PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul Avrupa yakası İntruder hakkında

DarkMacros
02.Aralık.2017, 22:48
Merhaba arkadaşlar. İstanbul Avrupa yakası zeytin burnunda bir adet intruder Sahibi ile görüşüyorum. Motora bakmaya gitmeden önce o mevkiye yakın olan bir arkadaşım var ise gidip bi bakabilirmi sağına soluna sıkıntısı gözükmüyor gibi ise pazartesi izin alıp salı-çarşamba gelip almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Bypale
03.Aralık.2017, 00:19
Merhaba arkadaşlar. İstanbul Avrupa yakası zeytin burnunda bir adet intruder Sahibi ile görüşüyorum. Motora bakmaya gitmeden önce o mevkiye yakın olan bir arkadaşım var ise gidip bi bakabilirmi sağına soluna sıkıntısı gözükmüyor gibi ise pazartesi izin alıp salı-çarşamba gelip almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Önder yarın sürüş planımız olmasaydı gidip bakardım. Pazarteside iş yoğunluğundan fırsat bulursam gider bakarım kardeşim. Arkadaşların haberi var. Bir şekilde yardımcı olmaya çalışacağız.

Ömer
04.Aralık.2017, 12:14
Önder bu hafta fuarımız var, o nedenle baya bir yoğunluğum var, yoksa kesinlikle gider bakardım. Yardımcı olamadığım için üzgünüm.

Bu arada bu hafta sürekli yağış ve salı çarşamba karla karışık yağmur veriyor. Motora baktırmak için de yolculuk yapmak içinde çok uygun bir hava yok.
Haftaya hava şartları daha iyi olursa biraz beklemeni tavsiye ederim.

CELİL
04.Aralık.2017, 13:45
Merhaba Önder en güzel sağlam iş motoru bizim tamirciye yönlendirelim sahibi sefaköy'e Ahmet ustaya makinayı götürsün Ahmet usta makinaya bakar durumunu sana söyler daha güvenli olur 8)
Ahmet usta tel : 0536 6135944

DarkMacros
04.Aralık.2017, 15:18
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. :) Batuhan kardeşime sonsuz teşekkür gidip baktı. Gerekli bilgileri verdi. Fotoğrafları fln yolladı. Çok teşekkür ederim herkese :)

DarkMacros
04.Aralık.2017, 15:19
Önder bu hafta fuarımız var, o nedenle baya bir yoğunluğum var, yoksa kesinlikle gider bakardım. Yardımcı olamadığım için üzgünüm.

Bu arada bu hafta sürekli yağış ve salı çarşamba karla karışık yağmur veriyor. Motora baktırmak için de yolculuk yapmak içinde çok uygun bir hava yok.
Haftaya hava şartları daha iyi olursa biraz beklemeni tavsiye ederim.

Teşekkür ederim abi :) Hallettik Batuhan kardeşimle. Maalsef sıkışık bi zamanda halletmek zorundaydım :)