PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİL KAN LAZIM

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 15:14
Arkadaşlar Gülçinin(firstlady) babaannesi ameliyat olacak kan vermek isteyenler yarın sabah 09:00 gibi Eski adıyla Samatya SSK da olabilecekler haber verirlerse sevinirim

Kan grubu önemli değil takas yoluyla kan merkezi bu işi hallediyo ilgilerinizi bekliyorum

gidikurt
12.Eylül.2007, 15:20
kubilay sağolasın
kan vermek isteyen varsa eski adı samatya SSK yeni adı istanbul araştırma hastanesi kan merkezine gidilip form doldurulacak ve kan verecek okadar sağolun şimdiden
KUBİ sağolsun ben vericem dedi bir kişiye daha ihtiyaç var hepiniz sağolun

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 15:29
Güncelleme

Hadi arkadaşlar yanıma iki arkadaş arıyorum meyvasuları benden

speedygonzales
12.Eylül.2007, 16:18
Ben geliim dicem ama, benden almazlar herhalde, alsalar da, "bu ne lan böle " diipçöpe atacaklar.
Şaka bi yana, günlerdir, "kardeşlik , dostluk , arkadaşlık , kankalık" deyip te , böle önemli bir topic e ilgi göstermeyenlere anlam veremiyorum. Hani nerde büyükler, babalar, abiler, gençler,hızlılar, İstanbullular????
Hayretsiniz !!!!!

okan
12.Eylül.2007, 16:21
cuma olursa ben veririm.. o gün sabah istanbuldayım...

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 16:22
Allahrazı olsun abicim yarına lazımmış çıkar herhalde koskoca RR ailesinden 1 kişi daha gerçi iki lazım dediler ama aksilikler oluyo bazen uygun görmüyolar onun için 3 kişi gitmekte fayda var

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 16:58
güncel

gidikurt
12.Eylül.2007, 17:11
Kubi modum ilgin için sağol gerçekten çok sağol

GOKHAN
12.Eylül.2007, 17:38
Leydim benide yaz 3-5 ünite veriyim sizin için canım fedabe yanlız ben biraz erken gelırım orda kımı bulacam malum iş var hemen alsınlar kaçıyım

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 17:43
Kan merkezine gidip bir form dolduruyorsun Kimin için kısmınada ÜLKİYE ÇETİN diyorsun ama 9 dan önce almıyorlar galiba problem yoksa topiği kitlicem orda buluşup beraber halledebiliriz sanırım

GOKHAN
12.Eylül.2007, 17:45
Kan merkezine gidip bir form dolduruyorsun Kimin için kısmınada ÜLKİYE ÇETİN diyorsun ama 9 dan önce almıyor
lar galiba problem yoksa topiği kitlicem orda buluşup beraber halledebiliriz sanırım
tamam kardeşim samatyada buluşuyoruz bu denız kıyısındakı hastanedeyılmı

yenikoylu_ua
12.Eylül.2007, 17:49
Evet Sabah görüşmek üzere

Arkadaşlar göstermiş oldugu duyarlılıktan dolayı GOKHAN ve RR ailesiyle Röneparkta kısada olsa tanışma fırsatı bulmuş iş arkadaşım Gülere teşekkürlerimi sunuyorum

Aranan kanlar bulunmuştur.Konu Kitlenmiştir