PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İZMİR 'de beklenen toplantı

hakkı
14.Eylül.2007, 14:37
evet arkadaşlar madem herkez toplantı yapmak görüşünde öyleyse 21 Eylül 2007 akşamı saat 20:00 punto kafede toplanalım. sizlerden yüksek katılım bekliyorum. yer, gün ve saat konusunda problemi olanlar varsa öncelikle imkanlarınızı zorlayın olmadığı yerde orta bir yol buluruz.

not: punto kafe, kıbrıs şehitleri sokağının sonuna doğru sol tarafta.

http://img256.imageshack.us/img256/7941/puntohy5.th.png (http://img256.imageshack.us/my.php?image=puntohy5.png)

1. Hakkı + Sibel
2. Serdar (Deep-impact)
2. Emre
4. Kızılelma
5. Apron83
6. Rüzgar
7. Komosteride

yenikoylu_ua
14.Eylül.2007, 14:46
Hadi hayırlısı İzmir ayağamı kalkıyo ne

hakkı
14.Eylül.2007, 14:48
Hadi hayırlısı İzmir ayağamı kalkıyo ne
benim ümidim var . deniyoruz, bakalım kaldırabilecekmiyiz.

deep-impact
14.Eylül.2007, 15:21
orada olucam allahın izni ile artık organizasyon istiyoruz.Aslında şöyle bir sorun var aynı yerde her cuma akşamı motordelisinin toplantısı oluyor ben şahsen onlarla karıştırılmak istemem bu tamamıyla bizim toplantımız olmalı ve niye 21'ine kadar bekliyoruz ki daha öncede yapabiliriz bilmem sen ne düşünürsün hakkı abi.

hakkı
14.Eylül.2007, 16:26
orada olucam allahın izni ile artık organizasyon istiyoruz.Aslında şöyle bir sorun var aynı yerde her cuma akşamı motordelisinin toplantısı oluyor ben şahsen onlarla karıştırılmak istemem bu tamamıyla bizim toplantımız olmalı ve niye 21'ine kadar bekliyoruz ki daha öncede yapabiliriz bilmem sen ne düşünürsün hakkı abi.
yeri ve zamanı değiştirebiliriz. katılmak isteyenler yavaş yavaş belli olsun son bir düzenleme yaparız. yer konusunda oldukca çok alternatif var. ama zamanı özellikle geniş tuttum. biliyosun ramazan ayındayız. herkezin düzeni değişti. o zamana kadara işler ayarlanabilir. böylelikle toplantı günü daha fazla katılım sağlamış olur diye düşünüyorum. kaldı ki o tarihi bekleyemeyenler (senin ve benim gibiler) için bu hafta sonu çok güzel bir güzergahta gezimiz var. 21 Eylül deki toplantı yeri konusunda senin bir önerin var mı?

deep-impact
14.Eylül.2007, 16:30
yo yer güzel abi sadece motordelisi ile çakışmayalım isterim dediğn tarihi bekliyeceğiz abi.

emrahss
14.Eylül.2007, 16:46
Ya zaten İzmir'de bi dünya RR vardı, büyük bir toplantı yapmışlardı, onlar nerede acep? Topiği bulabilen varsa koysun, bir hayli zaman önceydi ama.

deep-impact
14.Eylül.2007, 17:08
Ben katılmıtım o geziye oradan sadece 2 veye 3 kişi kaldı regali olan.
arkadaşlar gezi ile ilgili resimler
http://www.motosiklet.net/forum/gezi...resimleri.html daha önce yaptığımız ilk ve son gezimiz.buyrun bakın

emresahin
15.Eylül.2007, 02:10
Slm.bende gelirim arkadaslar.cuma gunu olsun bana uyar.21 i olmasida uygun.umarim kalabalik oluruz.gorusmek uzre..ramazan ayinda iftar saati herkes zaman ayiramaz belki.bekleyip gorelim.sevgiler.

aidikurt
15.Eylül.2007, 13:42
Valla izmirle raptorcular nerdesiniz yaaaa bir ara bi gozuktunuz sonrada koyboldunuz gıtttınız.

bu arada burası sadece regali olan kullanıcıların sitesi değil aramızda regalini satıp baska motorlar alanda var ama hala aramızdalar burasının genel adı RaptorRiders eğer regalini satıp bizden kopanlar varsa zaten onlar RaptorRiders değiller diğer motorcular gibi bir o site bir bu site koybolur giderler ve hiçbir zamanda dostlugu yakalayamazlar.Ne yani ben simdi dragstar alıcam o zaman dragstarcılarlamı dolasıcam :) Ben bir RaptorRider üyesiyim altımda hangi motor olursa olsun hep burda olucam ve coğu arkadasımda bu zihniyette bizlerinde bu zihniyette dostlara ihtiyacımız var.

getto
15.Eylül.2007, 17:19
şu ehliyeti bi alayım gidip evinden alıcam milleti valla

sancezz
15.Eylül.2007, 17:25
şu ehliyeti bi alayım gidip evinden alıcam milleti valla yaaa gelmek ısteyen dostların olmaması ne kotu bırsey yada gelemıyorlar organıze olamıyorlar benım tanıstıgım bır kac regalı olan dostum var onların bu sıteden haberı yok oradada boyle olsa gerek :| :|

deep-impact
17.Eylül.2007, 13:46
hakkı abi toplantı saatini 20:30 yapalımmı ne dersin oruç açıp gelecekler olabilir anca yetişirler ne dersin.

hakkı
17.Eylül.2007, 14:19
hakkı abi toplantı saatini 20:30 yapalımmı ne dersin oruç açıp gelecekler olabilir anca yetişirler ne dersin.
olabilir. ama zaten orada 5 dk oturup kalkamayı düşünmüyorsun heralde. bence o gün uzun bir gece olacak.

deep-impact
17.Eylül.2007, 14:20
yok be abi sen gidiyoz diyene kadar oradayım allahın izni ile. :D

apron83
17.Eylül.2007, 15:46
21 i cuma uygun bana buyuk bi aksilik olmazsa orda olcam. ama su buluşulacak yerin tam nerde olduğunu bilmiyorum kroki fln çizerseniz iyi olur.. alsancakta boş boş turlamayalım sonra :cheesy: :cheesy: :cheesy:

carvalho
17.Eylül.2007, 15:53
Haydi İzmir.....

Hakkı kardeş, bir geldin pir geldin, hoşgeldin, iyi ki geldin...

speedygonzales
17.Eylül.2007, 16:00
Yalova'dan , Speedy kardeşinizden , hepinize kucak dolusu sevgi saygı... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

deep-impact
17.Eylül.2007, 18:19
1. Hakkı ( saat 20:00 den itibaren İzmirin her noktası benim için uygun)
2. Serdar (Deep-impact)
2. Emre
4. Kızılelma
5. Apron83

evet arkadaşlar apro n83 kardeşimizle beraber sayımız beşe ulaştı.son gaz devam cuma kadar bakalım kaç olucaz.ben 10 kişi oluruz diyorum varmı arttıran.

hakkı
17.Eylül.2007, 18:26
21 i cuma uygun bana buyuk bi aksilik olmazsa orda olcam. ama su buluşulacak yerin tam nerde olduğunu bilmiyorum kroki fln çizerseniz iyi olur.. alsancakta boş boş turlamayalım sonra :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Kıbrıs Şehitleri sokağının en sonuna doğru sol tarafta. Punto'nun önünde benim kırmızı şimşeği görürsün. sen gelince ben seni kapıda karşılarım.

apron83
17.Eylül.2007, 21:41
tmm hakkı abi ben aldım senin cebi. bulamazsam da ararım zaten .

deep-impact
18.Eylül.2007, 13:47
Evet arkadaşlar son iki gün az kaldı muhteşem buluşmaya. Hakkı abi motordelisi grubuda cuma akşamı orada olucakmış.

hakkı
18.Eylül.2007, 14:19
Hakkı abi motordelisi grubuda cuma akşamı orada olucakmış.
olsun kardeşim hiç önemli değil. bu bahaneyle eski dostları görmüş oluruz. biz kendi kendimize muhabbetimizi ederiz. ayrıca tüm motor grupları ile kardeş olmamız lazım. kırda bayırda kimin kime muhtaç olacağı belli olmaz ;) .

deep-impact
18.Eylül.2007, 14:43
evet abi doğru söylüyorsun.

drali
18.Eylül.2007, 15:06
21 eylül de adli nöbetçiyim Bergama'dayım gelemiyorum.

deep-impact
18.Eylül.2007, 15:10
İnşallah diğer toplantılarda beraber oluruz.

hakkı
18.Eylül.2007, 16:01
SON DAKİKA HABERİ !!!!!
ben toplantıya eşimle birlikte katılıyorum. "geziye bensiz gittin ama toplantıya bende gelicem" dedi. toplantıda aramızda bir artçı da olacak.

trapezus
18.Eylül.2007, 21:16
arkadaslar yaptıgınız bulusmaya ınanın katılmak ıstıyorum ancak soz konusu tarıhte ne yazık kı ıl dısında olucam :( o nedenle toplantımıza katılamıyorum serdar kardesım senı de msn ekledım bır kısının bıle onemının farkındayım lutfen benı mazur gorun saygılar..

Rüzgar
18.Eylül.2007, 22:09
kısmetse ben de geleceğim.ege palasa giderken sağ taraftamı kalıyor punto kafe.

deep-impact
18.Eylül.2007, 23:12
trapezus böyle düşünmen ne güzel yani hepimizin birbirimize ihtiyacımız var heleki bu oluşum zamanında temel taşlarının birisi şimdilik eksik olucak ama ne yapalım inşallah bir dahaki sefere diyelim.Bu arada rüzgar gelicek olman sevindirici gerçekten kıbrıs şehitlerine sevincin oradan giriyorsun yaklaşık ikiyüz metre ileride solda zaten ALLAH izin verirse sizleri bekliyor olucam.

--------------------------------------------------------------------------------

1. Hakkı ( saat 20:00 den itibaren İzmirin her noktası benim için uygun)
2. Serdar (Deep-impact)
2. Emre
4. Kızılelma
5. Apron83
6. Rüzgar

evet altı olduk hakkı abi yola devam durmak yok.

hakkı
19.Eylül.2007, 10:22
vet Serdar'cım durmak yok. bakalım toplu fotoğrafa kaç kişi girecek?
toplantı yerini bulmak konusunda yardımcı olmak maksadıyla bir kroki hazırladım. yinede bulamayan olursa bana cepden ulaşabilirsiniz. ben size yardımcı olurum.

buyrun kroki...
http://img256.imageshack.us/img256/7941/puntohy5.th.png (http://img256.imageshack.us/my.php?image=puntohy5.png)

komoster
19.Eylül.2007, 11:02
Mesajını yeni gördüm valla çok iyi bir iş yapmışsınız inşallah ufak bi işim var hallederimde gelebilirim tebrik ediyorum seni ...

deep-impact
19.Eylül.2007, 12:24
Hakkı abi komosteride ekle sayımız yedi olsun bari.

hakkı
19.Eylül.2007, 13:46
derhal ekliyorum. komoster, umarım işlerini halledebilirsin. biz orada olacağız.

apron83
19.Eylül.2007, 15:29
hakkı abi kroki cok ii olmus. artık bulamamak imkansz

yenikoylu_ua
19.Eylül.2007, 15:32
Hakkı sen bu işi koparcan galiba azimli kardeşim kaldır bakalı şu İzmiri ayağa buluşmanın ertesi günüde resimleri bekliyoruz

hakkı
19.Eylül.2007, 16:12
Hakkı sen bu işi koparcan galiba azimli kardeşim kaldır bakalı şu İzmiri ayağa buluşmanın ertesi günüde resimleri bekliyoruz
arkadaşlarında yardımlarıyla birşeyler yapmaya çalışıyoruz. bir hareket başlatdık ümidindeyim. umarım uzun soluklu olur.

yenikoylu_ua
19.Eylül.2007, 17:44
Amin

deep-impact
20.Eylül.2007, 16:06
Hakkı abi biraz evvel karşıyakada bir regalci arkadaş ile tanıştım kendisine siteden ve yarınki toplantıdan bahsettim kendisi astsubay eger yarın müsait olursa akşam oda gelicek buluşmaya. Bende hastalık oldu artık yolda gördüğüğüm herkezi durduruyorum vallaha. :evil: :!:

deep-impact
20.Eylül.2007, 22:30
Orada kimse yokmu son gün arkadaşlar.

hakkı
21.Eylül.2007, 00:01
Hakkı abi biraz evvel karşıyakada bir regalci arkadaş ile tanıştım kendisine siteden ve yarınki toplantıdan bahsettim kendisi astsubay eger yarın müsait olursa akşam oda gelicek buluşmaya. Bende hastalık oldu artık yolda gördüğüğüm herkezi durduruyorum vallaha. :evil: :!:
bende bu konuda yanlız olduğumu sanıyordum ama neyseki değilmişim :D . bende yolda gördüğüm her regalciyi durduruyorum. umarım o astsubay arkadaşda gelebilir. bakalım yarın neler olacak. bugün Denizli'den innocentbystander ile görüştük. Şirincede buluşalım diyor. akşam arkadaşlarla konuşalım. zemin oluşturalım. ramazan bayramından sonra bir hafta sonu şirince yaparız topluca. Denizlili kardeşlerimzle tanışır, şirincede turlarız. e tabi gitmişkende bir kaç şişe ev şarabı alırız. ben otarafa bir kaç kez gittim, ama kırmızı şimşeğimle değil. çok güzel olacağına inanıyorum. öncelikle şu toplantı işini bir halledelimde gerisi kolay.

deep-impact
21.Eylül.2007, 00:41
Evet abi ramazandan sonra yaparız bir organizasyon aslında şeyi düşündüm bayram tatilindede birşeyler yapa biliriz.