PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyan uyu rüyayı tamamla

Mehmet A.
29.Kasım.2017, 01:01
Bu sabah alarm çalmadan önce rüya görüyorum ama bayağı uzun bir rüyaydı. Hepsini anlatmayacağım birazı [emoji12]
Neyse rüyamda benim sakallar ne hikmetse bembeyaz. Berberim sakalları keserken birkaç yerden de beni yaralıyor. Bu arada berberim çalıştığı yeri bırakıyor başka yerde başlıyor ordada sıkıntı çıkıyor tam beni traş ederken bırakıp gidiyor.

Dükkanın önü boş arazi kapıdan peşinden bakarken Ali Yeniay (newmoon06) abiyi dışarda görüyorum beni çağırıyor. Bende sakalları düzeltip geleceğimi söyleyerek içeri giriyorum. Usturayla korka korka traş oluyorum.

Tam her tarafı traş etmişim sadece top sakal gibi ama şekilsiz bir sakal varken benim alarm çaldı uyandım [emoji44] elimi telefona attım içimden de "dur daha sakal tıraşını bitirmedim" diyerek saati erteledim. Kafayı yastığa koydum geri uyudum [emoji23][emoji23]

Sonra biraz acelede olsa bir tarafımı kesmeden traşı tamamladım. O arada tekrar alarm çaldı elimi önce telefon yerine sakala attım "Ha tamam idare eder" diyerek saati kapatıp yataktan kalktım.
Kısaca traş olduğum rüyadan uyanıp traş yarım kaldı deyip tekrar uyuyarak traşı tamamlayıp sonra yataktan kalktım [emoji23][emoji23]
Ben bunların farkına ne zaman vardım [emoji848] otobüste elimi sakalıma atınca. Çünkü hala yarım cm sakal var [emoji23][emoji23][emoji23]

Mehmet A.

DarkWolf
29.Kasım.2017, 01:02
mehmet abi yaaa efsane rüyaymışş

CELİL
29.Kasım.2017, 01:53
:) :p :cheesy: :)

downoflight
29.Kasım.2017, 02:26
Bir aralar bende de vardı o durum :D Eskişehir'in yine böyle soğuk bir havasında saçma sapan bir yaratıkla savaşıyorum rüyamda (tabi oyun yapımcısı ve oyuncu olmak bunu gerektirir çünkü :D) alarm çaldı rüya yarım kaldı. Boss'u kesmedim daha diye tekrardan yatıp yarım kalan işi tamamladım :D eğlenceli oluyor o tarz rüyalar :Rockn Roll:

acryvz
29.Kasım.2017, 09:14
Arkadaşlar ,hava soğuk o yüzden , uykuda bel ile baldır bölgesinde kalan bölgeyi iyi örtün , açık kalınca böyle oluyor ...😂😜

Kalona
29.Kasım.2017, 09:26
Acar abi teşhisi koymuş , çözümüde belirtmiş [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ömer
29.Kasım.2017, 10:09
Her yerde full koruma, uyurken bile :)

newmoon06tr
29.Kasım.2017, 11:32
Mehmet hayır olsun, rüyanda beni de gördün ya. Her zaman dediğim gibi " sen oldun kardeşim". Rüyanın anlatmadigin bölümlerinde benimle ilgili bir atraksiyon yoktur umarım. [emoji3] Beyaz sakal mevzuatına gelince, tmmmdir işaret bana herhalde, en kısa zamanda sakallarimi kesiyorum.[emoji16]

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet A.
29.Kasım.2017, 12:02
Mehmet hayır olsun, rüyanda beni de gördün ya. Her zaman dediğim gibi " sen oldun kardeşim". Rüyanın anlatmadigin bölümlerinde benimle ilgili bir atraksiyon yoktur umarım. [emoji3] Beyaz sakal mevzuatına gelince, tmmmdir işaret bana herhalde, en kısa zamanda sakallarimi kesiyorum.[emoji16]

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiRüyanın son kısmını anlattım abi anlatmadığım kısımlar bizim berberin dükkanla uğraşma falan var [emoji16] beyaz sakal kısmı ise demekki sizin sakal benim hoşuma gitmiş ama bırakamayacağım diye rüyama girmiş [emoji106]

Mehmet A.

kurt
30.Kasım.2017, 09:54
Efsane rüya görmüşsün kardeşim.[emoji23][emoji23][emoji23]

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi