PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 100

Greywolf
12.Mart.2018, 19:44
100 mesaj atmam gerekli. Yazayim da saga sola yalandan saldirmaya elim gitmiyor. Kafamdaki soru duzgun kaliteli mi yazisayim yoksa 100 yapacam diye 2004 tarihinden itibaren zombi konular mi cikarayim.. Kural kuraldir saygi duyuyorum... Alakasiz seyler rakam dolsun diye yazarsam size samimi ve durust davranmamis gibi hissediyorum. Napacaz simdi. Herkese selamlar .....

CELİL
12.Mart.2018, 19:59
100 mesaj atmam gerekli. Yazayim da saga sola yalandan saldirmaya elim gitmiyor. Kafamdaki soru duzgun kaliteli mi yazisayim yoksa 100 yapacam diye 2004 tarihinden itibaren zombi konular mi cikarayim.. Kural kuraldir saygi duyuyorum... Alakasiz seyler rakam dolsun diye yazarsam size samimi ve durust davranmamis gibi hissediyorum. Napacaz simdi. Herkese selamlar .....

Merhaba Erdem düsüncelerinde haklısın rakam olsun diye masaj atmak doğru değil 8)
100 mesaj sınırı koymamızın amacı forumda arkadaşları aktif kılıp diğer arkadaşlarla kontak kurup yazışmalarını kaynaşmalarını sağlamak ve bu kaynaşmayı sağlayamadığımızda tam bir bütün olamayız örnek Eskişehir ekipdeki arkadaşlar burada bu kadar aktif olmasa Ankara ekibi burada bu kadar aktif olmasa yazışmalara katılmasa bu hafta sonu yaşadığımız güzellikleri yaşamamız mümkün değil o yüzden sürekli forumda aktif olun diyoruz 8)

centaur
12.Mart.2018, 20:00
Abi bunların hiçbirine gerek yok .. Günlük diyaloğa katıldığında bırak 100 ü binlere ulaşacaksın.. Zaten mesaj sayısının önemsenmesinin sebebi de bu.. Üyelerin günlük olarak aktif olmasını sağlamak.. Sabahları günaydın akşamları iyi akşamlar, online geyikte hoş-beş :) Geri kalan konulara da yorum,tecrübe,katılım vesaire.. Alıştığında bırakamayacaksın o kadar söylüyorum 8)

Greywolf
12.Mart.2018, 20:59
Celil baskanim forumun aktif kullanilmasini Alper baskanla beraber yillardir epmpoze ediyorsunuz. Ben evveliyatini da biliyorum ki size diger illerdeki kardeslerimizle temas olmasi acisindan son derece hem fikirim. Ben protesto olsun ya da aykirilik olsun diye yazmadim. Biraz buruk hissediyordum. Uzatmaya da niyetim yok umarim bir gun yuz yuze gorusmek nasip olursa daha derin dertlesiriz. Tesekkurler!

Greywolf
12.Mart.2018, 21:03
Ilker kardesim tamamdir o konuda sikinti yok. Tavsiyene uyarim. Teskkurler. Zaten aktif olarak takip ediyorum. Iste sikintiyi bi nebze sizle paylasabildiysem ne mutlu bana. Tum Esese selamlar sevgiler

İsmail Abi
12.Mart.2018, 21:08
Başta ben de Greywolf gibi düşünmüyor degildim ama sonra.. Dediğiniz gibi asıl mesele yeni insanlar tanımak,yeni tecrübeler kazanmak sanirim.Gerisi gelir zaten herhalde. :))

Hakan_
12.Mart.2018, 21:16
100 mesaj olunca ne oluyordu ? :)
Foruma ilk girdiğim zamanlar tüzük u okumuştum orada sanırım geçiyordu ama unuttum dönüp bakmadım da acikcasi.

Henüz bu platformda motorumu satın aldığım can abi haricinde kimseyle yuzyuze tanisamamis olsam da az önce baktım 60 kusur msj olmuş ki açıkçası çok aktif olamıyorum. Elbet zaman içinde 100 mesaj da oluruz çok takılmamak lazım diye düşünüyorum rakamlara. Ama umarım bir an önce 100 e ulaşırsın :)

Greywolf
12.Mart.2018, 21:28
100 mesaj olunca ne oluyordu ? :)
Foruma ilk girdiğim zamanlar tüzük u okumuştum orada sanırım geçiyordu ama unuttum dönüp bakmadım da acikcasi.

Henüz bu platformda motorumu satın aldığım can abi haricinde kimseyle yuzyuze tanisamamis olsam da az önce baktım 60 kusur msj olmuş ki açıkçası çok aktif olamıyorum. Elbet zaman içinde 100 mesaj da oluruz çok takılmamak lazım diye düşünüyorum rakamlara. Ama umarım bir an önce 100 e ulaşırsın :)
100 ve 300 bu iki rakam onemli :)

alibaba07
12.Mart.2018, 22:39
hiç mesaj kasma derdim olmadı. mesaj sayımı belli bir seviyeye getirmeye de çalışmadım. Forumda yeterince aktif olamadığımı düşünüyorum hatta. Arada sırada bile girsen foruma yeterli mesaj sayısının kat ve kat fazlasına ulaşırsın. günde 5 dakikanı ayır. kim ne yapmış bak.
ben bir çok insan tanıyorum ancak bir çoğunu hiç görmedim. Ben motosikletle ilgili birçok sorunun çözümünü biliyorum ama hiçbirini yaşamadım henüz.
forum olayının güzelliği de burda aslında. Antalya ile İstanbulu, Ankara ile Eskişehiri birbirine bağlayan bir bağ bu forum.
bizler de sırf bu yüzden forumda aktif olun istiyoruz. İl teşkilatları birbiri ile daha yakın olsun, derdi sıkıntısı problemi olana herkes uzaktan da olsa bilgisi ile de olsa yardımcı olabilsin. Sevincimizi, üzüntümüzü, derdimizi paylaşalım aradaki mesafelere aldırmadan istiyoruz.
Ben Kardeşliğimiz şehir sınırlarını aşsın istiyorum. Forum da bu konuda büyük bir araç ve bu aracı kullanalım istiyorum.
Sözün özü: Mesaj kasmak için mesaj atma. Kardeşimiz olmak istiyor isen forumda aktif ol mesaj sayın zaten artar. mesaj sınırlaması bu yüzden var.

FouL
13.Mart.2018, 00:18
RR yaz 100'e mesaj at 1 aylık full member üyeliğin aktif olsun : )

sanırım dostluk kardeşlik kolay kazanılıp vede kolaylıkla silinmesin istenmiş olabilir.. saygı duyduğum için mesaj sayısına ihtiyacım olmadığo halde, mutlulukla herdaim sizler gibi görüşemediğimiz dostlarımızdan forum sayesinde haberdar oluyorum (z). bu yüzden kural ve kaideler güzeldir. sonuçta 100, 300 vb. sembolik yönetimin iyi niyetdinden.. saygılar..

Uzman
13.Mart.2018, 00:54
Basaracazz basaracaaazzz erdem abi geliyorum☺😊

ercan__genc
13.Mart.2018, 01:13
:Rockn Roll:200 oldum ama 1.5 veya 2 ay var herhalde aday üyeye 600 mesaj doldururum bu zamanda :):Rockn Roll:

Chopper_alp
13.Mart.2018, 01:39
Bende zamanım bol olduğu için daha yavaştan alıyorum bu işleri, samimiyete önem veririm her zaman, gereksiz mesaj atmamaya çalışıyorum... Aktif kalmakta önemli, unutturmamak lazım kendinimizi. Bende 190 olmuşum bu arada [emoji3][emoji4]

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nedemek
13.Mart.2018, 09:42

ben buradaki herkesi birebir görüşebildiklerim hariç forumdan tanıdım ve belli bir samimiyet kurdum. sırf burada tandığım güzel insanları görmek için kalktım sadece onları görmek için Eskişehir'e gittim ve bir araya geldiğimizde sanki 10-15 senedir çok yakın olarak tanıdığım ama başka şehirlerde yaşadığımız için görüşemediğim insanlarla bir araya gelmişim gibi bir samimiyet, bir candan sarılma vardı orada.. mesaj sayım için hiç endişe etmedim hiç mesaj sayım kaçmış geri dönüp bakma ihtiyacı duymadım hatta bu mesajı yazarken kaçını mesajım olacak bilmiyorum :) eski konuları hiç hortlatmadım, gelene hoş geldin, sabahları günaydın, akşamları iyi geceler desen bile gerçekten adaylık sürecinde "tüzük" içerisinde belirtilen mesaj sayısına ister istemez ulaşıyorsun hatta biraz da online geyik'te bizlere tabir-i caiz ise muhabbete salça olursan ohoooo neler neler oluyor :) foruma vakit ayırıp girebildiğim zamanlar aşırı eğleniyorum gülmekten masa yumrukladığım zamanlarım çok oldu burada :) o yüzden mesaj sayını arttırma endişesini bırakıp birazcık eğlenmek birazcık da forumda sorulanlara cevap verirsen yeterince mesajı zaten gerekli zamanda atmış olursun 8)

:Rockn Roll:200 oldum ama 1.5 veya 2 ay var herhalde aday üyeye 600 mesaj doldururum bu zamanda :):Rockn Roll:

ben adaylığımı aldığımda 600 üzerindeydi galiba ama umrumda mı? :) bu bir sembol asıl konu bu ailenin bir parçası olmak :) 300 mesajmış 500 mesajmış 1000 mesajmış çok da önemli değil hani ;)

Ömer
13.Mart.2018, 10:38
Konunun özü kaynaşıp bir olmak, forumda aktif olanlar tüm şehirlerde tanınıyor ve herkesle yüz yüze olmasa da sanal ortamda bir dostluk bağı kuruyor. Forumda aktif olmazsak sadece kendi bulunduğumuz şehirdeki kardeşlerimizin dışında hiç kimseyle bir bağımız olmuyor.
Dünya küçük, günün birinde bir araya geldiğimizde konuşacağımız daha çok konu daha samimi bir ortam oluyor.
Neler için zaman buluyoruz, forumda iki satır günaydın demek bile kaç saniyemizi alır. Ama bize kazandırdıklarını anlatmaya sayfalar yetmez.

Hep beraber nice yollara ve sohbetlere diyerek bende konuyu fazla dağıtmak istemiyorum. 8)

Erkan1976
14.Mart.2018, 15:40
100 msj nedir. Yeni üyeyim...

Oğuzhan Ocak
14.Mart.2018, 15:44
100 msj nedir. Yeni üyeyim...

Anasayfa da RR tüzük var tamamını okursanız aradığınız bilgiye ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi