PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmirde buluşalım

apron83
11.Eylül.2007, 12:30
herkese selam artık bende bir regalciym yakında tüm gezilere katılcam izmirde ki tüm herkesi bekliorm. eee motosiklet arç deil amaçtır

RoS
11.Eylül.2007, 12:38
aleykum selam hoş geldin aramıza bi tanısma topiği acsaydın keşke ah imkanım olsada bende gelsem izmir taraflarına :D :):)

getto
11.Eylül.2007, 12:40
hoşgeldin dostum

carvalho
11.Eylül.2007, 12:59
Hoşgeldin Apron83.
İzmir tayfası, artık size toplu bir gezi yakışır. Sayınız iyice arttı...

getto
11.Eylül.2007, 13:04
Hoşgeldin Apron83.
İzmir tayfası, artık size toplu bir gezi yakışır. Sayınız iyice arttı...

ehliyeti bi alsam nerelere nerelere gelecem ama aah işte ah...yapıcaz hepsi olucak

deep-impact
11.Eylül.2007, 16:40
apron hoş geldin vallaha inşallah sizlerle beraber bi hareket yakalarız izmirde hatta en kısa sürede bu pazar ne dersiniz getto vallaha bendede ehliyet yok ve 8700 km deyim dedim ya sizlerle bir hareket yakalarız inşallah çünkü ben çok uğaştım gezi için sadece iki motorla sınırlı kaldık bu pazar için saabah çıkarız seferihisarda bir kahvaltı oradan gümüldür üzerinden kuşadası yaparız ve geri geliriz. ne dersinizi.hatta dur ben bir yeni başlık açayım.getto sende geliiyorsun ehliyet beklemek yok öyle.

drali
11.Eylül.2007, 17:02
Evet,uygun bir program yapalım nette yazışalım ve gezi yapalım.

yenikoylu_ua
11.Eylül.2007, 17:05
Aramıza hoşgeldin arkadaşım tekerine taş değmesin

Tabi ya güzel haberlerinizi ve resimlerinizi bekliyor olacağız

getto
11.Eylül.2007, 17:14
apron hoş geldin vallaha inşallah sizlerle beraber bi hareket yakalarız izmirde hatta en kısa sürede bu pazar ne dersiniz getto vallaha bendede ehliyet yok ve 8700 km deyim dedim ya sizlerle bir hareket yakalarız inşallah çünkü ben çok uğaştım gezi için sadece iki motorla sınırlı kaldık bu pazar için saabah çıkarız seferihisarda bir kahvaltı oradan gümüldür üzerinden kuşadası yaparız ve geri geliriz. ne dersinizi.hatta dur ben bir yeni başlık açayım.getto sende geliiyorsun ehliyet beklemek yok öyle.

hahaha aman dostum benim bikere ehliyhetsizlikten canım yanıodu zor yırttım bence sende bekle...biz arabayla katılalım arkadan alayım ben seni :)

hakkı
11.Eylül.2007, 18:05
apron hoş geldin vallaha inşallah sizlerle beraber bi hareket yakalarız izmirde hatta en kısa sürede bu pazar ne dersiniz getto vallaha bendede ehliyet yok ve 8700 km deyim dedim ya sizlerle bir hareket yakalarız inşallah çünkü ben çok uğaştım gezi için sadece iki motorla sınırlı kaldık bu pazar için saabah çıkarız seferihisarda bir kahvaltı oradan gümüldür üzerinden kuşadası yaparız ve geri geliriz. ne dersinizi.hatta dur ben bir yeni başlık açayım.getto sende geliiyorsun ehliyet beklemek yok öyle.hoş geldin apron.bence geziden önce merkezi biryerde kendi aramızda ufak bir toplantı yapsak daha iyi olur. böylece hem tanışmış oluruz hemde bundan sonraki gezi, toplantı ve etkinliklerimiz hakkında fikirlerimizi daha net belirtmiş oluruz. mesela cuma akşamı tolanalım. nedersiniz?
not : tanışma topiği açacağım ama lütfen biraz daha bekleyin.

getto
11.Eylül.2007, 18:07
olabilir bi tanışalım önce dediğin gii merkezi biyerde... güzel olabilir bu..yanlzı acentada çalıştığım için süpriz işlerim ve tatillerim olabiliyor elimden geldiğince her etkinliğe katılıcam...forza izmir

hakkı
11.Eylül.2007, 18:12
getto istersen bir başlık aç cuma akşamı buluşma için. o başlık altında konuşalım. ben gaziemir de oturuyorum. saat 20:00 den sonra her yere gelebilirim.

getto
11.Eylül.2007, 18:15
bu hafta müsait olup olmayacağım yarın akşam belli olucak ancak ozaman haber verebilirim size

apron83
14.Eylül.2007, 01:59
haklısınz oncelkle izmirde bi yerde toplansak daha ii olur. tanışmmış olurz

getto
14.Eylül.2007, 09:55

kim nasıl sürer, kimin ne problemi önerileri var, kim ne iş yapar , okurmu çalışır mı...hem bunları öğrenmek birbirimizi tanımak adına iyi olabilir diye düşünürüm ben

xerline
14.Eylül.2007, 12:21
hos geldin apron

hakkı
14.Eylül.2007, 14:31

kim nasıl sürer, kimin ne problemi önerileri var, kim ne iş yapar , okurmu çalışır mı...hem bunları öğrenmek birbirimizi tanımak adına iyi olabilir diye düşünürüm ben
madem herkez toplantı yapmak fikrinde öyleyse haftaya cuma toplantı yapalım. ben başlığı açıyorum. oraya görüşlerinizi belirtin.