PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Depo Kapağı Contası Yırtılmış

turlabo
01.Mart.2007, 16:32
BENİM DEPO KApağı contası yırtılmış benzin sızıyorsu. çetincan ve sarıkayalarla irtibata geçtim bana komple anahtarı ile takım var dediler.şimdi bir conta için komple tk. değiştirmek akıl karımı.
bende bir conta uydurdum ama benzin alırken kapağın üzerinde durmuyor yere düşüyor.varmı bu konuda yardım ve görüşleri olan

Anonymous
01.Mart.2007, 19:51
aynı problem bende var turlabo...bugün farkına vardım depoyu ya full yapmayacağız yada kapağı alacağız.komple kapak ne kadar dediler

GOKHAN
02.Mart.2007, 01:28
aynı problem bende var turlabo...bugün farkına vardım depoyu ya full yapmayacağız yada kapağı alacağız.komple kapak ne kadar dediler
depo kapağı nın altıdaki contayı değiştirebilirsiniz kamyon iç lastiği bulun lastikcilerden bi parca bedelsiz alırsınız kapagın iç ölcüsünde kesın eskisini tornavida yardımıyla çıkarın yenisini yerleştirin bitti :)

emrahkucukgirgin
02.Mart.2007, 01:41
Beyler depo kapakları mutemelen uluslararası standartlara göre yapılmıştır. contacılar vardır sanayide. bir baksanız eminim 1 YTL'ye bulursunuz hem de kralını

tan21
16.Mart.2007, 02:12
depo kapağını değiştirmek mi? ee anahtar ne olucak depo kapağını değiştirdik mi kontakda direksiyon kilidide değişmeli ?