatmak ve sonunda alınan karara "Eyvallah" demek.İkilik çıkan yerde birlik olmaz.

2) Her ne olursa olsun birlikte yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmemek.Kıvırtmadan,arkadan konuşup dedikodu etmeden dosdoğru olmak.

3) Aidiyet duygusu.Bugüne kadar işine geldiği sürece güzel dediğine yarın en ufak olayda çamur atmamak ve sırtını dönmemek.

4) "Bir" olmak.Hayatın her alanında olduğu gibi ya bir olup güçlü olursun yada ufak hesapları yapıp dağılıp gidersin.Aynı fikirde olmak zorunda değilsin ancak Adam olmak zorundasın.

5) Gidenin arkasından üzülmeyeceksin.Giden varsa zaten hiç senin olmamıştır ki yokluğu seni sarsıp üzsün.

6) Koltuk ,makam ve para hırsından beri olmak.Kast ettiğim çalışıp bir makama gelmek değil,insanların altını oyarak,türlü türlü oyunlar oynayarak onların yerine oturma isteğidir.

Ankara Teşkilatı ve tüm RR Ailesi olarak sizlerin her birinizi gerçekten çok sevdim.Bu sıraladığım maddeler ise bir oluşumun daim olması ve birlikteliğini sürdürebilmesi açısından olması gerektiğine inandığım değerlerdir.Ha belki de yanlış düşünüyorumdur ? Hiç bir zaman haklı olduğumu iddia etmedim ve etmem de.Zira başkasının bakış açısı da en az benim bakış açım kadar doğru olabilir ? Bu sebepten ötürü tekrardan Ankara ve tüm RR Ailesine beni de aranıza kabul edip bu ailenin bir ferdi olmama izin verdiğiniz için çok teşekkür ederim.Ankara Teşkilatı olarak da bu güzel birlikteliğinizin daim olmasını,her tür ard niyetli kişi ve kişilerden uzak olmanızı ve sımsıkı birbirinize sahip çıkmaya devam etmenizi dilerim.

Zafer
04.Mart.2019, 08:36
Konu eski ancak gelinen sürecin önemi adına yazıp tekrardan hatırlanmasını sağlamak istedim.Her zaman savunduğum ve tüm varlığımla inandığım bazı prensiplerim vardır.

1) Üstlerine saygı ve itaat.Hiyerarşi.Fikirlerine katılmadığın yerde bunu adaba uygun bir şekilde,edep içinde dile getirip anlatmak ve sonunda alınan karara "Eyvallah" demek.İkilik çıkan yerde birlik olmaz.

2) Her ne olursa olsun birlikte yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmemek.Kıvırtmadan,arkadan konuşup dedikodu etmeden dosdoğru olmak.

3) Aidiyet duygusu.Bugüne kadar işine geldiği sürece güzel dediğine yarın en ufak olayda çamur atmamak ve sırtını dönmemek.

4) "Bir" olmak.Hayatın her alanında olduğu gibi ya bir olup güçlü olursun yada ufak hesapları yapıp dağılıp gidersin.Aynı fikirde olmak zorunda değilsin ancak Adam olmak zorundasın.

5) Gidenin arkasından üzülmeyeceksin.Giden varsa zaten hiç senin olmamıştır ki yokluğu seni sarsıp üzsün.

6) Koltuk ,makam ve para hırsından beri olmak.Kast ettiğim çalışıp bir makama gelmek değil,insanların altını oyarak,türlü türlü oyunlar oynayarak onların yerine oturma isteğidir.

Ankara Teşkilatı ve tüm RR Ailesi olarak sizlerin her birinizi gerçekten çok sevdim.Bu sıraladığım maddeler ise bir oluşumun daim olması ve birlikteliğini sürdürebilmesi açısından olması gerektiğine inandığım değerlerdir.Ha belki de yanlış düşünüyorumdur ? Hiç bir zaman haklı olduğumu iddia etmedim ve etmem de.Zira başkasının bakış açısı da en az benim bakış açım kadar doğru olabilir ? Bu sebepten ötürü tekrardan Ankara ve tüm RR Ailesine beni de aranıza kabul edip bu ailenin bir ferdi olmama izin verdiğiniz için çok teşekkür ederim.Ankara Teşkilatı olarak da bu güzel birlikteliğinizin daim olmasını,her tür ard niyetli kişi ve kişilerden uzak olmanızı ve sımsıkı birbirinize sahip çıkmaya devam etmenizi dilerim.

Eray abi iyi dileklerin için çok teşekkürler RR Ailesine tekrar hoş geldin.8)

newmoon06tr
04.Mart.2019, 11:38

Ankara Teşkilatı ve tüm RR Ailesi olarak sizlerin her birinizi gerçekten çok sevdim.Bu sıraladığım maddeler ise bir oluşumun daim olması ve birlikteliğini sürdürebilmesi açısından olması gerektiğine inandığım değerlerdir.Ha belki de yanlış düşünüyorumdur ? Hiç bir zaman haklı olduğumu iddia etmedim ve etmem de.Zira başkasının bakış açısı da en az benim bakış açım kadar doğru olabilir ? Bu sebepten ötürü tekrardan Ankara ve tüm RR Ailesine beni de aranıza kabul edip bu ailenin bir ferdi olmama izin verdiğiniz için çok teşekkür ederim.Ankara Teşkilatı olarak da bu güzel birlikteliğinizin daim olmasını,her tür ard niyetli kişi ve kişilerden uzak olmanızı ve sımsıkı birbirinize sahip çıkmaya devam etmenizi dilerim.Eray, Ankarali motosiklet sevdalısı 40 yaş üzeri genç delikanlıların, RR il teşkilatlanmasindaki sürecin başlangıç mesajınızı bizlere tekrar nostalji tadında hatırlattığın için çok teşekkür ederim.

Sürecimiz, yaşadıklarımız ve gelinen noktamız budur.

Yorumundaki prensiplerinle çok kısa sürede hedeflediğin noktaya geleceğinden hiç şüphen olmasın. Her zaman manevî yakinligimizin seninle olduğunu bil,

Ankara'dan Antalya ya selamlar.

Eray Aksoy
04.Mart.2019, 13:22
Eray abi iyi dileklerin için çok teşekkürler RR Ailesine tekrar hoş geldin.8)

Hoşbulduk.Çok teşekkür ederim :)

Eray, Ankarali motosiklet sevdalısı 40 yaş üzeri genç delikanlıların, RR il teşkilatlanmasindaki sürecin başlangıç mesajınızı bizlere tekrar nostalji tadında hatırlattığın için çok teşekkür ederim.

Sürecimiz, yaşadıklarımız ve gelinen noktamız budur.

Yorumundaki prensiplerinle çok kısa sürede hedeflediğin noktaya geleceğinden hiç şüphen olmasın. Her zaman manevî yakinligimizin seninle olduğunu bil,

Ankara'dan Antalya ya selamlar.

Manevi destekleriniz benim için çok önemlidir.Tüm RR Ailesinin de Antalya da bir kapılarının olduğunu bilmelerini isterim.Tüm samimiyetimle ne zaman yolunuz düşerse başımın üstünde yeriniz vardır.