PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkese selamm

hawuch
11.Eylül.2007, 19:58
evet arkadaşlar bende geldim sonunda adım osman istanbul merterde oturuyorum aynı zamanda müslüm babanın oğlu olurum onun velihattı küçük mülsüm baba :D :) ) :P:P

gidikurt
11.Eylül.2007, 20:01
Ooooooo Hawuch aramıza hoşgeldin katılımlarını bekliyoruz.:)

carvalho
11.Eylül.2007, 20:07
Hoşgeldin arkadaşım...

regalci1903
11.Eylül.2007, 20:14
aramıza hoş geldin kazasız günler diliyorum

aslanburclu
11.Eylül.2007, 21:11
maşallah maşallah müslüm kardeşin oğlu tü tü tü nazar değmez inşallah

hoş geldin siteye koçum aslan gibisin evelallah

böyle koçların arasında biz ihtiyarlarmıyız be ( yanlız dikkatli ol bizim oyuncaklar şakaya gelmez ucuz kahramanlıklara hiç gelmez rüzgarın ılık yolların açık olsun tekerine taş değmesin)

okan
11.Eylül.2007, 21:14
aramıza hoş geldin kardeşim.... yüzüne söylemek nasip olmadı ama burdan yazayım barii.. geçenlerde bi kaza atlatmıştın... çok geçmişler olsun...allah bi daha göstermesin inşallah...

yenikoylu_ua
11.Eylül.2007, 21:14
aramıza hoşgeldin tekerine taş değmesin

GOKHAN
11.Eylül.2007, 22:02
ooo osmanım raptorum hoşgeldın kardeşim aramıza

FATİH
11.Eylül.2007, 22:13
Vay vay vay Genç Osman , hoş geldin sefalar getirdin kardeşim... 8)
Uzun zamandır görüşemiyoruz seninle...
Abant'a gittiğimizde anne ve babacığınla kulağını çınlatıp selamımızı yollamıştık.. :D
Müslüm abi motoru sana kaptırdığı için minibüse terfi ettiğini söyledi ... Kazasız belasız sürüşler dilerim kardeşim...
Sevgi ablamın tedirgin olduğunu biliyorsun aman dikktli ol ve kimseye uyma ki büyüklerimizinde gönlü rahat etsin..

Aksu
11.Eylül.2007, 22:48
Osman hoşgeldin yeğenim. Bak bu sefer ara vermek yok, sonra Aidikurt abin çizer haaaaaaaa. Aman motor sürerken dikkat et karşıdan kork ve tedbirli git.

hawuch
11.Eylül.2007, 23:25
tekrar tekrar hoşbuldum bundan sonra aranızdayım merak etmeyinn :P ehliyetide aldım zaten kolay kolay bırakmam artık :D

müslüm baba
11.Eylül.2007, 23:32
MOTORU EHLİYET KULLANMAZ UNUTMA.

Aksu
11.Eylül.2007, 23:34
Ne istiyon çocuktan yaw ne güzel sürüyor, motoru da arabayı da.

regalci1903
11.Eylül.2007, 23:36
baba oğul un arasına girme istersen :D

sancezz
12.Eylül.2007, 00:58
dostum aramıza hos geldın en kısa zamanda gorusmek dılegı ıle :D :D :D :D

RoS
12.Eylül.2007, 01:33
aramıza hoş geldin...

iakyurek
12.Eylül.2007, 11:41
hoş geleee sefalar getireeee...

speedygonzales
12.Eylül.2007, 11:47
Hoş geldin !

müslüm baba
12.Eylül.2007, 13:05

Sıkıysa güzel sürmesin, öyle deme mehmet son kaza haberleri beni korkuttu çoğunun hatası bile yok şerefsizler gelip vuruyor, geçenlerde bodrumda karı koca tüm önlemlerini almışlar geziyorlar kırmızıda durmayan bir kamyonet adamın ölmesine eşininde yaralanmasına sebep oldu pisi pisine yani, bunlar düşündürüyor.Allahtan Osman laf dinliyor söylediklerimi uyguluyor.

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 13:56
Ya Müslümbaba hata yoksa şerefsizler kopup geliyo vede vuruyosa napcazki ne kadar dikkatli olursan ol varsa butiplere karşı önlemler uygulayalım

agresus
12.Eylül.2007, 14:01
Bırakalım şimdi bu kötü kaza haberlerini felan... Kardeşim aramıza hoş gelmişsin.... işin zor ne diim; böyle baba herkeslere nasip olmaz...

müslüm baba
12.Eylül.2007, 14:09
Ya Müslümbaba hata yoksa şerefsizler kopup geliyo vede vuruyosa napcazki ne kadar dikkatli olursan ol varsa butiplere karşı önlemler uygulayalım

Bu kendini bilmezlerden korunmanın tek yöntemi önünden çok dikiz aynalarına bakacaksın, size bir olay anlatayım Erkin vardı cbf 150 var şimdi askerde, birgün ışıklarda durduk aynadan arkamızı kesiyoruz bir kamyon geliyor hızlı,hemen gazlayıp kenara attık kendimizi herif 5 metre ilerde zor durdu eğer yerimizde kalsaydık bizi silindir gibi ezecekti,indik gittik baktıkki şofor kendinden geçmiş 60-70 yaşında bir ihtiyar salak salak bize bakıyor ne oldu der gibi, şimdi bu adamı hala çalıştıran devleti mi suçlayalım yoksa şirketinimi. İşte buna benzer olaylar için gözleriniz fırıldak gibi olmalı.

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 14:12
Zaten kırmızı yandığında en öndeysem kaldırım dibinde duruyorum daha mantıklı oluyo

doğan
12.Eylül.2007, 14:50
Aramıza hoşgeldin. Saçlar acayip havalı. Müslüm baba'nın oğlunu hiç böyle düşünmemiştim :mrgreen:

trapezus
12.Eylül.2007, 15:00
hoşgeldin kardeşim..en yakın zamanda gorusmek dılegıyle

gençer
12.Eylül.2007, 15:22

aksu abimde demiş ki? Ne istiyon çocuktan yaw ne güzel sürüyor, motoru da arabayı da.

ben biliyorum ne istediğini:

adam armut ağacına çıkıp armut toplamaya çalışan oğluna ;

'bak oğlum in aşağı. dal çok ince görünüyor düşeceksin' der. tabii çocuk inmez , dal kırılır, çocuk düşer ve yaralanır.

baba haklıdır. aklından ağlayan çocuğuna 'ben dememişmiydim' demek geçmektedir.
ama baba mutlumudur....???

bana bu hikayeyi bir büyüğüm anlatmıştı ve sonunda da şöyle demişti;

anne baba olmak böyle bişey işte aynı anda hem haklı hem mutlu olamassın' demişti...:) malesef doğru. ve sanırım müslüm baba haklı olmamak için dua ediyordur.. bu uyarılar haklı olmamak için.. aslında beni haklı çıkartma diyor..

arkadaşım aramıza hoş gelmişsin . kazasız belasız günler , keyifli sürüşler dilerim..

polat
12.Eylül.2007, 16:09

aksu abimde demiş ki? Ne istiyon çocuktan yaw ne güzel sürüyor, motoru da arabayı da.

ben biliyorum ne istediğini:

adam armut ağacına çıkıp armut toplamaya çalışan oğluna ;

'bak oğlum in aşağı. dal çok ince görünüyor düşeceksin' der. tabii çocuk inmez , dal kırılır, çocuk düşer ve yaralanır.

baba haklıdır. aklından ağlayan çocuğuna 'ben dememişmiydim' demek geçmektedir.
ama baba mutlumudur....???

bana bu hikayeyi bir büyüğüm anlatmıştı ve sonunda da şöyle demişti;

anne baba olmak böyle bişey işte aynı anda hem haklı hem mutlu olamassın' demişti...:) malesef doğru. ve sanırım müslüm baba haklı olmamak için dua ediyordur.. bu uyarılar haklı olmamak için.. aslında beni haklı çıkartma diyor..

arkadaşım aramıza hoş gelmişsin . kazasız belasız günler , keyifli sürüşler dilerim..

gençer kardeşim nasılsın nerelerdesinn almadınmı daha ehliyetii

tabi aramıza hoşgerldin arkadaşımm :cheesy:

hawuch
12.Eylül.2007, 17:03
tekrar tekrar tekrar hoşbuldum kimse merak etmesin babamın tecrübelerinden sonuna kadar faydalanıyorum onun dediklerini noktasına virgülüne kadar uyguluyorum çünkü haklı olduğunu biçokkez gördüm :P:P

inci
12.Eylül.2007, 18:50
canım benim ,nihayet katıldınmı aramıza?;) . HOŞGELDİN...
Ehliyetin hayırlı olsun osman"cığım...kazasız kullan motoru inşallah....:)

Deli çerkes
12.Eylül.2007, 20:02
"Tekrar tekrar tekrar ve tekrar" hoşgeldin Sevgili Osman .

ToMCaT
12.Eylül.2007, 23:02
hoşgeldin Osman kardeş.........

xerline
13.Eylül.2007, 13:10
hoşgeldin kardeşim

ARZUM
13.Eylül.2007, 20:57
oooo osmanım kardeşim hoş geldin ama yinede müslüm abiden motorunu ne zaman alacan ya :D :D

bak ben sana dedim çekelim kredi alalım sana şöyle afilli bi motor sonra borcu babana göndeririz diye :P :P

gecee
14.Eylül.2007, 14:37
wayyy osman da gelmiş...
hoş geldin osmanım civanım...
bak mac var adını yazdır listeye geliyosun ona göre ....

sihirli_eller
14.Eylül.2007, 17:35
hosgeldin aramıza osman kardeşim