PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : en iyi fiyat performans lı kask hangisi?

apron83
11.Eylül.2007, 12:37
motorsikletimi yeni aldım. iyi bir kask almak istiyorum ama fiyat yönündende 150 ytl yi gecmeyen ürünler hakkında bilgisi olan varsa yardım lütfen. daha cok hangi markaları arastırmam uygun olur

carvalho
11.Eylül.2007, 12:45
http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44272

Airoh'un bu modeli işini görebilir.

hakkı
11.Eylül.2007, 18:35
yeni motorsikletin hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin. sana nacizane bir tavsiye, eğer 150 ytl yi gözden çıkardıysan yanına birazdaha koy bence. çünkü ben sana kendi kullandığım Cox marka kaskı tavsiye edeceğim. fiyatı aldığın yere ve ödeme şekline bağlı. ben kendime 270 ytl ye aldım. ama hanıma 2 hafta sonra 230 ytl ye aldım. eğer istersen ben seni 1-2 yere götürebilirim. çünkü zamanınde bende çok aradım.

emrahss
12.Eylül.2007, 10:03
Başlık hatalı olmuş sanırım. 150 ytl'ye, en performanslı değil de en uygun fiyatlı kask alınabilir ancak..

caser
13.Eylül.2007, 12:33
İstersen ;
http://www.motomax.com.tr/
adresine bir bak bazı bayilerde %50 indirim var.

okan
13.Eylül.2007, 12:42
İstersen ;
adresine bir bak bazı bayilerde %50 indirim var.uzun zamandır aramızda yoktunuz komtanım... hoşgeldiniz... sağlığınızda yerindedir inşallah...

caser
13.Eylül.2007, 13:20
Teşekkürler :D
İyiyim ve gün geçtikçe daha da iyi olacağıma inanıyorum.
Şimdilik ancak yazılanları okuyorum ve "imreniyorum".
Yakında diyorum kendimce.....

okan
13.Eylül.2007, 13:22
Teşekkürler :D
İyiyim ve gün geçtikçe daha da iyi olacağıma inanıyorum.
Şimdilik ancak yazılanları okuyorum ve "imreniyorum".
Yakında diyorum kendimce.....inşallah komtanım.. sizi gezilerimizdede aramızda görmek istiyoruz....moralinizi yüksek tuttuktan sonra bence herşey daha ii olacaktır...

caser
13.Eylül.2007, 14:53
Tekrar teşekkürler Okan,
dediğim gibi zaman var ama moralim çok yüksek ve sadece zaman meselesi tekrar aranıza katılmam inşaallah.

ÇeLeBi MuRaT
13.Eylül.2007, 19:22
Komtanım kusura bakmayın hasta olduğunuzu yaşar komutanım dedi ama bizde bir destek mahiyetinde yopik açmakdık.En yakın zamanda sağlığınıza kavuşup aramızda olamanız ümidi ile.....

YAAAA CASER DİYE BİRİ VARDI :p

sancezz
13.Eylül.2007, 21:09
ne kadar bır bırımızı tanımasakta hıc gormemıssekte sızı aramızda gormek bızı mutlu edecektır k.i.bakın :D

caser
15.Eylül.2007, 09:44
Arkadaşlar çok teşekkür ederim mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için. İnşaallah öbür yaz aranızdayım bende.

innocentbystander
15.Eylül.2007, 10:09
yeni motorsikletin hayırlı olsun. allah kaza bela vermesin. sana nacizane bir tavsiye, eğer 150 ytl yi gözden çıkardıysan yanına birazdaha koy bence. çünkü ben sana kendi kullandığım Cox marka kaskı tavsiye edeceğim. fiyatı aldığın yere ve ödeme şekline bağlı. ben kendime 270 ytl ye aldım. ama hanıma 2 hafta sonra 230 ytl ye aldım. eğer istersen ben seni 1-2 yere götürebilirim. çünkü zamanınde bende çok aradım.

Dedigi dogru, 150 liraya alacagin kask biraz sallama olabilir. Ben Kahramanlar'daki motorculari dolasip sonunda Caberg almistim. Cox ile tamamen ayni kask, fiyati da cok yakindi, 280 liraya almistim ben. Hakki daha uygun fiyatla bulmus. Hele o 230 lira cok iyiymis. Senin aklindaki rakam olan 150 liranin iki misline yakin ama emniyet meselesi, deger bence.
Sekli semali de iste daha evvel bi baslikta yazmistik, ecnebilerin flip-up dedigi ceneden acilir cinsten. Bi de olumlu tarafi kaskin tepesinde bi kayar dugmeyle gunes koruyucuyu (guneslik mi demeli bilemiyorum) bi dokunusla gozunun onune indirebiliyorsun. Oyle detayli hava kanallari filan yok ama cami azicik aralayip hem hava alip hem de aradan burnunu ceneni filan kasiyabiliyorsun. Faydali bir eser.

apron83
15.Eylül.2007, 12:38
suan için bana da en uygun cox olarak gozukuyor. fiyat dusundugumden biraz fazla ama taksit fln olayını bi arastırcam ama

Deli çerkes
15.Eylül.2007, 13:16
motorsikletimi yeni aldım. iyi bir kask almak istiyorum ama fiyat yönündende 150 ytl yi gecmeyen ürünler hakkında bilgisi olan varsa yardım lütfen. daha cok hangi markaları arastırmam uygun olur

Bence herhangib bir markaya takılıp kalmayın.

önce kendinizi 150 ytl lik bütçeyle kısıtlamayın.bu fiyata çok randımanlı bir kask olabileceğinizi zannetmiyorum. yaz kış kullanacaksanız , yazın ter içinde kalmak istemiyorsanız hava kanallları olan ve açılıp kapanabilen. kafanıza tam uyan ve çene kayışını kapattığınızda , kafanızdan kaymayan bir kask bakının. ve kask alırken çene kayışlarının üzerinde bir etiket göreceksiniz. burada bir yuvarlark içinde E3 - E 6 - E 13 gibi kodlar yazan kaskları tercih edin. bu kodlar bu kaskın , çarpışma testlerinden başarı ile geçtiğini belirtir. bu kod yoksa o kask ne kadar havalı gözüksede gözüksün yan sanaayi tabir edilen kalitesiz. çarpışma anında başınızı koruyamayacak kadar kalitesiz kasktır. ayrıca aynı kaskı uzun vadeli kullanmak istiyorsanız yedek vizorü bulunabilen ve söküp , takması kolay olan bir tasarımlı bir model almanız yapılacak en mantıklı alış veriş olacaktır.

aggasi
15.Eylül.2007, 23:23
bende sıfır cox siyah metalik çift vizör l beden kask var istersen 200 ytl istiyorum ama ufak bi şey yapabilirim
http://upload3.postimage.org/94217/kask.jpg (http://upload3.postimage.org/94217/photo_hosting.html)

apron83
15.Eylül.2007, 23:47
bende sıfır cox siyah metalik çift vizör l beden kask var istersen 200 ytl istiyorum ama ufak bi şey yapabilirim

ben de cox düşünüyorum beden olarak bana uyarsa tekrar burdan haberleşiriz.

aggasi
16.Eylül.2007, 00:07
BEDEN L DİR

apron83
18.Eylül.2007, 02:47
aggasi sende ki kask sıfır demiştn. hiç kullanmadın mı sen ben L beden denedm bana uygun fiyat yonundende kargo fln ozelden konusrz

emrahss
18.Eylül.2007, 08:18
İstersen ;

Büyük geçmiş olsun komutanım.. Allah acil şifalar versin..

apron83
23.Eylül.2007, 02:09
caberg in çenedn açlan modeline karar verdm ve aldım sonunda. ilgilenen herkese teşekkürler. kask almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim. şu sıralar indirimde olduğu için tercih ettim ayrıca cox trip modelide caberg in taiwan uretimi olanı. sonucta fiyat olarakda daha fazla. çeneden açılanlar içinde fiyat olarakda ve özellik olarak en uygunu bu sanırım.

aslanburclu
23.Eylül.2007, 02:17
İstersen ;

Büyük geçmiş olsun komutanım.. Allah acil şifalar versin..

verdi vereceğini abicim yırttı valla yırttı ... bundan sonrası kendi elinde ama dediğimizi yapmıyo veriyom motoru 1 2 tur at diye yok zamanı gidelim 2 duble atalım diyom onada zamanı var diyo hala zaman falan diyo ya bişey olmaz diyom yok yok diyo aslında 2 tur motorla , 2 dublede aslan sütü atsa hepten bişeyciği kalmıycak ama bizi dinlemiyo kardeşim yengeyi dinliyo....((( ya arkadaşlar hakikaten ben çok sebviniyorum ya sağlığına kavuştuğuna)))

yenikoylu_ua
23.Eylül.2007, 02:23
Komtanım ayarlayın bi gün evin önünde toplanalım belkim gaza gelir komtanda bi iki lastik yakarız sipidide tek teker yapar

caser
23.Eylül.2007, 10:40
Az kaldı az kaldı arkadaşlar;
İnşallah motor da süreceğim, aslan sütü de içeceğim, aranıza da elbette katılacağım. :cheesy:
Teşekkürler geçmiş olsun dilekleriniz ve iyi niyetiniz için.