PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karın Seni Aldatıyor.. Bir Dost Geyikleriiiiiiiiii

Deli çerkes
12.Eylül.2007, 21:28
+karin seni aldatıyor
-iyi de ben evli değilim ki?!
+pardon yanlış oldu, ama bak malum oldu demek evlenirsen dikkat et!
-oldu...

+karin seni aldatiyor,bi dost..
-kiminle?
+benimle
-hani dosttun lan essogluesek

+karın seni aldatıyor
- nası yani?
+o tereyağı diye masaya koyduğu aslında margarin
- deme yahu.vay kahpe

+karın seni aldatıyor, bir dost...
-umrumda değil ne hali varsa görsün.
+mehmet senin kadar ilgisiz, manyak bir adam daha tanımadım! hayvansın...
-nerimancım aldatacaksan aldat, bana niye anlatıyorsun ki dakka başı gizemli insan numarası yaparak...
+allah belanı versin, bana ne zaman değer vereceksin ühühühüh...
-ha ne? neyse...

+karin seni aldatiyor.
-sensin lan benim karim
+aldattim iste ne komigim dimi memduh . ay cok guldum kendime. hah haa

+karın seni aldatıyor
-vardir bir bildiği...

+karın seni aldatıyor
-boşver, hepimiz zaten hayatın garip girdabında kanat çırpışlarının sonsuza dek süreceğini sanan kelebekler gibi kendimizi aldatmıyormuyuz zaten?
+ saygılarımı sunarım

+alov! karın seni aldatıyor...
- yanlış numara güzelim, ben evli değilim.
+hass! ulan o zaman bu karı beni aldatıyor.
- nasıl yani?
+bana seninle evli olduğunu söyledi yalancı kahpe. iki senedir kocamla boşanacam para lazım diye iliğimi kuruttu kahpeee nerde lan o , vuracam şerefsizim.

+karin seni aldatiyor
-o zaman seninki de seni aldatiyor
+nasi beni de aldatiyor
-kapat telefonu
+kapat kapat gostercem
zırr
-karim seni aldatiyor
+oha hakkaten de aldatiyormus
-ya gordun mu
+gordum valla.
-neyse o zaman ben cekiliyorum artik. aldatan bir kadinla mi... aslaa..
+dedim sana.
-bay
+sana da bay.

+karın seni aldatıyor
-karı benim,boynuz benim,sen niye geriliyon ki..
+ Höö ???

sancezz
12.Eylül.2007, 21:34
nedır bu yaa hep karın senı aldatıyor sunu erkegın senı aldatıyor desek yaa bak o zaman kıyamet nasıl kopuyor :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

okan
12.Eylül.2007, 21:36
ehehehhhe.. çok güldüm yaaaa....harbi geyik haaa.... :mrgreen: :mrgreen:

aslanburclu
12.Eylül.2007, 22:00
bu nasıl geyik ya

arkadaşlar kadını kötü yola iten erkektir.......................................... .....

erkeğide kötü yola düşüren kadındır....................................

öyle demiş ve görmüş büyüklerimiz .................................................. ...

bilgilerinize 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :x :x

inci
12.Eylül.2007, 22:44
nedır bu yaa hep karın senı aldatıyor sunu erkegın senı aldatıyor desek yaa bak o zaman kıyamet nasıl kopuyor :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kıyameti kim koparacaktı sancezz?

aslanburclu
12.Eylül.2007, 23:14
hocam valla güzel soru eee buna cevap verecek çömez nerde bakim.. hocam-1 sancezz-0

sancezz
12.Eylül.2007, 23:42

kıyameti kim koparacaktı sancezz? aaaaa ıncı hocam meraba sey yaa kem kummm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: yanı canım kadın kısmına kocan senı aldatıyor dendıgınde kıyamet kopar sanırım :mrgreen: :mrgreen:

handojoe
13.Eylül.2007, 00:19

kıyameti kim koparacaktı sancezz? aaaaa ıncı hocam meraba sey yaa kem kummm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: yanı canım kadın kısmına kocan senı aldatıyor dendıgınde kıyamet kopar sanırım :mrgreen: :mrgreen:

erkek kısmınada "karın seni aldatıyor" dedin mi cinayet çıkar sanmıyorum o kesin...

sancezz
13.Eylül.2007, 00:28

erkek kısmınada "karın seni aldatıyor" dedin mi cinayet çıkar sanmıyorum o kesin... orası kesın :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inci
13.Eylül.2007, 00:38
ya bişey demiyorum diyincede kavgacı mı oluyoruz... bak gene hatunları kıyamet koparan olarak tabir etmişsin...peki bir adama karın seni aldatıyo desek bu örneklerdeki gibi mi olur ,yoksa bir cinayet haberimi okuruz gazetelerde ....

handojoe
13.Eylül.2007, 00:45
ya bişey demiyorum diyincede kavgacı mı oluyoruz... bak gene hatunları kıyamet koparan olarak tabir etmişsin...peki bir adama karın seni aldatıyo desek bu örneklerdeki gibi mi olur ,yoksa bir cinayet haberimi okuruz gazetelerde ....

malum toplumumuz erkekleri ellerinde çuvaldızla gezerken iğneleri mıknatıslara yapıştırıyorlar hep

ozzymania
13.Eylül.2007, 00:49
Karı koca arasına girilmez...

gidikurt
13.Eylül.2007, 10:05

Yine yapmışsın yapacağını ozzzyyyyy
İnci öğretmenim boşver sen onları bırak istediklerini söylesinler bırak onlar öyle mutlu oluyolar :):):):):) anladın dimi ne demek istediğimi incim :):):):)

yenikoylu_ua
13.Eylül.2007, 11:32
Kim karıştırdı gene ortalığı niye kızdırıyosunuz sitemizin bayanlarını Haaa

Sancezz cuma yandın benden sölemesi

müslüm baba
13.Eylül.2007, 12:04
Size gerçek bir hikaye anlatayım, sene 1980 Bayrampaşada bir servis firmasında çalışıyorum büronun arka sokağında bir patırtı koptu gittik baktık bir adam elleri kelepçeli evden çıkartılıyor arkasından 2 adet ceset , benim yanımda duran biri bağırdı kelepçeliye ulan ben yapmasını bilmiyormuydum, sordum hayırdır hemşerim adam anlattı, meğer ölenlerden biri adamın eski karısıymış, ben bunları 2 sene önce benim yatak odamda yakaladım hiçbirşey demedim giyinin gelin dedim,geldiler onlara madem birbirinizi istiyorsunuz o zaman hemen boşanma davası açayım sizde evlenin dedim ve yaptım evlendiler, aynı kadın bu seferde yeni kocasını aldatmış adamda çekip silahını hem kadını hemde aşığını öldürmüş, o yüzden bağırdım adama ben yapmasını bilmiyormuydum diye.

YORUM SİZİN

ozzymania
13.Eylül.2007, 12:10
herşeyden önce insan neden aldatır bunu sorgulamak lazım.
Ben şahsen ben motorumun üzerine gül koklamayı düşünmüyorum.Bazen başka güllerle ufak tefek sohbetimiz oluyor ama önemsiz derecede.
Bizim aşkımız bir üst modele kadar değil hurdalığa kadar :P

MotoJunior
13.Eylül.2007, 19:38
insan boşlıga düştüğü için aldatır

xageegax
13.Eylül.2007, 20:04
bence açgözlülük,merak,birkereden birşey olmaz
aldatmanın sebebi bunlar
halbuki ne farkı varki bir bayanın diğer bayandan bir erkeğin diğer erkekten
insan gibi yaşamayı dürüstlüğü v.s v.s bildikten sonra

ozzymania
13.Eylül.2007, 20:32
Neden hemen aldatılan aldatan diye sıfatlar koyuyorsunuz.
Belki aldatana tercih edilen kişi demek daha doğru olur, aldatılanada tercih edilmeyen kişi.
Ne var yani bunda bu kadar büyütülecek tercih edilmesini bilin olsun bitsin. 8)
Bir dosta yazık hem yıllardır ona buna telefon açmaktan sermayeyi telekoma yükledi.

sancezz
13.Eylül.2007, 21:00
Kim karıştırdı gene ortalığı niye kızdırıyosunuz sitemizin bayanlarını Haaa

Sancezz cuma yandın benden sölemesi ben zaten yanmısım abıı ramazandayım bır ay ızın verınde soneyım yoksam cok basım agrıyacak :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inci
13.Eylül.2007, 22:26

İnci öğretmenim boşver sen onları bırak istediklerini söylesinler bırak onlar öyle mutlu oluyolar :):):):):) anladın dimi ne demek istediğimi incim :):):):)

anladım tabii anladım ...hiç meraklanma ... :mrgreen:

sancezz
13.Eylül.2007, 22:41

anladım tabii anladım ...hiç meraklanma ... :mrgreen: ozzzım abım haklı karıkoca arasına gırmek koca karıyla dıdısmekten daha tehlıkelı dır... yazar sancezz

yenikoylu_ua
13.Eylül.2007, 23:04
Çocuk oyuncağımı bu uğraş didin evlen aradan biraz süre geçsin tercihim değişti o tercihli yola bigün tersten girerler tercih mercih kalmaz ortada