PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir'den selamlar..

borazamet
10.Şubat.2018, 17:42
Tüm RaptorRiders ailesi üyelerine selamlar...

Ben Azamet, namıdiğer Bora. Öncelikle yıllar yıllar önce benim chopper sevdasına kapılmama vesile olan, yol yordam gösteren Celil Başkana (Celil Üstün) ve Buzz Bistrodan Emir Boss a (decimate-Emir Tanrıverdi) sevgilerimi iletiyorum.

Anadolu Üniversitesi'nde Maliye okuyorum, son sınıftayım. Forumu ve RR ailesini uzun zamandır takip ediyorum. Yıllardır hayalini kurduğum yol arkadaşıma Ekim’de kavuştum, sonunda aldım bir Regal :artiz:Alırken de forumda yazdığınız tavsiyelerden ve tecrübelerinizden fazlasıyla faydalandım, sanki forum değil motosiklet ansiklopedisi :) Motoru bir gazla aldıktan sonra ekipmana
param kalmadı, ekipmanlarımı tamamlamadan da RR Eskişehir teşkilatıyla iletişime geçmeyeyim dedim ama onlar benden hızlı davrandı ve tanışma cesaretini göstermemde katkıları büyük oldu. Tanıştıktan sonra gösterdikleri sıcakkanlılık ile daha ilk günden ailenin bir üyesi gibi hissettirdiler sağ olsunlar ve keşke daha önce tanışsaydık dedirttiler, RR Eskişehir'in tüm değerli üyelerine buradan teşekkürler 8)

Bir gün tüm RR üyeleriyle tanışma dileğiyle, tekeriniz düz bassın…
Son olarak ailenin büyüklerini telaşlandırmamak için belirteyim, bu hafta ekipmanlarımın çoğunu tamamlayacağım :cheesy:

:Rockn Roll:

centaur
10.Şubat.2018, 18:57
Yollarda ve bilhassa forumda aktif olman dileğiyle dostum; hoşgeldin 8)

downoflight
10.Şubat.2018, 19:20
Aramıza tekrardan hoşgeldin Azamet, buluşmalara katılmaya başlamış olsan da forumda tanışmak ailemiz için önemli :)

ercan__genc
10.Şubat.2018, 19:41
Hoş geldin kardesim:Rockn Roll:

alibaba07
10.Şubat.2018, 19:46
Aramıza hoşgeldin.

CELİL
10.Şubat.2018, 20:13
Merhaba Azamet Eskişehir'den aramıza hoş geldin burada aramıza katılamadın kısmet Eskişehireymiş ama fark etmez orada'da dostlar arasındasın 8)

Mehmet A.
10.Şubat.2018, 20:23
öncelikle hoşgeldin. burada kimseye senin motorun yok ya da sen daha sürmeyi bilmiyorsun denmiyor. geliniyor tanışılıyor hoş muhabbetin tadına varılıyor. sonra mı tabiki aynısını sen senden sonra gelenlere yapılınıyor :D

Rutkay Ediz
10.Şubat.2018, 20:26
Aramıza hoşgeldin Azamet, forumda ve etkinliklerde aktif olman ve kazasız belasız bir şekilde yol arkadaşınla beraber olmanı diliyorum. 8)

Chopper_alp
10.Şubat.2018, 20:56
Hoşgeldin RR ailesine bende senin gibi öğrenciyim, Ankara'dayım. Birgün tanışmak umuduyla... [emoji106] :)

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömer
10.Şubat.2018, 21:54
Azamet aramıza hoşgeldin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nedemek
10.Şubat.2018, 22:05
Azamet hoş geldin, çok şanslı bir teşkilatın içindesin ;) motorun hayırlı olsun ve tekerin düz bassın 8)

Oğuzhan Ocak
11.Şubat.2018, 01:26
Dostum tekrardan hoşgeldin aramıza[emoji869]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

acryvz
11.Şubat.2018, 01:31
Aramıza hoşgeldiniz ...

Rusgarguler
11.Şubat.2018, 02:09
Bu sıcak aileye, RR ailesine hoşgeldin [emoji106][emoji869]

NOKİA 3310 kullanılarak gönderildi.

Zafer
11.Şubat.2018, 18:13
Azamet hoş geldin, motorun hayırlı olsun ve tekerin düz bassın.

mersinorhan
11.Şubat.2018, 18:32
Azamett hos geldin tekerin düz bassın. Kazasız, belasız sürüşler dilerim.

SM-J330F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FouL
11.Şubat.2018, 18:50
Azamet hoşgeldin RR forumlarına.. Yeni makinan hayırlı olsun.. Festivallerde yüzyüze tanışırız işallah..

aycanblmts
11.Şubat.2018, 19:02
Azamet hoş geldin tekerin düz bassın