PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İZMİRDE HAFTA SONU ORGANİZASYONU....

deep-impact
11.Eylül.2007, 20:42
Evet arkadaşlar izmirde uzun süredir beklenen organizasyonu inşallah bu hafta sonu gerçekleştiriyoruz mümkün olduğunca çok katılımın olmasını ümid ediyorum öncelikle pazar sabahı saat 10:00 da lozan meydanında buluşuyoruz ve sonrasında seferihisar yelkide sabah kahvaltımızı yapıp oradan gümüldür ürkmez üzerinden kuşadasına varırız bu arada diğer mola yerlerini kahvaltı sırasında belirleriz tabi dönüş saatinide ne dersiniz arkadaşlar evet parmakları görelim

1.SERDAR (deep impact)
2. ?

deep-impact
12.Eylül.2007, 02:55
bu arada bir kaç regalci arkadaşa cepten mesaj attım ama malesef altı kişiye ulaştım üçü fos çıktı diğer üçünden de daha haber yok ne yapalım bakalım sonunda kaç kişi olucaz.

emrahss
12.Eylül.2007, 08:14
Abi rotaya bak, hizaya gel. Ne güzel İzmir be.. Acayip özledim. Benim terime de gezin dostlaaaarr..

hakkı
12.Eylül.2007, 10:07
ben varım. gümülüdür yolu benim zevkle katettiğim yollardan biridir. bol virajlı ve temposu yüksek bir yol. oldukca zevkli olacak.

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 10:48
Geçen hafta ordan geçtim azda olsa mıcırlı bölgeler var ama çok keyifli bir yol

getto
12.Eylül.2007, 11:18
ah be ehliyet ah...söz veriom şu ehliyet gelsin o aralar işlerimde hafiflicek italyaya bile geliriim

deep-impact
12.Eylül.2007, 14:17
1.SERDAR (deep impact)
2.HAKKI.

trapezus
12.Eylül.2007, 15:04
ehlıyet kardesım .eylul 25 den sonra hep bırlıkteyız..

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 16:37
Yazılı sonuçarı ne oldu

sancezz
12.Eylül.2007, 22:14
yaa dostlar sıze ıstanbuldan takvıyemı gondersek ne ızmırlı regalcıler hadı cosun da meydan bos kalmasın :oops: :oops: :oops:

deep-impact
12.Eylül.2007, 23:19
Vallaha bize biraz takviye gönderirseniz seviniriz.iki kişi ile olmaz bu iş.

sancezz
13.Eylül.2007, 00:17
Vallaha bize biraz takviye gönderirseniz seviniriz.iki kişi ile olmaz bu iş.dostum sız yarın aksam cıkın yola bızım buraya gelın en ıyısı :cheesy: :cheesy: :cheesy:

handojoe
13.Eylül.2007, 00:20
yahu bu izmir grubuda bir tuaf doğrusu... bu izmir in fiziki ve sosyal yapısından mı kaynaklanıyordur nedir...

kimse böyle organizasyonlara gerek duymuyor demek...

sancezz
13.Eylül.2007, 00:25
yahu bu izmir grubuda bir tuaf doğrusu... bu izmir in fiziki ve sosyal yapısından mı kaynaklanıyordur nedir...

kimse böyle organizasyonlara gerek duymuyor demek... abıcım sasılcak bırsey hemde bız ıstanbulun 4 bıryanından gelıyoruz ortak noktamıza o kadar yol trafık cılesı ızmırlı dostlardan tık yok :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

deep-impact
13.Eylül.2007, 00:37
Ya arkadaşalar daha eski başlıklara bakın hep ben birşeyler yapmaya çalıştım ama katılan sayısı ikiyi geçmedi pazar dedik olmadı ctesi dedik olmadı ya ben anlamıyorum ne olacak yalan yok .Bende gezi yaptıkları :( :( vakit motordelisi ile gidiyorum ne yapayım. :(

handojoe
13.Eylül.2007, 00:42
Ya arkadaşalar daha eski başlıklara bakın hep ben birşeyler yapmaya çalıştım ama katılan sayısı ikiyi geçmedi pazar dedik olmadı ctesi dedik olmadı ya ben anlamıyorum ne olacak yalan yok .Bende gezi yaptıkları :( :( vakit motordelisi ile gidiyorum ne yapayım. :(

sen motor sürdüğün yer5de ol dostum ve kimseyide bekleme

en kızdığım şey birini beklemek... zaten motorcu felsefesinde beklemek diye birşey yoktur...

basarsın gaza ve gidersin...

deep-impact
13.Eylül.2007, 00:48
önerini dikkate alıcam handojoe.

getto
13.Eylül.2007, 13:01
kendi adıma sölüyorum ehliyeti almadan arka markete bile giderken düşünüyorum oyüzden dışarı çıkamam acı bir tecrübe yaşadım çünkü...ama inan dostum şu ehliyeti kapayım enazından o sayı 2 değil 3 olucak garanti veriyorum sana deep dostum

deep-impact
13.Eylül.2007, 13:52
tamam getto sende al şu ehliyeti olcak bişeyler olcak .

hakkı
13.Eylül.2007, 13:54
getto ben yanımda 1-2 arkadaşla gelme durumum söz konusu olabilir. onlar regelci değil. umarım bir sorun olmaz.

deep-impact
13.Eylül.2007, 13:55
vallaha hiç sorun olmaz abi regalci sayımız az ki çok olsada artık senin dostların bizim dostlarımız artık.

getto
13.Eylül.2007, 14:20
yok abi ne sorunu...buhafta hariç uygunum exstra bişi çıkmazsa tabi..acentada çalışıorum ve malum bayram yoğun dönem neyin nolduu belli olmuyo

ozzymania
14.Eylül.2007, 10:48
İzmir buluşun artık.Yazın başından beri buluşulacak sanırım, ilk buluşmanızmı olucak?

deep-impact
14.Eylül.2007, 17:52
arkadaşlar gezi ile ilgili resimler
http://www.motosiklet.net/forum/gezi...resimleri.html daha önce yaptığımız ilk ve son gezimiz.buyrun bakın aynı havada geçmesini ümüd ederim:

madasret
14.Eylül.2007, 20:17
ah be serdarım deepim impactım sen hala vazgeçmedin mi bu sevdadan :)
benim iş durumunu biliyosun
yoksa hayatta yalnız bırakmam seni
hava da tam yol havası zaten :(

deep-impact
14.Eylül.2007, 20:22
http://img209.imageshack.us/img209/2170/dsci0012mm2.th.jpg (http://img209.imageshack.us/my.php?image=dsci0012mm2.jpg)

abi seni görmek güzel engin abi ancak pazar günü toplana biliyoruz senin hiçmigelme ihtimalin yok be abi.bu arada yukarıda ilk ve son kez yaptığımız gezi fotosu.

Rüzgar
14.Eylül.2007, 22:10
selamlar 21.Eylül deki toplantıya gelmeye çalışacağım.Uzun zamandır yok idim döndüm.Sevgiyle kalın. :mrgreen:

hakkı
15.Eylül.2007, 18:25
yarınki geziye gelecekler; yanınıza güneş kremi, mayo, havlu, palet, gözlük, cansimidi ve kolluk :D gibi malzemelerinizi almayı unutmayın. hernekadar hava serinlesene denizin en güzl zamanı. güzel bir koyda denize girilebilir.