PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : müzik meselesi...

moonchild
12.Eylül.2007, 13:40
Arkadaşlar hiçbirimiz birer GoldWing sahibi olmadığımız için motosiklet tepesindeyken müzik dinleme arzumuzu motosikletin özkaynaklarıyla karşılayamıyoruz... (Ya da sizin öle bi arzunu yoktur belki de, beilmiyorum) Dolayısıyla taşınabilir bir müzik kaynağı ve kulaklık marifetiyle bu isteğimize cevap verme seçeneği kalıyor geriye. Son 2 aydır ben mp3 çalarım olmadan motora binmiyorum diyebilirim ve tehlikeli-uygunsuz bir davranış olduğunu bile bile bunu yapıyorum... Şimdi bu bağlamda 2 sorum olacak herkese:

1- Motosiklette müzik dinlenir mi? "Yaa aslında yapmamak lazım tabi ama illa yapacaksan da şöle şöle yap" diye bir çözüm önerisi olan var mı?

2- Bu soru motosiklet kullanırken müzik dinleyenlere yönelik: En çok ne dinlemeyi seviyosunuz? Direk sanatçı/şarkı şeklinde yapalım isterseniz, temiz olsun... Olmazsa daha genel bişeyler de kabulümdür :D

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 13:48
Ben motordan gelen sesleri dinliyom çok zevkli herseferinde başka başka sesler geliyo bigün patlıcak ama hadi hayırlısı

Esas konuya gelince bence dinlenmez bu kadar dikkatsiz şöförlerin olduğu bir trafikte dikkat dağıtmaya gerek yok çalınan kornaları sağdan soldan yanaşan araçların motor seslerini duymak lazım diye düşünüyorum

ayhan67
12.Eylül.2007, 14:07
:mrgreen: egzostan gelen nameğler varken dıger kuru seslere ne gerek var.ayrıca etraftan bi haber motor kulalnmakta cabası. BENCE ÇOOOOOOOOOKK TEHLIKELI BIR OLAY.özellikle bızım ülkemızde. bilmem anlatabıldınmı arkadaslar :(

agresus
12.Eylül.2007, 14:14
Valla, şu kulağın dibine kadar giren kulaklıkları kullanmadıktan sonra bi sorun olucağını zannetmiyorum... hattı zatında dinliyorumda bazen... dış sesleride gayet net duyuyorum...bi de şu kask içine monte edilen kulaklık sistemleri var ya, onlarla denemek lazım...

gidikurt
12.Eylül.2007, 14:15
Arkadaşım moonchild deliirdinmi ölmekmi istiyosun sen motor kullanırken en önemli şey DİKKAT sen mp3 çalar dinleyerek Dikkatini oraya vererek ölüme davetiye çıkarmış oluyorsun.Bence çok TEHLİKELİ VE YANLIŞ BİR DAVRANIŞ gerisi sana kalmış hayat senin hayatın. :evil: :evil: [smilie=redcolorz3_pdt_11.gif] :x

emrahss
12.Eylül.2007, 14:19
Bence bir sakıncası yok, bangır bangır bağırtmıyorsan. Ama bağırtmadan da zor, çünkü motor çok gürültülü. Dış sesleri duyabildiğin müddetçe sorun yok bence, özellikle şehirlerarası yollarda..

agresus
12.Eylül.2007, 14:22
Şehirler arası yolda illa ki gerek... hele tek başınaysa bazen uykusu bile geliyo insanın...

doğan
12.Eylül.2007, 14:25
ben hiç yolda müzik dinlemedim ama uzun yolda keyifli ama şehir içinde tehlikeli olabileceğini düşünüyorum.

moonchild
12.Eylül.2007, 14:27
Müzik dinlerken dikkatini müziğe verdiğine inanmıyorum doğrusu mileydim. Ben hemen hemen herşeyimi müzik dinleyerek yapıyorum ve iki zevkimin çakışıp birini elimine etmesine göz yumamadığım için motor kullanırken müzik dinlemeye başladım... Ve şunu farkettim, zaten motorun gürültüsünden bi halt duyulmuyomuş! Yani motor sesinin fonuna biraz müzik ekleyince hayatımda çok büyük bi değişiklik olmadı... Elbette trafiğin sesini bloke edebilecek kadar bağırtıyor değilim müziği, zaten gazı biraz açtın mı motosiklet kendini müzikten fazla duyuruyo..

Tek sıkıntı dinlediğiniz müzik türü olabiliyo... Bazen çok gaz şarkılar denk geliyo, o zaman tehlikeli oluyo galiba! :D

agresus
12.Eylül.2007, 14:33
Eveettt olabiliyo moonum chidım topik açarım... bi born to be wild felan, smoke on the water olmuyo... olunca gaz oluyo... insan kendini bişi sanıyo... aman aman... evlerden uzak... olmaz olsun o parçalar...

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 14:35
Evlere yakın Motordan uzak olsun ....Olmamı be ya

doğan
12.Eylül.2007, 14:36
merak ettim şimdi bu parçaları. nassı bişi acepp..

moonchild
12.Eylül.2007, 14:40
Bi Living After Midnight olsun, bi Breaking The Law olsun, bi Night Crawler olsun Boğaz Köprüsü'nde terso hareketler yaptırıyo adama...

Buyrun Ikarus Sendromu (http://www.ikiteker.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=679&highlight=sendrom)na davet!!! Allah hepimizi korusun!!

gidikurt
12.Eylül.2007, 15:13
Siz bilirsiniz kullanan sizsiniz ben bence cevap yazdım sence sorun yoksa , bence hiç sorun yok :):):):):):):)

ozzymania
12.Eylül.2007, 15:15
Muzik canlı canlı yada yerinde dinlenilir.Ama şehir içinde motor üzerinde asla.

MotoJunior
12.Eylül.2007, 16:44
tesisat düzgün yapılırsa neden olmasın cok zevkli oluyo

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 16:55
Çantanın ön tarafına kolonları koycan içinede mp3 çalar bide anfi işlem tamam

inci
12.Eylül.2007, 19:09
ben de dinliyorum ....(dinliyordummmmmmmmmm:( .)ama tek kulaklık takıyorum,bu kez de müzik sesi çooook az geliyo yinede idare edilir...

aslanburclu
12.Eylül.2007, 19:20
şu çorbaya bi kaşıkta ben atayım ... yawwww niye dinlenmesin mesela ben kendi imalatım cep telefonumun kulaklığını kaskıma düzenledim otamatik durumunada aldımmı hem radyo hem mp3 hemde tlf.görüşmelerimi 4 4 lük yapıyorum yolada,trafiğede,motorumada, kendimede gayet hakimim .... hatta eskişehirde örneği yolu kaybeden bizden kopan 4 tekerle gelen kino ve okan bana gayet rahat ulaştı ve buluştuk....

hadi bakalım ne tehlikesi var kolaylık ve zevkinden başka sizi tatlı su motorcuları sizi 8)

MotoJunior
12.Eylül.2007, 21:10
kulaklıkla falan olmaz arabadakı gibi dinlemek lazım

okan
12.Eylül.2007, 21:13
şu çorbaya bi kaşıkta ben atayım ... yawwww niye dinlenmesin mesela ben kendi imalatım cep telefonumun kulaklığını kaskıma düzenledim otamatik durumunada aldımmı hem radyo hem mp3 hemde tlf.görüşmelerimi 4 4 lük yapıyorum yolada,trafiğede,motorumada, kendimede gayet hakimim .... hatta eskişehirde örneği yolu kaybeden bizden kopan 4 tekerle gelen kino ve okan bana gayet rahat ulaştı ve buluştuk....

hadi bakalım ne tehlikesi var kolaylık ve zevkinden başka sizi tatlı su motorcuları sizi 8)valla yaşar baba.. senin o buluşların olmasa biz hala kino baba önde biz arkada eskişeeeri turluyoduk...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sancezz
12.Eylül.2007, 21:51
uzun yola cıkarken ılk ısım cd calarımı yada radyomu yanıma almak muzık dınleyerek yol almak bambaska bır duygu hem surusun daha zevklı oluyor ve vakıt daha cabuk gecıyo muzıksız cıkmam abııı :mrgreen: :mrgreen:

aslanburclu
12.Eylül.2007, 22:04

mehmedim tombalağım ..... sen ne dersin yaw al kaliteli bir kulaklık..hassas bir mikrofon da gör bakalım hatta araba kullanırken bile onları takarsın.........çastıkı çastıkı hobaaaa diye gidersin.....

sancezz
12.Eylül.2007, 22:06

mehmedim tombalağım ..... sen ne dersin yaw al kaliteli bir kulaklık..hassas bir mikrofon da gör bakalım hatta araba kullanırken bile onları takarsın.........çastıkı çastıkı hobaaaa diye gidersin..... :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ABII OLDURDUN BIZI YAA :mrgreen: :mrgreen:

barismert
12.Eylül.2007, 23:31
kesinlikle 10 numara oluyo artcım yoksa eger kulaklıgım var herzaman

MotoJunior
12.Eylül.2007, 23:41
yasar baba kulaklıkla sadece sen dinliyosun artcı hakkı ne oldu. olmaz tesisat yapılır geniş geniş dinlenilir. gezilerde bile aç sesi güzel olur

sancezz
13.Eylül.2007, 00:07
yasar baba kulaklıkla sadece sen dinliyosun artcı hakkı ne oldu. olmaz tesisat yapılır geniş geniş dinlenilir. gezilerde bile aç sesi güzel olurarkada artcı varken bızım motorda sohbet etmeye doyum olmuyo yalnız olunca dınlemek sarıyor :cheesy: :cheesy:

aslanburclu
13.Eylül.2007, 00:10
memedimmmmmmmmmmmmmmm.

teknoloji çok büyüdü yaw FM transmitter diye bi cihaz var al tak motora aç tlf.nun radio durumunu tak flaşdiskini ve mp3 veya mp4 cihazını tak kulaklığını yinede diyom çıstak çıstak devammmm

handojoe
13.Eylül.2007, 00:15
müzik dinlemenin hiçbir sakıncası olmaz hatta kişinin kendine güvenmesini sağlar, etraftan gelecek bir çok gereksiz seside duymamış olursunuz... tek eksisi kendi motorunuzdan gelecek arıza seslerini duymanızı engelleyebilir...

deep-impact
13.Eylül.2007, 01:00
Aslında tabii ki motorumu kullanırken müzik dinlemek hoş olur ama bana eksozun sesi daha hoş geliyor bilmiyorum.

deep-impact
13.Eylül.2007, 01:00
Aslında tabii ki motorumu kullanırken müzik dinlemek hoş olur ama bana eksozun sesi daha hoş geliyor bilmiyorum.

Aksu
13.Eylül.2007, 01:15
Motosiklette müzik şehiriçinde değilde şehirlerarası yolda dinlenir. Örneğin Ankara dan çıktım tek başıma Kapıdağ a gittiğimde yol düz ve en az 150-200 km. de bir mola veririm ve 100 km. sabit hızla gidiyorsun ve sıcak tepeden yakıyor uykun geliyor, bırak motoru arabada bile insanın uykusu gelir o monotonlukda.
Yani şehiriçi müzik hayır şehirdışı evet derim.

MotoJunior
13.Eylül.2007, 04:53
herzaman müzik iyidir. insanın gaz açmasınada engel oluyo rahatlık veriyo

moonchild
13.Eylül.2007, 11:04
herzaman müzik iyidir. insanın gaz açmasınada engel oluyo rahatlık veriyo

Abi sen okyanus sesi falan mı dinliyosun? Gaz açmaya engel oluyomuş :)

xerline
13.Eylül.2007, 13:33
Müzik güzel oluyor hatta hafif zırıltılarıda bastırdıgı için motorun sesi daha bir güzel geliyor. tabi herseyin bir sınırı var sesini iyi ayarlamak lazım. shut up & drive güzel acılıs parcası olabilir benim için

infinitedreams
13.Eylül.2007, 13:52
Moonchild; "Night Crawler" dediğini duydum... sakın ha millet, sakın. Zarar verir... üzer sizi (:

Motor dinlerken her tür müzik dinlenebilir... lafım yok. Ama cruiser kuulanıyorsan Heavy-Metal dinlemek zorundasın. İlle de yelpazem geniş diyorsan türevlerini de dinleyebilirsin tabi...

Bununla ilgili vakti zamanında bir siteye bir şeyler karalamıştım... burada da paylaşayım...

Heavy-Metal ve motosiklet ikilisinin nadir bir ilişiği vardır. Ne şekerle çay gibi tamamlayıcıdırlar, ne de çayla kahve gibi birbirinin yerlerini tutarlar. Buna rağmen temelde ikisinin de felsefesi aynı gibidir. Buna itiraz edecek kişiler çıkacaktır belki ama ben, bana çağrıştırdığı şekliyle anlatıyorum.
Öncelikle ikisinde de anarşist bir ruh vardır ama buradaki anarşi kelimesine takılmayalım. Sanayi işçilerinin isyanı dillendirmek amaçlı türettiği Heavy-Metal’de de, dört tekerin tek düzeliğinden kaçışın en gözde alternatifi motosiklette de aynı his var... kendini ifade edebilmenin dayanılmaz hafifliği ve …özgürlük.

İkisinin uyum içerisinde götürmenin milyon çeşit yolu var tabii ki. Ama bana sorarsınız, siz siz olun sakın ama sakın I Died For You gibi bir tavsiyeye kulak asmayın çünkü burada bu ikilinin uyumu ateşle baruta gibi olacaktır. Şarkının daha birinci dakikasında hızınızı arttırıp kaskınızın camını açarsınız ki, gözleriniz rüzgara dayanamayıp yaşlarını boşaltırken kan kırmızıya dönsün. Bu arada yaşlardan dolayı görüşünüzün azalması tehlikeli gibi gelebilir ama değildir. Çünkü sağlıklı bir görüşünüz olsa bile arayacağınız ilk şey size kurtulma şansı bırakmayacak azamette bir duvar olacaktır. Bu şarkıyı ille de dinleyecekseniz kapalı bir mekânda ve doktor kontrolünde dinlemenizi tavsiye ederim.

Her ne kadar bu sınıfa da girmese de benzeri bir örneği Moonspell - Alma Mater'da da görebiliriz. Bunda da aranan yer benzer tipte bir duvardır ama bu sefer amaç farklı. İlkinde ölmek için aradığınız duvarı bu sefer öldürmek için ararsınız... Neyi mi?.. tabii ki duvarı. İşte böyle bir merettir Alma Mater. İnsana insan olduğunu unutturur. Alma Mater dinleyen birinden kaçın, Alma Mater dinlerken motor kullanan birinden ise boşuna kaçmaya çalışmayın.

Doom metal dinlerken motor kullanmak uzun süreli bir aktivite olamaz. Bir gün dinlersiniz, iki gün dinlersiniz... sonra motoru bırakırsınız. Bu arada sahip olduğunuz her şeyi zaten bırakmış olursunuz ki motorun hemen akabinde sıra kendinizi bırakmaya gelecektir. İlle de sağlam bir final istiyorsanız tabutunuzu motosiklet biçiminde yaptırabilirsiniz.

Senfonik Metal dinleyicisinin, amaç ayakları yerden kesmekse eğer motoru falan olmaz. Arabası da olmaz. Hatta toplu taşıma araçlarına da binmez bunlar. Çünkü ayakları zaten yere basmaz bunların. Yolda yürüyen bir senfoknik'çiye dikkatlice bakın. Aslında yürümediğini, yavaşça süzüldüğünü göreceksiniz. Hem zaten motosikletleri olsa bile kullanabilecekleri mükemmellikte bir asfalt bulamayacakları için garaja kapatacaklardır.

Genel anlamda Death-Black dinlemekse trafik için büyük avantajdır. Üzerinizdeki kin, nefret ve ipimle kuşağım bla.. bla.. havası size öyle bir görünüm kazandırır ki trafikte sizi böcek zanneden kamyon şoförleri artık çekecek sağ bulamayıp şarampole yuvarlanırlar. İşte yollar sizin, istikametse Transilvania!..

Thrash metal dinleyicisi yola bakmaz pek. Hatta yolun ne olduğunu bile bilmez. Sinyal vermez. Vermesi gereken bütün sinyalleri İstiklal'de bira parası için yapar. “İlerden sağa dönmektense hiç dönmem lan” diyecek kadar dik kafalıdır. Çünkü kuralları kendi yazar. Elciklere kendi saçlarından püskül yapanları bile vardır. Böyle bir thrasher'ın arkasından su dökmeyin çünkü gittikleri yerden asla dönmezler.

Nu Metal dinliyorsanız –ki nu aslında metal falan değildir- söyleyecek pek bir şey yok. Yazın mahalledeki bütün kızlara havanızı atıp hemen satın motoru ve yerine bir Honda Civic alın. O dört tekerin ortasında istediğiniz kadar Linkinpark falan dinleyin ama lütfen benim yanımdan geçerken camı açmayın.

Power metal ise başka bir olaydır. Elinize bir ortaçağ haritası alır, belinizde kılıçla ipek yolu üzerinde Çin’e doğru çıkarsınız yola. Helloween’ın bitimine doğru sona dayanan kadran Manowar’la beraber size yetmez olur ve motorla görev değişimi yapıp bu sefer siz altta motor üstte son halinden biraz daha hızlı olarak yolunuza devam edersiniz.

Ve Heavy Metal… Motosiklet kullanmanın en ekonomik yolu. Çünkü heavy dinlerken motorun benzini bitmez. Bitse de sorun değil zaten. Depoya doğru iki ölçek Ironmaiden, Motorhead falan dinletin bakın bakalım ne oluyor. Konuyla ilgili hayati bir tavsiye olarak söyleyebileceğim şeyse asla ama asla o doğaüstü sololar ve Ozzy çığlıklarıyla viraja girmeyin. O esnada muhtemelen tekerlekler havalanacağı için başınıza ciddi bir sorun açabilir.

yenikoylu_ua
13.Eylül.2007, 14:04
Yaw Müslümbabayı(tabi şarkıcı olanı) dinlesekte ağır ağır yol alsak olmamı

moonchild
13.Eylül.2007, 14:28
Infinite; ama Night Crawler da pek bi iyi gidiyo be motorun üstündeyken... Naapcaz yani Before The Dawn mı dinlicez? Hadi olmadı Painkiller'a falan dönelim, ne diyim...

Modum; Müslüm Baba'nın yeri ayrı! An olur onu da dinleriz be abi!!

ozzymania
13.Eylül.2007, 14:51
Motor üzerindeyken six feet under dinlemeyi hiç düşünmem bile.Artık bariyerlerle yada asfaltla özdeş olurum heralde.

http://www.youtube.com/watch?v=APZAIiYY33o

infinitedreams
13.Eylül.2007, 17:04
Infinite; ama Night Crawler da pek bi iyi gidiyo be motorun üstündeyken... Naapcaz yani Before The Dawn mı dinlicez? Hadi olmadı Painkiller'a falan dönelim, ne diyim...

Modum; Müslüm Baba'nın yeri ayrı! An olur onu da dinleriz be abi!!Ben Night Crawler'a sakın diyorum, sen Painkiller'dan bahsediyorsun. En iyisi Judas.. kabul ama, Death'in cover'ını dinlersen ölürsün. Ozzy'nin bahsettiği SixFeetUnder'la aynı yere gömersin motoru.

İlle de dinleyeceksek Turn The Page dinleyelim, Wasted Years dinleyelim..

Not: Night Crawler güzeldir, Painkiller güzeldir, çünkü Heavy'dir.

sancezz
13.Eylül.2007, 21:21
Motor üzerindeyken six feet under dinlemeyi hiç düşünmem bile.Artık bariyerlerle yada asfaltla özdeş olurum heralde.

http://www.youtube.com/watch?v=APZAIiYY33oyaa ozı abım su ıllet herıflerı nasıl dınlıyonuz yaa hav hor hann touh forr hıvvv aynen bole bı sarkı :P :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen:

ozzymania
13.Eylül.2007, 21:39
Sen dinlediğin illetleri nasıl dinliyorsan öyle dinliyoruz sancez, kulağımızla.
Ayrıca herkesin muzik zevki kendine göredir bu yüzden yargılamak yada isim takmak yakışmaz.

sancezz
13.Eylül.2007, 21:41
Ayrıca herkesin muzik zevki kendine göredir bu yüzden yargılamak yada isim takmak yakışmaz.ozzı abım cok ozur abım ben senın gır gır yaptıgının snmıstım sonradan dusundumde bu senın tarzındı haklısın zevkler renkler tartısılmaz yanlısım olduysa bagısla ok abım :( :(

ozzymania
13.Eylül.2007, 21:52
Ayrıca herkesin muzik zevki kendine göredir bu yüzden yargılamak yada isim takmak yakışmaz.ozzı abım cok ozur abım ben senın gır gır yaptıgının snmıstım sonradan dusundumde bu senın tarzındı haklısın zevkler renkler tartısılmaz yanlısım olduysa bagısla ok abım :( :(

seni en kısa zamanda bi heavy metal konserine götürmeyi düşünüyorum.Hatta düşünmüom yapıcam. :)

sancezz
13.Eylül.2007, 21:58

seni en kısa zamanda bi heavy metal konserine götürmeyi düşünüyorum.Hatta düşünmüom yapıcam. :) bende kopmassam ne olayım bu gunden ıtıbaren saclarımı uzatıyom hadı bende o soyledıgınden olucam :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

inci
13.Eylül.2007, 22:29
hiç EVANESCENCE nin "BRİNG ME TO LIFE" sini motorsiklet kullanırken dinlediniz mi ...? tavsiye ederim bir kere dinleyin ...

sancezz
13.Eylül.2007, 22:39
hiç EVANESCENCE nin "BRİNG ME TO LIFE" sini motorsiklet kullanırken dinlediniz mi ...? tavsiye ederim bir kere dinleyin ... ben ne zaman radyoda bu sarkılar cıkınca frekansı deısıyom yaa bu sarkıyı dınleyınce kopuyom motor her seferınde hararet yapıyor cokmu basıyoz ne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inci
13.Eylül.2007, 23:17
ben yazacaktım mesajımın altına "dinleyecek olanlar aman dikkat " diye...benim elimin ayarı kaçıyo bu şarkı ile motosiklet kullanırken ;)

agresus
13.Eylül.2007, 23:49

wisky in the jar da iidir, metallica coverı tabi ki... amma velakin artıkın trashı kaldırmıyo kafam... judas falan ağır geliyo...

sancezz
13.Eylül.2007, 23:57

wisky in the jar da iidir, metallica coverı tabi ki... amma velakin artıkın trashı kaldırmıyo kafam... judas falan ağır geliyo... sebnem ferah. teoman ozlem. tekın .hayko cepkın. vs favorı cok tarz bu bende :cheesy: :cheesy:

agresus
14.Eylül.2007, 00:05
bu da bi tarzzz... ii de bi tarz... ama ben onları da dinleyemiyorum be sancessimmm... teoman pao ağlıyo gibi, şebnem sürekli baarıyo sankim, özlemin mevzuu hepten bi karışık... ama ii kız özlem... insan olarak seviyorumda müzik olarak bazı bazı bana uzak geliyo... bi de özlem süpper bi oyuncu, doğal yetenek kız...

sancezz
14.Eylül.2007, 00:11
bu da bi tarzzz... ii de bi tarz... ama ben onları da dinleyemiyorum be sancessimmm... teoman pao ağlıyo gibi, şebnem sürekli baarıyo sankim, özlemin mevzuu hepten bi karışık... ama ii kız özlem... insan olarak seviyorumda müzik olarak bazı bazı bana uzak geliyo... bi de özlem süpper bi oyuncu, doğal yetenek kız... yok abım teoman ıcıyo ıcıyo sarkı soluyo zaman zaman kopuyor hayattan normaldır. sebnem cok ıcten ısyanını dıle getırerek sarkısını soyluyor zaman zaman tabıkı o da damarına basılmıs gıbı cıglık cıglıga kalıyorsa bu onun ruhunun ne kadar bagımsız oldugunu anlatıyor bızde onun gıbı dusunup sarkılarını kendımızle ozlestırıyoruz.ozlem tekıne gelınce ozgur kızım benım cok sevıyorum onu o da bır motorcu oyunculukta da cok deneyımlı ve o kadar dogalkı fılımlerınde yapmacık hıc bır rolunu goremedım ve onun fılmlerını asla kacırmam agresus abım ıyıbır gozlemcısın :cheesy: :cheesy: :cheesy:

agresus
14.Eylül.2007, 00:16
ben özlem tekinle mucizeler kumpanyasında çalışmıştım, film işi gibi değildir canlı performans... abla sahnede döktürüyodu, her oyunda yeni bi şeyler ekliyodu... hatta meltem cumbul acaip kıl oluyodu bu duruma... değişmeli oynuyolardı rolü... meltemin oynadığı oyunlar daha soğuk geçiyodu, özlemin çıktığı oyunlarda ise seyirci yıkılıyodu...

sancezz
14.Eylül.2007, 00:19
agresus abım gorunen koy kılavuz ıstemez hesabı bı zamanlar koylu kızı zeynoydu benı uyuz edıyordu ama gecen gunku hokkabaz fılmı tv verdıler sınemaya gıdememıstım cok hayran kaldım o fılme :cheesy: :cheesy:

agresus
14.Eylül.2007, 01:12
ewwettt... leziz bi filmdi...

aslanburclu
14.Eylül.2007, 01:15
ewwettt... leziz bi filmdi...

yaw ne diyonuz ne yazıyonuz ben bişiycikler annamıyom :roll: :roll: :roll: :?: :?: :cry: :cry: :? :?

ToMCaT
14.Eylül.2007, 06:20
boş ver yaşar baba sen... bunlar başka şeyler konuşuyo sen aç TRT fm i heryerde çeker o ....

ozzymania
14.Eylül.2007, 10:23
Yakında konu motor üzerindeyken hangi filmleri seyretmeyi seviyorsunuza kadar gidecek.

moonchild
14.Eylül.2007, 11:21
Yakında konu motor üzerindeyken hangi filmleri seyretmeyi seviyorsunuza kadar gidecek.

Yok abi.. Motor üstündeyken film seyredilmez! Etrafı seyredicen... Ama yine de Goldwing'i vücuda getiren zihniyet yakında DVD player falan koyabilir motora :) O zaman onu da konuşuruz! Neler konuşmuyoruz ki bu sayfalarda!!

alper_tim
14.Eylül.2007, 12:47
ben de motor üstünde müzik dinliyorum
genelde metallica,slipknot,system of a down,pentagram
bazende slow yerli yabancı
çokda zevkli oluyor ama 2 kulaklığı birden takmıyorum

yenikoylu_ua
14.Eylül.2007, 12:56
ben de motor üstünde müzik dinliyorum
genelde metallica,slipknot,system of a down,pentagram
bazende slow yerli yabancı
çokda zevkli oluyor ama 2 kulaklığı birden takmıyorum

Bence böle ugulanabilir

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

sancezz
14.Eylül.2007, 14:28

Yok abi.. Motor üstündeyken film seyredilmez! Etrafı seyredicen... Ama yine de Goldwing'i vücuda getiren zihniyet yakında DVD player falan koyabilir motora :) O zaman onu da konuşuruz! Neler konuşmuyoruz ki bu sayfalarda!!evet ozzı abım haklı su anda araclarda tv var neden motorlarda olmasın dımı allah hergun bırden cok kaza mac ızlerken uzun yola gıden motorları dusunemıyorum holllleryyy goooollllalllak gümmmmmmmmmmmmmmm asırı fanatık surucu meftah :idea: :idea: :idea: :P :P :P :oops:

berker
15.Eylül.2007, 21:55
aslında dinlemek güzel olur ne kadar tehlikeli olsa da zevk işte...
bu arada moonchild king crimson'un moonchild mı diye sormadan edemeyeceğim :))

snakesawar
10.Kasım.2007, 15:25
jimi dinlenir mi acaba görücez hele bi alalım motoru! şöylee sola attıkca gaza gelir insan. dun aksam babam motor almanı istemiyorum dedi. bosver b sınıfı ehliyet al biraz uzerine para koyiim araba alırız iyi kötü birşey dedi. ben de hayır dedim. babamın motor kazası var gencken. amcam sürerken babam da arkasındaymış ve düşüyorlar babamın pacası dişlilere takılıyor ve metrelerce sürükleniyor. koruma vs yok tabi. babam tramva geçiriyor ve hafıza kaybına ugruyor bu sebepten annemle babam motor istemiyor. ben de onlara herturlu korumayla binecegime ve zaten aldıgımmotorun da cok hızlı gitmedigini söylüyorum.

yeaks
10.Kasım.2007, 21:16
ben müzik dinlemeye bayılıyorum motor üstündeyken en sevdiğim sanatçı Regal Raptor şarkısı ise Benim Smokehead Egsozlarım..... :D:D:D

zoso
11.Kasım.2007, 03:53
jimi dinlenir mi acaba görücez hele bi alalım motoru! şöylee sola attıkca gaza gelir insan. dun aksam babam motor almanı istemiyorum dedi. bosver b sınıfı ehliyet al biraz uzerine para koyiim araba alırız iyi kötü birşey dedi. ben de hayır dedim. babamın motor kazası var gencken. amcam sürerken babam da arkasındaymış ve düşüyorlar babamın pacası dişlilere takılıyor ve metrelerce sürükleniyor. koruma vs yok tabi. babam tramva geçiriyor ve hafıza kaybına ugruyor bu sebepten annemle babam motor istemiyor. ben de onlara herturlu korumayla binecegime ve zaten aldıgımmotorun da cok hızlı gitmedigini söylüyorum.

tavsiye etmem dostum....jimi yi ben yürürken bile dinleyemiyorum ...ım başım oynuyor:) bir de SRV kesinlikle motor üstünde dinlenmez.

MaRaNtZz
14.Kasım.2007, 23:08
Sesi çok açmamak şartı ile hoş olur bence...

hakkı
15.Kasım.2007, 13:19
arkadaşlar ben motor üzerinde müzik dinlemiyorum. hemen açıklayayım; gezilerde eşimle birlikte bindiğimiz için interkom ile sohbet ediyoruz. hiç durmaksızın gittiğimiz en uzun yolu marmok a giderken yaptık, 2 saat 40 dk hiç durmadan yol aldık. zamanın nasıl geçtiğini anlamadık, bir baktık ki yolu yarılamışız sanki 5 dk gibi geldi. durma nedenimiz ise birlikte gittiğimiz diğer motorlu arkadaşın ihtiyaç molası vermek istemesiydi. uzun yollarda en iyi çözüm artçı (tercihen eşim) ile sohbettir. tabi her zaman eşinizi yanınızda götüremiyorsunuz. özellikle şehir içinde ve gün içinde genelde tek kullanıyorum. bu gibi durumlarda yolculuk kısa olduğu için her hangi biri ihtiyaç hissetmiyorum. ama arabayla gidiyorsam iş farklı, kablosuz mp3 hemen devreye giriyor.

Batis
15.Kasım.2007, 18:03
Dinlesen olmaz dinlemesen olmaz.Uzun yolda dinlenir gibi ama...Lamb of God , Kreator , Sodom fln dinlersem motorda da :x

O iş yaş :twisted:

Tayfun
15.Kasım.2007, 21:43
Her halükarda dinliyorum, sağ solu boşverin dünya umrumda değil :)